583
Motor vásárlás
  • Cvd
    #383
    Oké, de ez a 250-es is kiesik akkor ha a forgalmijában is több szerepel mint 34 ló. Ha meg átmész bűnözőbe és papíron kevesebbnek szerepeltetve használnád a lenti 250-est, akkor ugyanezt megteheted egy 400-assal is.:)
  • Milka
    #382
    de egy 400ccm es moci,olyan 50-60lovas
  • ddt500
    #381
    De az Akorl. vonatkozik egy 25Kw-os teljesítményhatár is.(34LE)
  • Milka
    #380
    az a gond hogy Akorl. jogsim van.szal 250snél nagyobat nem vezethetek...olyan 500-600e FT körül mien 250es mocit érdemes venni?érdekel a Naked bike,Verseny endúró,gyorsasági...köszi az infót
  • Cvd
    #379
    Ennyiért ugyanilyen idős (vagy még 1-2 évvel fiatalabb) ZZR-400/ZXR-400-asokat is kapsz, hogy más márkát ne is említsek. Ha (garantáltan) elképesztően jó állapotban van, akkor adnék érte max 450ezerig.
  • Milka
    #378
    jah,és hol lehet olcsó motoros dzsekit kapni?
  • Milka
    #377
    e kép rossz lett,itt van:D
  • Milka
    #376
    mi véleményetek a KAWASAKI ZXR250-ről?94es moci és 4ütemű,aszem 50lovas.megér olyan 600e FTot?
    http://jpg.hasznaltmotor.hu/IronMole-e04171821_4.jpg
  • RaST
    #375
    Nekem ilyen bukóm van a Goldwinghez:

  • JAG1
    #374
    Érdekelne Kawasaki KDX 125, Yamaha DT 125, Suzuki DR250 400-500e-ig.

    Priv.
  • JGTC
    #373
    ja látom az már volt
  • JGTC
    #372
    ó amikor tanultam motorozni még sisakrostély sem volt a bukón amit adtak, bélésről nem is beszélve, kaptam egy szemüveget aztán nyélgáz

    Lehetséges, h egyébként tényleg a CMS volt a lidl mindet EU-ból szerez be ha jól tudom
    #361 Az RMC nél is lehet olcsón venni sisakokat, nem egy Schubert de azért lehet használni azokat is
  • Cvd
    #371
    A LIDL-ben mostanában voltak akciós bukósisakok is 7-10ezer közötti árakon, lehet hogy tévedek de talán pont ezek a CMS sisakok. Még agyaltam is rajta hogy utasnak veszek egyet, de aztán arra jutottam hogyha már én egy 60ezres bukóban motorozok, akkor az utasom is megérdemel valami neves márkából egy olcsóbb típust 30ezer körül, mint egy ilyen belépő szintű sisakot. Elvégre a név mellett azért biztonságban/kényelemben is jóval többet nyújtanak. Bár attól is függ hogy milyen vasra kell, robogóra pl. teljesen jók.
  • JGTC
    #370
    Látom azért mindenki ad a minőségre!
  • sza.sa
    #369
    Nekem Nolan N61


    Jövőre majd valamilyen komolyabbra akarom cserélni...
  • Cvd
    #368
    Ez az enyém, Uvex Wing III:

  • ddt500
    #367
    Nekem is Lazer van, most vettem a Full Gas-nal.Miután tavaly lezúztam a Shark-ot.
  • tigeroo
    #366
    jah, a mofakert ismerem..szimómba majdnem minden 2. cucc mofakeres!:?DA?D:AD?:AD gazdagítottam őket egy kicsit..lehet ennél maradok..de jó hogy eszembe jutattad, még néztem is rajta a buksikat
  • JGTC
    #365
    Tényleg nektek milyen bukótok van?
    nekem ilyen: a piros változat
  • JGTC
    #364
    MO-FA-KER

    pl: ez 12.990 FT

    Ez a bolt CMS sisakokat árul, portugál márka megnéztem amikor sisakot kerestem és nem rossz! (bár nem ilyet vettem végül )
  • tigeroo
    #363
    htx

    nem ismerem annyira a márkákat
  • sza.sa
    #362
    IMET
    Shox
    HJC
    RMC
  • tigeroo
    #361
    bukósisakokat nézegetek szkafanderest, nem több milliós járgányokhoz, max 15K...tudtok olyan oldalakat benyomni , ahol a képek melett árak is vannak??..hadd barátkozzon velük a pénztárcám
  • BenceYCE
    #360
    THX!!!
  • sza.sa
    #359
    Hali!
    Ha érdekel a DL, itt összegyűlt már egy kis csapat... V-Strom

  • BenceYCE
    #358
    Ja ja. Én is 189 cm vagyok de asszem le kell tennem az SV 650-ről. Inkább DL 650 lesz helyette. Jobban is illik a magyar utakhoz.
  • Seten
    #357

    Neked nemhogy a 250-es de még a 400-as Bandit is kényelmetlen lenne.
    Inkább egy enduro/supermoto-t ajánlanék kezdetnek.

  • vitaminos
    #356
    Szia!
    Ha még nem tudsz motorozni, akkor tanulni lehet, hogy elég lesz a 250-es? Bár a méreted inkább átlag fölötti, ezért a véleményem szerint egy 400-as, vagy 500-as motor jobban menne a súlyodhoz, magasságodhoz. Ezekből is van olyan, ami még tanuló jogsival is használható! Üdv.
  • Hofll
    #355
    motor vásárlás fordult meg a fejemben és kellene némi segítség én nem vagyok egy apró emberke potom 110 kiló és ehez 195 centi amit kinéztzem magamnak az egy Suzuki bandit 250-es és nem tudom hogy elég nagy lenne-e nekem segítsetek mert igazán úgy 500 ropi a max amit rá szánnék meg sajna még jogsim sincs motorra ha nagyobb moci kellene nekem akkor mit tudtok ajánlani előre is köszi
  • LiPTON
    #354
    adatokat, képeket adhatnál
  • Varga10
    #353
    hi
    Cagiva Mito 125-ös
    300.000 ft
  • Finci
    #352
    Használt kis ccm-es mocikat nem javaslom főleg ha nagyon öreg.
    ha fiatalabb jól nézd meg.
  • Finci
    #351
    A hangon lehet változtatni kell rá tenn egy fasza nyitott csövet és már duruzsol is. A műszerfal kérdést pedi magad nak kell feltenned ( karácsofát szeretnék látni vagy információt arrol mit is teszek éppen?) és 790.000.- es ár szerintem ver mindent és a honda valóban minőségi.
  • Graxon
    #350
    XR nem rossz, mikor motorvásárlás előtt álltam én is nézegettem. Elég jó konstrukciónak tűnik, de szerintem csöppet alulműszerezett, amennyire emlékszem, meg elég csúnyácska a km órája. Vagyis úgy emlékszem, rég volt. De előnyére váljon, hogy 4 ütemű honda, ez a két dolog garancia az örök életre. :) Csak valahogy a hangja olyan kics pöcs, nah szóval, nem duruzsol, annál magasabb.
    De én mindenképpen jobb mint egy 2 ütemű...
  • JGTC
    #349
    használt moci szóba sem jöhet??
    az XR ára tényleg baráti!
  • Finci
    #348
  • Finci
    #347
    SZia milka én ha neked lennék meg nézném a hondánál az XR125L névre halgató gépezetet és az ára is megfelelő.
  • Milka
    #346
    Yamaha XT125R-X fórum!

  • Milka
    #345
    CSáó!VAn valakinek YAMAHA XT125 R-X tipusú motorja?Melyiket érdemesebb megvenni?Ha tudtok róla írni véleményt akkor várom ide! http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1142407240
  • efti
    #344
    2004 aprilisi a motor, 30000km-t mentem eddig vele azota. De csak ujabban csinalja ezt, egy evvel ezelott voltam vele szakado esoben BP-Mohacs tavon es semmi baja nem volt. November korul kezdte ezt el es a szakszerviz se tudja, hogy mi a baja...