22321
11330766891279474906.jpg
  • ldavid
    #19679
    én inkább prestának nevezném mert nem csak szingón van ilyen
  • Knabb
    #19678
    Ja szokták úgyis hívni, meg presztának is.
  • RelakS
    #19677
    srácok, amit én Presta Valve néven találok a neten, az a magyarban a szingó szelep akar lenni?
  • Mark007
    #19676
    Hát tényleg hülyeség mind:D
    Az kéne még, hogy csengessen a fékkarom. Na meg a gyorskötöző mióta "okos"?:D
  • pajti
    #19675

  • ldavid
    #19674
    baromság mind szerintem
  • RelakS
    #19673
    [url=http://www.bikehacks.com/bikehacks/2013/05/clever-accessories.html]"okos" kerékpár tartozékokat valaki?[/url]
  • pajti
    #19672
    Észak Norvégiában..
  • pxxl
    #19671
    The WOOD.b Bike by BSG

  • shaba23 #19670
    ezzel jár a pápa?
  • ldavid
    #19669
    rettenet
  • Hunter of Deer
    #19668
    annyira gaz?
  • pajti
    #19667

  • Blum
    #19666
    Manitout NE!
  • Hunter of Deer
    #19665
    hi. most kinéztem magamnak egy Manitou Axel telot asszem 80-120mm kozott allithato 52krol 36ra van leakciozva uccso darab, de persze nem volt a fekemhez tavtarto ezert meg varnom kell vele csutortokig.
    Asszem igy nez ki.
    van vkinek vmi tapasztala vele? neztem neten de annyi fele valtozat van hoyg csak na :D a legtobben a feketet szidtak ez amit en neztem olyan mitn a kepen van. csak kicsit fura hogy a fekhid forditva van :)
  • ldavid
    #19664
    egy ant+ mérőt már elvileg nem zavar semmi, csak azok drágábbak is

    amúgy nekem sincs semmi gondom a wirelessel, pedig egy fillérest használok
  • adam46
    #19663
    Én Debreceni vagyok, két éve használok vezeték nélkülit, itt minden rendben van vele, nem tapasztaltam még ingadozást. Nem rossz kis óra, számításba veszem ezt is, illetve még ezzel szemezgettem, valakinek van róla tapasztalata?
  • Mark007
    #19662
    Na. Ilyesmit kerestem. Köszönöm a tippeket:)
  • Petka
    #19661
    Olvasnivaló
  • repvez
    #19660
    hamár igy szóba került a kilométer óra.Van egy cateye velo 5 napelemes órám és mostanában nem tudom leolvasni a számokat róla mert az összes jelölés látszik tehát egy csomo 8ast és minden ikon ami létezik. kikapcsolt álapotban meg olyan mintha koszos lenne a kijelző a kvarctól.

    Lehetséges hogy a túlmelegedés miatt? a napon kinnt maradt.
  • Newfronter
    #19659
    Ezt.
    Ebből is a WR-t. Azért a vezetékest, mert annál nem zavar be semmi külső jel. A vezeték nélküli elvileg használhatatlan Budapesten. Lehet máshol is van gond vele, azt nem tudom.
  • repvez
    #19658
    Hát én eddig csak ugy mentem hogy az északi partot az keletről nyugatra a délit meg nyugatról keletre mentem, de igy nem volt olyan vészes.DE ahol domb van ott mindegy milyen irányból mész,mert ahol emelkedik, ott elöbb utóbb lejtenie is kell és forditva is igaz :)

    A szállást meg azért jó elöre letisztázni, vagy legalább megnézni, hogy hol mi van,mert ha aznap kezdtek el keresgélni, akkor egyrészt elmegy vele az idő másrészt nem biztos hogy lesz hely és akkor lehet a szabadban kell .
  • Mark007
    #19657
    Úgy értettem az irányt, hogy K vagy Ny felé indulva. Mert ha jól emlékszem, valaki írta itt anno, hogy egyik irányban végig lapos emelkedő a dolog. Fordítva csak kényelmesebb:)
    Szállás egyelőre még nem tiszta, de lehet spontán keresünk majd mindennap valami szállást.
  • repvez
    #19656
    Mi 2 nap alatt szoktuk végig menni és első nap az északi részen megyünk. mivel almádiból indulunk és az északi rész egy kicsit dombosabb , igy oda a friss erő jobb.
    DE ha 3-4 nap alatt akarjátok megtenni, akkor teljesen mindegy mert ugy már nem nagy a táv . és gondolom hogy sátraznátok, ugy meg ugy kell megválasztani a pihenőket, ahol van sátorhely.

    Mi szinte semmit nem viszünk. Kaját italt a helyi boltokba megvesszük a szállás meg a gyenesdiási kempingbe szoktuk megejteni.
  • adam46
    #19655
    Milyen km/órát ajánlanátok, ami nektek bejött? Nekem az előző egy cyclo master 4.2-es óra volt. Körül-belül ugyan azokat a funkciókat kellene tudni és ami még fontos, az a háttérvilágítás. :)
  • Balee 007
    #19654
    Hellósztok.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a hátsó sor valamiért elkezdett kotyogni.
    Ezzel lehet valamit kezdeni vagy kell egy új?
  • RelakS
    #19653
    Csak nem lemegy időnként az aszfaltról? :) Csak egy kicsit. Mondjuk juhokat terelni :)
  • pajti
    #19652

  • Mark007
    #19651
    Üdv.
    Balatonkörúthoz lenne valakinek tanácsa?
    Augusztus környékén szeretnénk menni, laza, bulizósra tervezve(csak délutánonként tekerve, akár este is), 3-4 nap alatt.
    Melyik irányban érdemesebb indulni például?
  • Blum
    #19650
    :D
  • Knabb
    #19649
    Meg benne van a kedvenc 4betűs szavam.
  • Roger6
    #19648
    Jobban megy a színe a kerekekhez.
  • Knabb
    #19647
    Gyorsabb :DDD
  • adam46
    #19646
  • Blum
    #19645
    Es ez miben jobb?
  • greg benz
    #19644
    Nem lesz, már van :)





  • Blum
    #19643
    :O

    Mi lesz helyette?
  • greg benz
    #19642
    Sziasztok!

    Eladóvá vált a Cube vázszettje



    Hirdetés
  • Blum
    #19641
    Protip:

    Menj be a boltba duhosen,mondd meg nekik hogy kered a bringat es a villat,elviszed mashova. Eszhez fognak kapni :)

    Egyebkent ha a miskolci bringas korokben jartas vagy es van 1-2 ismeros aki kitudja cserelni,akkor szolj inkabb neki. En dolgoztam eppen eleget bringaboltban,ment ott is a szarragas rendesen (nem az en reszemrol) de a fenyegetozo ugyfel megjelenesekor mindig meggyorsult az aktualis munka :D
  • Hunter of Deer
    #19640
    kezdem megutalni a bringaboltokat. a Marikooban probalom mar vagy 2 hete beleintezni a marzo 33lo telot a bringaba de meg mindig nem sikerult. elso heten nem volt is-pm atalakito a fekhez, most meg vmi kis imbusz kulcs kell nekik ami nincs mert az kell a telo berakashoz oO. kerdem en milyen szerviz az ahol nincs megfelelo szerszam ...a Bombastikot mar meg sem merem emliteni, azonkivul hoyg full bunkok az eladok / szervizesek 2 hetre kell otthagynom a bringat hogy beletegyek a telot, mert allitolag annyi munkajuk van, de idopontot nem tudnak adni hogy nah te orult hozd be ekkor es beletesszuk. nem tom benthagyni 2 hetre ha minden nap ezzel jarok melozni...
    mind1 talan nyar vegere sikerul elintezni. mas ertelmesebb bringabolt meg nincs Miskolcon.