22321
11330766891279474906.jpg
  • kisbesi
    #19879
    Nekem epiconom van, XC és maraton versenyeken is használnom, tökéletesen állja a sarat, eddig semmi probléma nincs vele.
  • Mark007
    #19878
    Torát keresek, de nincsen egyelőre. De akkor várok még türelmesen..
    Esetleg azonkívül van még valami értelmes darab?
  • Blum
    #19877
    Inkabb keress egy hasznalt Tora-t.
    Biztos nem olyan rossz villa az Epicon,bar amit linkeltel az nalam biztos felejtos lenne. Ahogy elnezem a gazdaja nem turazasra hasznalta,kapott mar az elettol rendesen.
  • Mark007
    #19876
    Üdv.
    Suntour Epiconról tud valaki véleményt mondani?
    Kellene egy min. 100mm-es, jó mozgású villa, de 30ezernél nincs rá több péz.
    Róla lenne szó: Epicon
  • pajti
    #19875
  • cobranco
    #19874
    Az idei erdélyi túránk első része megtekinthető az egyik legnépszerübb videómegosztó portálon:



    Útvonal:
    Szörényordas/Garina/-Valliug/Ferencfalva/-Resita/Resicabánya/-Carasova/Krassóvár/-Anina/Stájerlakanina/-Prigor/Nérahalmos/-Baile Herculane/Herkulesfürdő/

    Kérem és egyben köszönöm is a tisztelt bringatúrázó kollégák figyelmét…
  • Mark007
    #19873
    Ebayen 10$ csak, de akár egy esztergályos szerintem félperc alatt vág neked egy ilyet.
    Valamilyen szűkítőm van, csak szerintem az vékonyabb, megnézem majd:)
  • greg benz
    #19872
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, lehet-e ilyet kapni kis hazánkban? Ugyanolyat szeretnék mint a képen, tehát 26.0mm-ről 31.8-ra alakítsa át. Kintről kb. 3-4ezer lenne, azt meg kicsit erősnek találom.



  • pxxl
    #19871
  • kjhun
    #19870
    Partybringa. XDDDDD







    Ha, valakinek kell katt. (Nem saját! Neten leltem.)
  • greg benz
    #19869
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy a teleszkóp eme csodálatos alkatrészét hogyan lehet szétszedni?



    Rock Shox Reba Race telóról van szó egyébként. A lockout tetején rendre olajfolyás jelent meg, így szétszedtem, hogy rendbe tegyem, és valószínűleg pont ennek az alkatrésznek a belsejében kellene körülnéznem, de mivel nem tudom szétszedni nem igazán megy..
  • cobranco
    #19868
    Július elején tettünk egy kört Erdély délnyugati szegletében,itt egy rövid bemutató a teljesség igénye nélkül:



    Útvonal:
    Szörényordas/Garina/-Valliug/Ferencfalva/-Resita/Resicabánya/-Carasova/Krassóvár/-Anina/Stájerlakanina/-Prigor/Nérahalmos/-Baile Herculane/Herkulesfürdő-Cserna szurdok-Baia de Arama-Tismana-Runcu-Sohodol-szurdok-Pasul Vulkan-Urisani-Lupeni/Lupény/-Vulcan-Zsil-völgye-Bumbesti Jiu-Targu-Jiu/Zsilvásárhely/-Motru-Brobeta-Turnu Severin/Szörényvár/-Duna-áttörés/Vaskapu-Kazán-szoros-Dojni Milanovac/Szerbia/-Gospodin Vir szurdok-Golubac/Galambóc/-Veliki Gradiste/Szerbia/-Ram/Szerbia/-Bela Crkva/Szerbia/-Oravita/Oravicabánya/-Resita-Brebu Nou/Temesfő/ 950km
  • greg benz
    #19867


  • greg benz
    #19866








    Moar
  • Blum
    #19865
    Ez de penge.
  • pajti
    #19864

  • Mark007
    #19863
    Vidd el szervízbe. Így ránézésre neten keresztül senki nem fogja megmondani neked, hogy pontosan mibaja. Egy használt villát amúgy sem árt átnézni belülről :)
  • pike011
    #19862
    Most vettem pár napja ezt a Rock Shox Tora 302 teleszkópot. Sajnos nem tudtam átvenni személyesen, mert messze kellett menni, így más ment el helyettem. Mondtam neki nézze át úgy ,mintha magának venné. Nos ez elmaradt, mert nagyon fura hangokat ad mikor bemozdul a becsúszószár. Legkisebb állásban 85mm nem csinál ilyen hangokat, de nyilván nem azért vettem meg ezt a teleszkópot mert csak ilyenbe akarom használni. Mikor tekerem a rugóút gombot mindig kattan egy jó hangosat valamikor útközben. Valami bent nem lehet okés, egy kis olajat is láttam a becsúszókon gondolom szimeringes is lehet. Mindenre felhívtam a figyelmét annak aki átvette de elmaradt, pedig az olajra is szóltam, meg a kotyogásra is. Szerintetek mi lehet a baja? Beszerelni még nem volt alkalmam, de nem tudom így egyáltalán beszereljem-e.

    Hozzáértők tanácsát kérném. Itt egy video link arról, hogy mit csinál, innen talán jobban megtudjátok állapítani. A hangos kattanást is hallani 18mp-nél.

    http://www.youtube.com/watch?v=3cpDnZ8pirM
  • adam46
    #19861
    Köszi, ez már megvolt pár hete. Vicces volt, én körül-belül két napig játszottam vele, de nem sikerült tökéletesen belőni, aztán elvittem oda, ahonnan vettem, majd a szerelő sráci fél percig tekerte és belőtte pontosan. Azért látszik a szaktudás közötti különbség :D
  • Mark007
    #19860
    Én mondjuk azt sem zárnám ki, hogy mivel új bringa, nyúltak a bowdenek. Kis utánállítás sem árthat neki :)
  • adam46
    #19859
    Értelek, oda fogok figyelni erre is, köszönöm szépen a tanácsod. :)
  • Knabb
    #19858
    Igen, lehetséges, hogy még nem kopott be, de érdemes odafigyelni a keresztbeváltásra és mellőzni azt. Azt hívjuk keresztbeváltásnak, amikor mondjuk elől a legnagyobb tányéron van a lánc és hátul is a legnagyobb lánckeréken és ugyanez fordítva a legkisebbekkel. Ez a túl ferde láncvonal képes enni az alkatrészeket és mormogást hallatni. Tehát ha hátul a nagyobb kerekekre váltassz érdemes elől az egyel kisebbre, hátha kevésbé súrlódnak a dolgok ;)
  • adam46
    #19857
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy nemrég vettem egy új biciklit, minden rendben van vele, annyit vettem észre, hogy ha a váltó a fogaskoszorú felsőbb tartományaiban portyázik, akkor tekerésnél egy kis mormogás érzek. Középső tartományba nincs ilyen mormogás, ezt használom sűrűbben. Szerelő srác azt mondta, hogy mivel kevesebbet használom a felső tartományt, így az még nem kopott be. Nektek mi a tapasztalatotok/véleményetek erről?
  • Knabb
    #19856
    Flatland biaaatch
  • pajti
    #19855

  • greg benz
    #19854
    Pedig amit leírtál az egyértelműen arra utal, hogy csapágyas a fogaskoszorú, akkor szokott ez a jelenség megmutatkozni. Milyen racsnit tettél fel, valami nagyon olcsó kínai "izét", vagy valami normálisabbat? Mert ha előbbi, akkor simán benne van a pakliban, hogy ez a baj, hiába új az alkatrész..
  • gergopetro94
    #19853
    Nen, már ki lett cserélve a racsni rajta
  • shaba23 #19852
    Ha nincsen megkopva fogaskerék (minimálisan csak), akkor milyen oka lehet még annak, hogy ritkán, de ugrik a lánc? Ki van nyúlva? Azt hogy mérem meg, ha nincs hozzá "műszer"? Ja és szintén ritkán, de az is előfordul, hogy felkapódik a lánc (és persze begyűrődik és lehet állítgatni a váltót, mert eltolja...)
  • greg benz
    #19851
    Tuti az a baja...csapágyas valszeg.
  • Knabb
    #19850
    Nem szorul a racsni?
  • gergopetro94
    #19849
    Sziasztok, lenne egy problémám. Azt szeretném kérdezni, hogy az miért van, hogy ha tekerem a bicómat akkor semmi gond sincs vele normálisan működik viszont ha megállok a tekeréssel és csak gurulok amint megállítom a hajtókar a hátsó váltó előre hajlik a lánc meg meglazul és ha tovább fojtatom a tekerést akkor meg vissza ugrik a helyére és megy tovább minden probléma nélkül :S
  • pike011
    #19848
    Bocs a hulye irasert. Telo.
  • pike011
    #19847
    Van benne szetszedni nem tudom, nem ertek hozza. 73as igen, sok helyen azt irjak. Moat mar csak a tengelyhossz a kerdes, hogy milyen kell bele. Mert irtad hogy 113 de amit linkeltel az 118. Lancvonalnak 48.5mm ir de a hajtas oldalan 47.5mm ir. Olyat pedig 73as csapagy es 113as tengellyel nem talaltam srhol. Beviszem majd szervizbe csak az a baj hogy ott szerintem ilyesmi nincs keazleten es ezert rendelni akartam a cuccokat hozza.
  • Roger6
    #19846
    Sziasztok!

    Az útvonalterv.hu-n kívül tud valaki megbízható bringa útvonaltervezőről? Győrből szeretnék lejutni Vásárosfaluba, és kíváncsi lennék, hogy más tervező milyen útvonaltervet dobna be.

    Köszönet a segítségért!
  • Blum
    #19845
    Ha epp van monoblokk a bringaban,akkor egyszeruen kiszeded azt es lemered.

    De amugy forumokat bongeszve kiderul az is,hogy a 2006-os Hardy 4-be 73mm-es csapagyhaz szelessegu blokk kell,amihez altalaban 113-as tengelyhossz tartozik.

    Truvativ GigaPipe Team SL 73/118mm
  • Knabb
    #19844
    A csapágyház szélesség az a váz csapágyháztől függ, szépen leméred milyen széles a váz azon a részen, és olyan kell bele. A vázban van valami monoblokk? Ha van, akkor azesetben lekapod a hajtókarokat és leméred a tengelyhosszt is. Ha nincs, akkor próbálkozni kell, hogyan tudsz emberi láncvonalat kialakítani úgy, hogy legyen helye a lánctányéroknak, ne érjen hozzá a láncvillához.
  • pike011
    #19843
    Adott egy hajtas es egy vaz. A hajtas suntour durolux hajtás

    A vazam egy umf hardy 4 (2006). A kerdesem az lenne, hogy olyan 8-9 ft kornyeken milyen monoblokkot vegyek bele? Talan ha jol olvastam a hajtas miatt ISIS kell bele de milyen tengelyhosszal meg csapagyhaz szelesseggel? Na ez nekem rejtely es fogalmam sincs milyet vegyek.

    Eloee is koszi!
  • cobranco
    #19842
    Üdv a kollégáknak!

    Egy kis hazai/a változatosság kedvéért/:

    Mátra-körtúra 2013.05.16. /Hungary/ HD 720p



    Útvonal:
    Parádsasvár-Mátraháza-Kékestető-Sástó-Gyöngyös-Károlytáró-Mátraszentimre/-istván,-lászló/-Vöröstorony-kilátó-Galyatető-Parádsasvár

    További kellemes nyaralást…
  • Knabb
    #19841
    Valakinek ötlete, hogyan lehetne kiütni a csapágyat pálya agyból anélkül, hogy gallyra ne vágnám az agyat?
  • Mark007
    #19840
    Tényleg megnézném, ahogy a lejtőn szépen eléget egy garnitúra fékpofát a cucc :D Valahogy a tárcsafék minimum lenne...