22320
11330766891279474906.jpg
  • kjhun
    #19958
    Ehhez, a lámpához mit szóltok?



    Részletek itt
  • pajti
    #19957
    Bicikliverseny a Déli-sarkra
  • pajti
    #19956
    de régen volt.. :)
  • SimaSuna #19955
    személyes kedvencem volt amikor még volt eXtrem csatorna és a Drop In Tv volt műsoron..
    Ryan Leech illetve Dilan Tremblay volt a kedvenc :)

  • cobranco
    #19954
    Dél-Erdélyi Körkép 4.: Al-Dunai áttörés /Vaskapu,Kazán-szoros/ 2013. (Romania,Serbia) HD 720p

    Európa legdrámaibb folyami szurdokvölgye és a több szakaszból álló teljes szorosrendszer bemutatása, kerékpártúra keretében.



    Útvonal:
    Motru-Brobeta-Turnu Severin/Szörényvár/-Duna-áttörés/Vaskapu-Sip-szurdok-Tekija-Orsova-Kazán-szoros-Dubova-Dojni Milanovac/Szerbia/-Gospodin Vir szurdok-Golubac/Galambóc/-Moldova Veche-Veliki Gradiste/Szerbia/-Ram/Szerbia/-Bela Crkva/Szerbia/

    Túraútvonal-animáció:
    térkép

    Remélem ,hogy a néhol kicsit epikusabb hangvételű film,a kisebb-nagyobb történelmi, földrajzi okfejtések, illetve monumentális terjedelme ellenére is élvezhető lesz.

    Jó szórakozást és egyben kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!

    Cobranco
  • pajti
    #19953
  • greg benz
    #19952
    Gondolom megnézte és instant post it to sg érzése vót
  • RelakS
    #19951
    indulatból? O_o
  • pedobear
    #19950
    Köszönöm! Indulatból raktam be, azért nem figyeltem. :P
  • Knabb
    #19949
    Nem ő az első mokánycsóka aki extrémstéherezik :D
  • RelakS
    #19948
    gratulálok... 8 hozzászólást olvass vissza, köszi!

    Viszont ha van más a jóembertől, bátran tedd be, mert nagyon vágja a ... kerékpárt :)
  • pedobear
    #19947
  • pedobear
    #19946
    http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/igy-nyernek-idot-a-kerekparosok-2227569
  • Muttley
    #19945
    thx :)

    #19940:
    nagggggyon komoly :)
  • repvez
    #19944
  • Blum
    #19943
    Akkor ezek szerint megse erted mit mond.
    A kerek tud "rugozni" vagyis inkabb mozogni,ezaltal valamilyen mertekben ugy mukodik mint egy teleszkop. Ezen kivul konnyebb is maga a kerek,igy kisebb tomeget kell fekezni ami eleg fontos tud lenni. Nem beszelve arrol,hogy igy nem kell teleszkopot rakni a bringaba,egy merev villa pedig jelentosen konnyebb meg a legkonnyebb verseny teloknal is.

    A kerekparozas egyes szakagaiban komoly osszegeket szoktak fizetni a nagyon konnyu de nagyon eros felnikert/komplett kerekekert.
  • Muttley
    #19942
    értem, mit mond
    de a gyakorlati jelentőségét nem értem, miért jobb ez a küllőknél
    sztetek?

  • pajti
    #19941
  • greg benz
    #19940
  • pajti
    #19939
  • cobranco
    #19938
    Sziasztok!

    Aki nem akarja a 90km-es jeges szelet hasitani,egy kis „beltéri” program:

    Szezonzáró túra a Bükkben 2012.10.22. /Hungary/ FullHD 1080p


    Útvonal:
    Miskolc-Bükkszentlászló-Bükkszentkereszt-Lófőtisztás-Macskalyuk-Bekénypuszta-Vizfő-Latorvár-Sály-Ilonaház-Dorongósrét-Hollóstető-Lillafüred-Hámor-Diósgyőr

    Útvonal-animáció és térkép:
    http://users.atw.hu/cobranco/terkepek/lator.2012..html
    Ui:
    A szezonzárás stimmel,csak nem az idei,hanem a tavalyi,/ahogy mondani szokták,kicsit porosodott a doboz alján/több,mint egy éves,szóval ez egyfajta ősbemutató…de szerencsére ez nem az a műfaj,ahol az aktualitás sokat számit.

    Kellemes időtöltést!
  • bardocz
    #19937
    Van kézifékes változat is, egy olyat elfogadnék. Igaz a mostani bicóm sem használtam már vagy másfél éve.
  • Blum
    #19936
    En Balatonnal lattam ilyet eloszor kb. 3 evvel ezelott. (Bike-festen talan)
    Direkt a lejto aljara alltunk,szigoruan belso ivre. Konnyesre rohogtem magam...
    A megallasra 2 opcio van:

    a.) Behuzod a feket/leteszed a labad es majd a palyatol kb. masfel kilometerrel megallsz.
    b.) Becsukod a szemed,meghuzod az elso feket,elhasalsz,megallsz,megkeresed a bringat a masik 300 elmebeteg kozott es mesz tovabb.

    En komolyan nem akartam elhinni,hogy orszagutival DH-znak...aztan szoltak,hogy ez most verseny,nem csak random baromkodas. :DDD
  • greg benz
    #19935
    Igen, ez a Cyclocross :)
    Valóban beteg szakág, de az élvezeti faktor felülmúlhatatlan :)
  • Blum
    #19934
    Ezt hivjak Cyclocrossnak,igaz?

    Elmebetegek ezek az emberek. Gyakorlatilag DH-znak orszagutival. :D
  • greg benz
    #19933
    Én azt mondom menj be egy Dekába, ott elég sok típus van, és 30ért már korrekt gépeket kapsz, nagy kerékkel, rugózással. Na meg két év garival.
    A választásban az eladók is tudnak segíteni neked
  • gombabácsi
    #19932
    Nem akarok új témát nyitni, hátha itt is tudtok segíteni: felnőtt rollert akarok venni. Nem bóvlit, de nem is extra minőséget. Sima városi rollerezéshez, kifejezetten nem sport céllal, hanem melóba járáshoz pl.
    Kb 30ezret szánnék rá, nem tudom ez sok vagy kevés. :)
    80Kg vagyok asszem kb. :)

    Totál nincs tapasztalatom, úgyhogy fogalmam sincs hol kezdjem...
  • Roger6
    #19931
    Most kapni fogok, de szerintem ez jó ronda.
  • pajti
    #19930
  • greg benz
    #19929
  • greg benz
    #19928
  • RelakS
    #19927
    omgomgomgomg...

    Ezt a fickót meg lehet állítani, vagy ha elé raksz valami nagy akadályt, felugrik rá, csinál egy pár piruettet, majd elteker?
  • pauly
    #19926
    országútival :)
  • RelakS
    #19925
    [URL=http://vitaminl.tv/video/1?ref=fbs]Bringázni valaki? [/URL]
  • cobranco
    #19924
    Üdv mindenkinek!

    Két nappal ezelött kezembe kaparintottam egy actionkamerát,itt vannak a rögtönzött benyomások,nem túl részletes,de mostmár van némi fogalmam az egész problémakörröl:



    Vigyázat…igaz,hogy profi termékbemutatóról nem beszélhetünk,viszont legalább minöségi túravideónak is utols:)

    Szóval,ha van olyan aki a témakörben profi,egy-két ötlet,tanács,tipp,link jól jönne.

    Elöljáróban annyit,hogy én nem szabálytalankodó autosok filmezésére akarom használni nagyvárosi forgatagban,hanem keményen terepen,illetve dúrva nagysebességű aszfaltos lejtözésekhez,ezért a két legfontosabb problémám a hang illetve a rázkódás…erre kéne koncentrálni.

    Még egy dolog,mivel valószinüleg mindenki helyből a GoPro-t fogja ajánlani,max 40 ezret akarok rászánni.

    Előre is köszi!

    Cobranco
  • mester1987
    #19923
    Üdv. picit off, de aki keres osztrák városi biciklit, írjon PM-ben és küldök róla képet. Jó állapotban van nincs használva sem. Ha esetleg...
  • greg benz
    #19922
    Múltkor láttam a csajszit bringapiacon

    http://www.flickr.com/photos/fixamag/sets/72157635233512882/
  • pajti
    #19921
  • jackoneill90
    #19920
    szeva.
    án azért biciklizek mert azzal járok dolgozni és mert szeretem. Mondjuk akkor nem szeretem amikor akkorát üt az ülés az érzékeny részemre hogy muszáj káromkodnom.
  • pajti
    #19919