22320
11330766891279474906.jpg
  • Blum
    #19998
    Kulfoldi forumok szerint hasznalhato,illetve webshopok ugy jellemzik,hogy kompatibilisek egymassal.
  • Balee 007
    #19997
    Hellosztok.
    Lehet hülye kérdés, de egy avid pm-pm adapter (ez) használható magura féktesthez? Nem akarok másik tárcsát venni, mert ez is még majdnem új, csak a féket cserélem.
  • krmistvan
    #19996
    Miért kapnék? Mindig lerövidítek ezzel minden ilyen hosszú linket. (Munkahelyi ártalom..)
    Tetszenek a cikkjeik, azt nem tagadom, főleg ez. De ebben a fórumban a biciklizésről van szó, ne térjünk el a tárgytól szerintem. :)
  • ldavid
    #19995
    te amúgy pénzt kapsz a goo.gl linkes vs reklámokért?
  • Blum
    #19994
    Par haverral siman bevallalnam. Kurva nagy buli lehet a semmi kozepen flangalni.
  • krmistvan
    #19993
    Ezt nézzétek milyen rohadt jó cikket találtam!
    Ti bevállalnátok egy ilyen biciklis expedíciót?
    http://goo.gl/q01tyn
    Ki merre járt eddig külfödön?
    Nekem az ilyen még nagy falat lenne, de egy Balaton-kört szerintem megpróbálok az idén.
  • cobranco
    #19992
    Egy tavaly nyári túra hazánk egyik kevésbé ismert vidékéről:



    Útvonal:
    Felsőnyárád-Felsőkelecsény-Zubogy-Ragály-Imola-Kánó-Felsőtelekes-Alsótelekes-Vasbánya-/Bányató/-Szuhogy-Szendrő-Galváca-MeszesRakacai-tó-Martonyi-Pálos-kolostor-Szár-hegy/Martonyi-torony/-Szalonna-Szőlősardó-Tereszténye-Éger-völgye-Felsötelekes-Rudabánya-Felsökelecsény-Felsőnyárád

    Kicsit/inkább nagyon!/hosszúra sikeredett,lehet jókat szunyókálni közben:)

    Kellemes időtöltést!
  • pxxl
    #19991
    10 Cool and Creative Bike Gadgets, Accessories for Geeks
  • pedobear
    #19990
  • Blum
    #19989
    Rock Shox Pike,Rock Shox Recon,Marzocchi 66 villakat keress (hasznaltan)

    Uj arakat most neztem meg es majdnem szivrohamot kaptam....egy vacak Rock Shox Dart 2 45k?? C'mon...
  • Balee 007
    #19988
    Jah ami még kimaradt, az az hogy 130-150mm-es lenne a legjobb, mivel a vázban a 100-as teleszkópot kicsinek éreztem (mintha borulna a geometriája)
  • Balee 007
    #19987
    Hellósztok.
    Szeretném lecserélni az első teleszkópomat és ebben kérnék egy kis segítséget.
    Jelenleg egy RST Space Free van benne, ami nem éppen alkalmas semmire, ha nincs legalább 15-20 fok. 50ezer lenne a keret, ezért szerintem csak használt jöhet szóba, mivel mindenképpen 20mm-es átütős teleszkóp kell 1/1,8-os nyakkal, mivel nem akarok agyat is cserélni. elvileg van átalakító, de én még itthon sehol sem találtam. Újak közül egyedül egy Suntour Duro DJ QR20-at találtam, de a Suntour-al nem nagyon vagyok kibékülve, ezért gondoltam a használtra. Remélem tudtok ajánlani valami értelmeset. Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek.
  • RelakS
    #19986
    Jóféle gép :D

    Ennek ki van mind a 4 kereke :)
  • greg benz
    #19985
  • RelakS
    #19984
    Mi van velük?
  • pedobear
    #19983
    http://tolvajkergetok.hu/
  • kelly1
    #19982
    Sziasztok, tudnátok ajánlani jó biciklis hátizsákot?
  • pedobear
    #19981
    Van egy gyanúm, hogy nem magyarok voltak akik elvitték...
  • RelakS
    #19980
    pl mert kulturált helyről jött, ahol nem próbálják mások elszedni a dolgaidat, és nem számított ilyenre? Főleg, hogy mint említik, Afrikában meg hasonló helyeken is megmaradt a paripa.
  • pedobear
    #19979
    De nem értem ennyi esze volt, miért nem vitte be a lakásába?
  • pedobear
    #19978
    "a kiváló kerékpárzárat tolvajok elvágták"

    Itt leleményesek az emberek
  • RelakS
    #19977
    Magyarország, én így szeretlek.
    Alig érkezett meg a japán világutazó, máris megfújták a bringáját
  • cobranco
    #19976
    Itt az erdélyi-bringatúránk utolsó része,….mondhatni,a maradék:



    Útvonal:
    Oravita/Oravicabánya/-Gradinari-Tricvanul Mare-Lupac-Resita-Secu-Muntii Semenic-Valliug/Ferencfalva/-Garana/Wolfsberg/-Szörényordas/-Három Viz Tava-Brebu Nou/Temesfő/

    Túraútvonal-animáció:
    http://users.atw.hu/cobranco/terkepek/delerdelyt5.2013..html


    Kellemes időtöltést!
  • Blum
    #19975
    Aztakurva :DDDD
  • RelakS
    #19974
    Őőőő .... he?!
  • vajo
    #19973
    BÚÉK! :D
  • vajo
    #19972
    Köszi srácok. Nézelődök. :)

  • kisbesi
    #19971
    Igen, én is ezt akartam mondani. Nézegess használt bringákat, vannak így télen olcsó bringák, amik jók is 100k környékén, de ha szerencséd van, és annyira nem ragaszkodsz a tárcsához, akkor még az alatt is lehet találni.
  • pauly
    #19970
    Ha már ennyit rá akarsz költeni,lehet jobban járnál egy új biciklivel :)Vagy egy jó használt biciklivel.Pl Kross márkából vannak egész jó mtb-k 100 körül mechanikus tárcsafékkel is.(Kross Hexagon x5,x6 stb).Mondjuk ha csak nem mész sokszor sáros ,vizes meredek lejtőkön szerintem egy jó v-fék is ugyanolyan jó,és sokkal olcsóbban kijössz.
  • vajo
    #19969
    Köszi szépen. És esetleg valami jó teleszkóp?
  • kisbesi
    #19968
    De,bocsánat.Az Avidban van, legalábbis szerintem, tárcsa és adapter.
  • kisbesi
    #19967
    Avid BB7és BB5. De ha csak hobbi céljából tekergetsz, nem ugratgatsz és nem annyira számít minden gramm, akkor a Shimano is elég szerintem.
    (De ezekben az árakban nincs benne azt hiszem a fékadapter és tárcsa./ugye fékkar nem kell ezekhez, mert a jelenlegi az jó/)
  • vajo
    #19966
    Ehhez annyira nem értek. Sokat szoktam tekerni de csak csupán hobbiból. Tudnál linkelni ilyen jó fajta féket?
  • kisbesi
    #19965
    Nem, mert ahogy látom egybe van építve a fékkarral, és ezt nem lehet szétszedni, de ha mondjuk mechanikus féket akarsz-ami jól beállítva jobban fog, mint az alsóbb kategóriás hidrásak- ,akkor olcsóbban kijön az egész.
    De ha tárcsaféket akarsz, akkor kellenek úgy agyak is, mert ahogy látom ezek nem tárcsás agyak.
  • vajo
    #19964
    A jelenlegi nem jó?
  • kisbesi
    #19963
    Ha hidrás féket akarsz, akkor számolj azzal, hogy kell váltókar is.
  • vajo
    #19962
    Hali. Segítségeteket szeretném kérni.

    Van egy 2 éves Xfact bicóm. KÉP

    Szeretném felújítani pár jó alkatrésszel. Fék, Teló, meg gumi. (Gumit azt kinéztem már, Schwalbe)

    A gumi kb 20 ezer lesz. 80-ból tudtok ajánlani jó hidraulikus féket és hozzá egy telót amit lehet erdőben, göröngyös terepen is használni anélkül, hogy vissza kéne vinni? :D

    Köszönöm előre is. :)
  • Mighty
    #19961
    Én jobban bízom a Cree XM-L T6 ledes lámpámban. Elég szépen bevilágítja az utat előttem.

    Ja igen! Ha valakinek esetleg kellene egy ilyen, privátban megbeszélhetjük.
    Egyik (11k HUF), másik (8k HUF).
  • Balee 007
    #19960
    Hellosztok.
    Lehet amatőr kérdés lesz, de nem tudom eldönteni, hogy a bringába félintegrált vagy integrált csapágy kell-e.
    Alul és felül is ki van szélesitve, mintha oda kéne beülnie a csapágynak.
    Itt egy kép a bringáról. Nem a legjobb, de ha rá van nagyitva talán kivehető, hogy mire gondolok kép
    Előre is köszönöm a segitséget mindenkinek
  • greg benz
    #19959
    Hamarabb kapnék miatta epilepsziás rohamot, minthogy egy kátyút ezzel küszöbölnék ki. Meg itthon nincs szükség rácsos mintára ahhoz, hogy megláss egy kátyút, még este sem :D