22320
11330766891279474906.jpg
  • raptor22
    #21479
    Nekem a sima Deore van, nem az XT. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Egy rendes valamire való hajtómű csilliókért van, de megéri megvenni. Nyilván felesleges olyat venni, hogy a hajtómű többe van, mint a bicó összes többi része. Használtan nézegess, lehet kapni jókat, jó áron.

    32e-ért találtam is:)
    Utoljára szerkesztette: raptor22, 2015.07.01. 18:46:39
  • repvez
    #21478
    A kazettás hátsó agyakat lehet valahogy tisztitani vagy csapágyat cserélni ? mert 2009 óta van nálam a bringa eddig még nem volt szétszedve,de néha olyan érzésem van mintha indokolatlanul erősebben kéne tekernem, mintha valami megfogná a bringát.

    Az elején azt gondoltam a bütykös gumi,de azóta már lekopott a közepe. Gondoltam, hogy akkor más nem nagyon lehet csak valamelyik a hajtásban részvevő alkatrész.
  • Tetsuo
    #21477
    Az igaz, hogy drága, de itt-ott egy-egy alkatrészt be lehet szerezni olcsóbban, másrészt örök. Tovább bírják, mint a váz... állítólag. ;-)
    Engem meggyőznek az olvasott review-k.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2015.07.01. 16:12:29
  • MerlinW
    #21476
    Jó a Deore XT, de egy fél bicikli ára:) Csak a hajtómű 60k
  • Tetsuo
    #21475
    Deore XT-t nézted? Én arra cserélem majd az egész hajtást, ha tönkremegy valami.
  • Vadnokedli
    #21474
    Egy alsó bilincses Altus első váltóm van, tegnap 2-ről 3-ra köztes úton megakadt a lánc; jó vissza 2-be majd 3-ba. Na azóta hozzá ér a váltó Papucs/Fül/Kanál (hívjuk akárhogy is) hoz a lánc. Persze állítgattam de tovább már nem lehet.

    Tudom az Altus a legalja mindennek ezért kérdezném másodiknak; Van olyan első váltó ami bírja az erős hajtás közbeni váltást? 20-22% os emelkedőnek mondjuk. Akár. ?
  • ldavid
    #21473
    kicsit kitekered igen, és lenyomod egyszer hogy megmozduljon a levegő, aztán lehet fújni
  • Vadnokedli
    #21472
    Francia szelepet hogy fújok fel Auto átalakítóval? kicsit meg kell lazítani a szelepet nem? (Életemben nem fújtam még ilyet.)
  • pajti
    #21471
  • pajti
    #21470
  • Vadnokedli
    #21469
    Vettem egy ilyet; BlackBurn Local 75 . Gondoltam megnézem hogy kell elemet cserélni, elcsavarom a fedél csavarját és nem tudom leszedni. Kerestem Revieweket vagy egyéb videót róla. De nem találtam. Ötletem sincs miért nem jön le. :D Ötletek? Papíron csak annyi volt "easy tool less" stbstb.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.06.25. 17:49:11
  • Szabi #21468
    a Fatbike hóba és homokba jó :D

    szép bringa jó alkatrészekkel, sok-sok gondtalan kilométert vele
  • pajti
    #21467
    fatbike? hmm.. ha mondjuk elérted a 160+kg-ot xD Én nem látom értelmét.. sorry :)
  • Vadnokedli
    #21466
    Nem flame céllal de mire jó a Fatbike? Miben van nagyobb előnye mint mondjuk az én biciklimnek?

    2014 - TNT 20 (by the way; egy ilyet vettem használtan (2 hónapos) 3 hete kb. szerintem megért 110-et, szerintetek?) Had sírjak ha szar üzlet volt [mondjuk voltak vele gondok..]. :D



    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.06.21. 12:14:23
  • pajti
    #21465
    köszi:) tényleg jó volt.:))
  • Rev Hard
    #21464
  • Szabi #21463
    hangulatos képek, jó kis túra lehetett
  • pajti
    #21462
    Egy kis saját:
    (Velence túra volt, 82km-t mentem)


  • ldavid
    #21461
    Hát még én hogy le vagyok maradva. az alpokból még van egy, aztán jöhetnek a riviérák. és a régiek nagyrészét nem is látttam...
    Nagy köszi ezekért!
  • pajti
    #21460
  • cobranco
    #21459
    Sziasztok!

    Egy kicsit le vagyok maradva,mivel tavalyi túrám következő epizódját ajánlom mindenki figyelmében,közben már tombol az idei nyár…

    Szóval,…Bringával a Rivierán 2.rész,ezúttal egy kis ízelítő az olasz-részről:



    Útvonal:
    Grimaldi-Ventimiglia-Vallecrisia-Bordighera-Ospedaletti-San Remo-San Stefano al Mare-San Lorenzo al Mare-Imperia-Diano Marina-Marina di Andorra-Alassio-Albegna-Borghetto-Loano-Pietra Ligure-Finale Ligure

    Térkép:
    http://users.atw.hu/cobranco/terkepek/alpex5.2014..html

    Fotóalbum:
    https://plus.google.com/photos/108429527626914127671/albums/6095697900124172945

    Irásos túrabeszámoló:
    http://users.atw.hu/cobranco/turabeszamoloriv_14.html

    Fogadjátok szeretettel!

    Cobranco
  • shaba23 #21458
    Persze, hasogatod a szőrszálat.
  • ToMy_
    #21457
    Nem, te nem ezt írtad, hanem azt, hogy:

    "Kötelező a prizma, de nekem a rendőr megelégedett a gumin lévő fényvisszaverő csíkkal :)"

    Tehát az írásod szerint "kötelező a prizma" felszerelése, de a rendőr "megelégedett", vagyis engedményt tett irányodban a fényvisszaverő csíkkal.
    Ami így nem igaz.
    Mert a "küllőprizmák helyett alkalmazható a fehér fényvisszaverő felületű körgyűrű felület a gumiabroncsokon".

    Aki magyar nyelv szövegértésből az elégséges-közepes szintet eléri, az így értelmezte, amit leírtál, ezért linkeltem be a hatályos jogszabályt magyarázó lapot.

    Érted a különbséget?
  • shaba23 #21456
    "legalább az első keréken, legalább 2 db, egy átmérő mentén elhelyezett borostyánsárga színű, mindkét oldal felé hatásos oldalsó fényvisszaverővel (küllőprizmával). A küllőprizmák helyett vagy mellett alkalmazható két oldalon fehér fényvisszaverő körgyűrű felület is a kerékpántok közvetlen közelében vagy az ENSZ–EGB 88. sz. előírásának megfelelő gumiabroncsokon."

    Ezt mondtam
  • Vadnokedli
    #21455
    Az jó nekem csak első meg hátsó lámpám van..(6-7 éve most kezdtem újra biciklizni.), bár este 8x is körbe nézek.

    Reflexcsíkos 29-er 2.2 / 2.1 es Gumit hol szülök? (Ez lenne a legideálisabb számomra.)
  • Szabi #21454
    nekem a felnin van 2-2 narancs fényvisszaverős csík :D
  • ToMy_
    #21453
    Mert most már nem a prizma kötelező hanem...
  • repvez
    #21452
    Én egy 8,4V 8400mAh-ás akksipackkal vettem igy 3-4 napot mentem vele nappal melóba 2x fél óra és még 2 led világít a töltöttség jelzőn .
    Igaz a leg alacsonyabb fokozaton hajtottam , igy talán folyamatos üzemben talán 4-5 óra kihozható belőle.

    Amit még meg akarok oldani, hogy egy kapcsolót beiktatok az akksik és a lámpa közé, mert ha összedugom akkor folyamatosan ég a töltöttségjelző és gondolom ez is fogyasztja az akksit, használat után meg macera mindig széthuzkodni a kábelt , vagy ugy tekerni, hogy ott lóg, ha nem kell.

    Mert az akksit és a kábelt elvezettem a vázon igy csak a töltöt kell rádugni , nem kell kiszedni a helyéről.
  • shaba23 #21451
    Kötelező a prizma, de nekem a rendőr megelégedett a gumin lévő fényvisszaverő csíkkal :)
  • RAZOR27
    #21450
    énis pont ezzel a modellel szemezek. Azt írják érdemesebb csak a lámpatestet venni, mert amit mellé szoktak adni aksipakk az nem túl izmos. Ahogy néztem egy decens csomaggal (panaszonik pl.) kilehet belőle hozni 2-3x több időt. Mindenesetre, ha mentél már vele este is, tarthatnál egy beszámolót :)
  • repvez
    #21449
    Én egy solarstorm x2-t rendeltem kinából, hasonló áron. Igaz, hogy nem birja ilyen sokáig, de 75 lumen helyett 5000 lumenesnek irják, mégha csak a 10-edét tudja is jó. Még sötétben nem mentem vele vagy közúton, igy a reakciókat nem tudom vele, de nappal is elég jól látni mesziről is hogy világit.

    Én csak ugy hivom: " országuti rohadjon ki a xeon lámpád" :P
  • Vadnokedli
    #21448
    Tudtok ajánlani jó első lámpát?
    Kezdetnek Blackburn Local 75-öt néztem ki.

    Másik, lehet probléma abból hogy nincs Prizma az első kerékben? (Azt hiszem 1-2 darab ajánlott legalább az első küllők közé.)
  • Blum
    #21447
    Én se nagyon ragaszkodtam a drágább első váltóhoz. Annyi különbséget vettem észre az Acera és a sima Deore között, hogy a Deore-t egyszer belőttem és úgy is maradt, az Acerát minden héten állítani kellett. De ha az Acera is bevolt állítva akkor a világon semmi különbség nem volt a kettő között.

    Igazából nem is nagyon tudom, hogy egy első váltón milyen világ megváltó újítást lehetne kitalálni. Adott egy átdobó, amit mozgat a bowden, kész.
    Az első váltó váltási érzetét szvsz inkább a lánc és a hajtómű határozza meg, mert úgyis a hajtómű bütykei veszik fel a láncot. Az első váltó csak a láncot dobálja ide-oda.
  • Vadnokedli
    #21446
    Nekem egy 2014-es TNT 20-asom van.. Erre is Altus került.. A kezdetek óta szar(De hát nincs rá már keretem kicserélni meg stbi. :D
  • repvez
    #21445
    Nálam az első váltó kb csak disznek van, mert olyan ritkán használom, hogy szinte csak a külső nagytányéron van a lánc és a hátsó sorból is a középtől lefelé.
    Csak nagyobb turák alkalmával kell egyszer kétszer odaváltogatnom, mikor a domborzat ugy kiványja ,de legtöbször sik terep.
  • kisbesi
    #21444
    Megmondom őszintén, az első váltó között sose éreztem különbséget.
    Két bringám van, egyiken az első váltó vagy Acera vagy Alivio, a másikon pedig XTR.
    Semmi különbséget nem érzek, mindkettő teszi a dolgát, de árban nagyon komoly különbségek vannak.

    De értem mit mondasz, ezért az árért már tehetnének valami jobbat is rá.
  • MerlinW
    #21443
    De hogy még arra is a fostos Altust-teszik rá... nem értem..
  • Vadnokedli
    #21442
    Fairfaxot
  • Szabi #21441
    a feketét :D
  • Tetsuo
    #21440
    Hello.
    Szerintetek melyik bringát érdemes ezek közül megvenni (kb. 500 fontért):

    http://www.buyabikeonline.co.uk/portfolio/marin-street-larkspur-cs3-500-00/gallery/sports-hybrid-bikes/

    http://www.buyabikeonline.co.uk/portfolio/marin-street-fairfax-sc3-550-00/gallery/sports-hybrid-bikes/

    http://www.buyabikeonline.co.uk/portfolio/claud-butler-urban-500-499-99/gallery/sports-hybrid-bikes/
    ?


    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2015.06.10. 15:01:50