168
Burnout 3
  • karikusz
    #128
    Van itt is egy pár screen

    autosjatekok.hu

  • mohus
    #127
    "császár a játék! nekem a garfikája mondjukerősen hajaz a NFSUra, de hát ha már egy cég adja ki hülyék lennének nem felhasználni a két autós játék közti átfedés scriptjeit."

    sztem nyisd ki a szemed....vakard elő a b2-t...a criterion azt fejlesztette tovább és SEMMIT nem "lopott" az NFSU (éjszakai nyáltenger)-tól szerencsére...és az EA-nak SEMMI köze a fejlesztéshez...nemrég vette meg a Criteriont
  • mohus
    #126
    ti tudjátok:)

    sztem kissé vérszegény at NFS2U....azt hittem NFSU demo:) éjszaka, csupanyál...idegesítő motorhang törés 0

    a gt4et olvastammmm
    hát ez vicc:)
  • shevy
    #125
    nekem is tetszett a demo
  • musha
    #124
    azért annyira szerintem nem szar az NFSU2 demója :) sőt...
    a gt4 online részével meg még ráérsz, csak 2005-ben adnak majd ki valami kiegészítést, amin keresztül már lehet online nyomni.
  • mohus
    #123
    nem tom nekem multiban...még miellőtt kocsiba ültünk volna be lehetett írni a neveket P1 lettem én P2 meg sz öcsikém:)

    a gém istencsászár....a tempóra nem találok szavakat

    road rage...huhh legjobb..amikor már annyi a tempó, hogy csak a kiütendő játékost látod valamelyest tisztán akkor BUMMM...és akkor valami leírhatatlan dolgok tudnak történni amit még én autós gammában nem láttam...főleg hogy közben lehet lassítani...és a rommá zúzott autódat kissé még tudod irányítani...hogy Takedown Aftertouch legyen:)
    multi crash ketten a zuzás :)huhh
    sztem ez marad a legjobb burnout...mivel a criteriont megvette az EA:)rajta van a DVD-n az NFSU2 demoja is ami ultraszar:) nemtom minek rakták rá a korongra...helyette még lehetett volna zenéket:)amik szintén istenien passzolnak a gémhez

    gratula Criterion...kabbe EA

    valszínű egy net adapter most már dukál...főleg ,hogy jön a GT4 is online
  • shevy
    #122
    nekem a 2. amikor 1:35 alatt kell menni, bár van lehetőség választani hogy melyik pályán menjél
  • musha
    #121
    akkor te jó gyrosan végeztél vele ^^
    én még az első forma1-es pályát sem tudtam aranyra megcsinálni. A másodiknak csak néhányszor nekifutottam, de még kvalifikálni se sikerült.
  • shevy
    #120
    na 45 perc kellett hogy megcsináljam az a forma1-es szar pályát ahol aranyért 2:20 alatt kell menni, pedig egyszer karamboloztam, idegesítő pálya volt
  • Atcom
    #119
    Miközben számol visszafelé a rajtóra, nyomva tartod a gázt. Közben egyszer nyomsz egy féket és felengeded (közben a gáz nyomva tartod). Majd mielőtt a számláló 1-ről a GO-ra váltana felengeded a gázt és újra megnyomod (és persze nyomva tartod). Ha jó volt az időzítésed, akkor megindulsz, mint Pesta bá' a retyóra, a tejfölös chilli paprika után.
    Ez "trükk" működik a Burnout 2-ben és 3-ban is.
  • rrroka
    #118
    mármint hogy a 2be. lejjeb írja tyler.
  • Sephi
    #117
    Aze irja csak mert errol en nem is tudtam!
  • shevy
    #116
    már nem kell, sikerült
  • shevy
    #115
    ezt a rajtnál való gyors kilövést valaki letudná írni pontosabban fogalmazva, én nem tudtam megcsinálni, bár lehet hogy csak én vagyok béna
  • rrroka
    #114
    Hogy ő brad pitt a harcosok klubjából.
    én taliztam vele télleg ő az.
  • Sephi
    #113
    Hogy erti?
  • rrroka
    #112
    bakker rohadtul fáj a kanyarodó ujjamon meg a gáz ujjamon a köröm melleti rész :)
    Vicces dolog forma1 verdával rallysként farolni a hajtűkanyarba.
    Európába baromi szűkek a pályák.
    teccik.
  • musha
    #111
    ja, jól nyomtad, bár én csak másodszor láttalak ^^ 10 pont.
    bocs mindenki, off vége.
  • Tyler Durden
    #110
    Megsasoltam magamat én is, szerintem jól nyomtam (; kb 40-50 alkalommal láttam a filmet, de még mindig überfasza (:
  • musha
    #109
    képzeld, láttalak tegnap `valami filmben` a tv2-n :))
  • Tyler Durden
    #108
    Ohh csak nem azon, ahol 2:20 alatt kell menni aranyra? Az volt az első olyan pálya ami nem gyengén idegesített fel. Lesz mér rosszabb, van olyan ahol szintén forma1-es szarral kell menni és kiba hosszú a pálya, 3:30 vagy 3:50 az arany, ehhez max 1-et borulhatsz és végig tolnod kell mint atomgomba..
    60% körül vagyok a gaméban, de most már nem olyan lájtosak a versenyek mint az elején voltak. Némelyiknél vért izzad az ember mire megcsinálja..
  • KopaX
    #107
    Hali!
    Az az indycar-os pálya nagyon zorall 1x, de még 20x-ra is, de egyszer csak simán fog menni, szvsz számolja agép és bizonyos szenvedés után arannyal átenged:)))
  • Sephi
    #106
    Uu bake en most vagyok azon a palyan ahol a forma egyes autoval kell tepni de marha nehez. Meg most sem tudtam atmenni rajta....
  • rrroka
    #105
    császár a játék! nekem a garfikája mondjukerősen hajaz a NFSUra, de hát ha már egy cég adja ki hülyék lennének nem felhasználni a két autós játék közti átfedés scriptjeit.
    A lényeg, hogy a verdák nem csúsznak mint a NFSUban.
    Én még csak USAba nyomulok, mer azt akarom 100%ra kihozni,aztán megyek majd európába. ugyanis a játék elején nekem kicsit bőség zavar volt,hogy van egy csomó pálya, csomó lehetőség.
    road rage ketten a legjobb! bár a másik playert nehéz takedownolni.
  • Tyler Durden
    #104
    Congrats.Én nekem jelenleg 117/173 ami megvan az ofcoz arany (:
  • barret
    #103
    Ügyes!
  • esceeper
    #102
    Végignyomtam.173/173 arany.Szerintem über a gém.
  • rrroka
    #101
    hát ez szomorú. pedig hiányzik a carmageddon szintű mindefelé menés. szerintem.
  • Neme.
    #100
    Smuggler's Run 2-t próbáltad már?
  • Tyler Durden
    #99
    Persze, hogy van (: Azért a BO2-t ne keverjük azt ismerd meg Magyarországot című alkotással Itt nem lehet erdőt-mezőt bejárni, az utak szélén ugyanúgy ottvan az erőtér (:
  • musha
    #98
    az elég húzósan jó volna...
  • rrroka
    #97
    ugy értem van olyan erőtér az utak szélén? mer az lenen az igazi ha lehetne menni mindefele ezrrel...
  • Oldern the 1st
    #96
    és egyébként is: hogyhogy itt? sg?
  • Oldern the 1st
    #95
    Megvagy még? Mi újság?
  • Oldern the 1st
    #94
    Jéé Tyler... nem tűnt fel mikor írtam neked :)
  • Tyler Durden
    #93
    megnézem este otthon, de szerintem bármelyik pályán..
  • rrroka
    #92
    de megszabott pályákon? mer ugy szar, nekem fszabdon autózás köll!
  • Tyler Durden
    #91
    ez azt jelentette, hogy lehetett úgy nyomni, hogy nem volt forgalom, csak te és a Porsche szerelem száguldás feelin'
  • rrroka
    #90
    burnout 2 téma:
    "Freerun
    Successfully complete the Custom Series Championship to unlock the "Freerun" option at the "Cheat Mode" menu."
    Innen: http://www.cheatcc.com/psx2/burnout2.html
    szerintetek ez szadon autókázást jelent...?
  • rrroka
    #89
    van egy amcsi zászlós kocsi, de azt mostanába nyertem.
    fene se érti.