168
Burnout 3
  • Tyler Durden
    #88
    bazzeg keresek 1 képet arrül a kocsiról, eddig sajna nem találtam, amint lesz megmutatom melyikről van szó (:
  • rrroka
    #87
    láttam én hogy az ellenefelek pörgetik a kereket de nem gondoltam, hogy nekem is lehet :) tegnap nyertem egy japán specikó autót a 3. face offal, azzal alapba ilyen állatul lehet startolni, de csuszik mint a dög.
    Tyler megnéztem és én nem találok benne kék fehér verdát. aamit én mondok az piros-fehér, kicsit kék és 85 van az ajtajána hátulján meg "burnout2" te is erre gondolsz?
  • mb66
    #86
    ja, leírtad hogy melyik a gáz melyik a fék, oké...
  • mb66
    #85
    Ezt átértelmezhetnéd GC joyra, ugyanis nekem azon van meg :)
  • Tyler Durden
    #84
    Hehe, az a 0-ról 50-el indultak el dolog cool volt, ugyanis te is megtudod csinálni, sőt a 3-ban is bennehagyták, tessék csak kipróbálni a crash-eknél ahol álló helyzetből indulsz.
    A recept a következő: gyk: x-gáz kocek fék.
    nyomsz kocekt+x-t erre elkezd füstölögni a kerék, majd mikor a visszaszámlálás a 0-hoz ér akkor gyors kocka és x megnyomása és máris kilősz te is mint a nyíl..
  • mb66
    #83
    "szerintem állóhelyből rögtön százzal tépnek elfele..."
    Ja, na erre gondoltam! kissé idétlen :)
  • mb66
    #82
    Szerintem a Burnout2 ben meg az állórajt pont hogy kissé idétlen volt, hogy a gépi ellenfelek 0 ról hirtelen 50 el indultak el... Egyébként én sem játszottam a 3 mal, 2 van meg, de már az is iszonyat király..
    Csakhát kockám van, ugyhogy egyenlőre a 3 ból kimaradok.. (buzi EA, mindent multiban ad ki, EZT mér' nem lehet?)
    Ja és egyébként a replay tényleg jó a 2 ben.
  • rrroka
    #81
    Jól gondolom hogy hálózatos BO3hoz kellene net, meg gyári játék...?
  • rrroka
    #80
    nekem az fura, hogy a bo2be néha atáposabb lellenfele kilőnek mint atom, szerintem állóhelyből rögtön százzal tépnek elfele...
  • Tyler Durden
    #79
    Nahh én jáccottam az előző résszel is, sőt végig is toltam. A replay hiánya engem is zavar, ezt szerintem nem lett volna olyan nagy dolog a mostaniban megoldani. A rajttal viszont semmi bajom, ha béna vagy akkor tök mind1, hogy álló rajtból indulsz vagy már megy a kocsi 1000L (:
  • Tom Alien
    #78
    Látod az a nagy hiba, hogy nem játszottál az előző részekkel. Próbáld ki az előző részt és akkor rádöbbensz hogy miért hiányzik a replay.
    így érthető a véleményed, mert nincs mihez viszonyítanod.
    Félreértettél, az álló rajt a jó ez a repűlőrajt pedig nem.
    Az autóverseny egyik legfontosabb eleme a rajt.
    Nem beszélve arról, hogy itt a repülőrajtnál már kb 100km/h val mész amikor még irja neked, hogy "GET READY GO!" és a felirat miatt nem látod a szembejövő forgalmat.
  • musha
    #77
    én nem játszottam az előző részekkel, nem tudom azok milyenek. rakhattak volna bele replay-t, de csak a crash részbe raktak, bumm. az állórajttal nem tudom mi a baj, a játékélmény meg szerintem replay nélkül is játékélmény.
  • Tom Alien
    #76
    Nekem igenis nagyon fontos a replay. Minden autós játéknak elengedhetetlen része.
    Nem értem miért kell bevált dolgokon változtatni.
    Nekem az előzőben az álló rajt is sokkal jobban tetszett mint ez mostani megoldás.
    Az új törésmodell gyönyörű szép remek karambolokat lehet okozni, de nem értem hogy emiatt a játék sok legalább annyira élvezetes részét miért kellett törölni illetve megváltoztani.
  • Atcom
    #75
    Van vele más baj is, de azokat már meg sem merem említeni...
  • rrroka
    #74
    ebben van vmi. na ha ez a legkomolyabb gáz vele akkor semmi baj... ;)
  • musha
    #73
    hát nem tudom, akkor én a lényeg nélkül is nagyon tudom élvezni ^^
  • Atcom
    #72
    Pedig az lenne a lényege!
  • musha
    #71
    akkor party crash módban nem fogjátok egymás rekordjait döntögetni. tragédia.
  • Atcom
    #70
    És olyankor mi van, ha ketten nyomjátok a party crash módot? Ott miért logikus, hogy a profile-ban beállított nevet írja a rekord mellé, ha nem a profile tulajdonosa érte el! Hm?
  • musha
    #69
    szerintem teljesen logikus, hogy amelyik profile-t használod, annak a nevét írja a rekord mellé. ha a haverod akarja döntögetni a rekordokat, akkor csinál magának egyet.
  • musha
    #68
    most komolyan azon problémáztok, hogy nincs benne replay? Húha... ne is játsszatok vele! szar!
  • lacokpatok
    #67
  • Atcom
    #66
    Sajnos kimaradt más is: nem lehet nevet írni a rekordok mellé... Ez főleg akkor fájó, amikor parti módban játszol.
  • Alien!
    #65
    Ez most EA-éknál divat...lásd NFS Underground...nagyon sok ember dolgozik náluk ahhoz,hogy elhiggyem,hogy egyszerre tudnak ilyen hülyék lenni...
  • Sephi
    #64
    Hat nalam az a blurr efekt naon bejon :)
  • Tyler Durden
    #63
    Szerintem eszméletlen a game, akár mutiban akár singlében nyomod. Érdemes minél előbb elkezdeni a BO Word tour-t ott lehet faszántosan unlockolgatni az új cuccokat.
    A sebesség érzetet szerintem nagyon eltalálták, durvább kocsikkal tényleg "suhan" az ember. (: Nekem 1 autó van ami nem tetszik márpedig a forma1-es kocsi, ott baszkod az ideg mikor időre kell vele menni, benyomod a turbót, akkor olyan gyors, hogy szinte szart sem lát az ember..
  • Sephi
    #62
    Nem tudom mert eddig csak egyedul mentem siman esnem Carrier=en vagy mi. Majd hetvegen nekifogok ugy igazan.
  • rrroka
    #61
    Én se játszottam soha semmilyen autóssal a burnoutig... :) nagyon bejött eza fjta. lehet pont ezér nem menő mondjuk egy rallymániásnál.
    Free mód van-e benne?
  • Sephi
    #60
    En meg ilyen jellegy gamat nem toltam es oda vaok erte meg vissza. Eszmeletlen amikor 280-al millimterre huzok el a szmbe jovo kocsitol :))
  • Tom Alien
    #59
    Remek játék, viszont van egy megbocsáthatatlan hiba! Kimaradt a replay belőle!! A 2-es résznek ez volt az egyik legjobb része. Verseny utén végignézni, hogy igazából mit is műveltél. Ott látni csak igazán, hogy miliméterekkel mentél csak el a kamion elött, vagy hogy hogyan szlalomoztál a csúcsfórgalomban. Ebben a részben sajnos ezt el lehet felejteni, a Crash mód kivételével sehol sincsen instan replay! Számomra emiatt a felére csökkent az értéke. Nem is értem hogy hozhattak ilyen ostoba döntést, hogy ezt kihagyják belőle.
  • rrroka
    #58
    "mert itt vezetői készség nem kell"
    A BO2be nagyon is kellet tudni irányítíni azokata verdákat, legalábbis ezt tapasztalom akkor, amikor kétplayeren megyünk haverral és én már játszottam vele ezer órát a ő meg nem és lazán elhúzok, meg bevállalok olyan nearmisseket amikre csak néz...
    Ezt azér csak nem hagyjákki belőle, bár én még nem próbáltam ;)
  • Sephi
    #57
    Ahh szerintem meg valami uj a megszokott kozott. Baromira elvezem azt a sebeseget!
  • JohnnySmith
    #56
    Nekem csalódás!
    Nem játszottam még eggyik Burnouttal sem ez elött, annak biztos tetszik aki játszott az elöző részekkel. Számomra irányíthatatlan (végig mentem időre egy pályán ami ezüstre sikerült de konkrétan a pályából nem láttam semmit mert végig nitroztam a fal mellet) szerencsétől függő (mert itt vezetői készség nem kell) szimpla autós game a rosszabak közül. Pozitívum mondjuk a grafika meg talán a hangok zenék. Összeségében szerintem borzalmas
    Ja és 25 milliónál tartok. De szerintem ráuntam nagyon....

    ui:Ez csak egy vélemény volt de mindenhol 10/9-et kapott...
    Szóval biztos nagyon jó game csak nekem nem teszik...
  • aabyssx
    #55
    A PS2 demo-t próbálgattam megint és technológiailag nem teljesen értek valamit: alig látok pixeleket. Döbbenetesen éles! Mintha mindenhol edge detect lenne...

    ...csak eszembe jutott, ahogy erre jártam... ;)
  • Tyler Durden
    #54
    unlockoltam kamiont, kibajó vele crash-t nyomni, jelenleg 21%-nál tartok, ti merre jártok?
  • Neme.
    #53
    Cool. Végre egy igazán jó arcade game.
  • JohnnySmith
    #52
    Nekem is csorog már ps2-re!!!!
  • Sugam
    #51
    hat nembirok magammal iiiiszonyat jo gém!!!!
  • Tyler Durden
    #50
    ezt is beteszteltem tegnap, vmit atomkirály ((:
    első próbálkozásra nyomtam egy 6-os takedown-t, mondom de jó is vagyok /akkor még nem tudtam, hogy a 6 az picsafüst/
    köv gaméban már 27 td volt és kaptam jutalmat is, élről 4 car unlocked
  • musha
    #49
    ez a játék...nem találok szavakat ^^
    az árkád autós játékok királya. de toronymagasan.