168
Burnout 3
  • Kongy
    #168
    üdv

    az a problémám h nem ismeri fel az utángyártott memoriakarimat, még a slot 1ben sem.. mit tegyek?
  • dinomano
    #167
    én egyet sem... Ez a vonalon autokazas is eleg extrem ötletnek hangzik, kanyarban nem megvalosithatoigazan; kód meg nuku...
  • jaszy
    #166
    Énis összevissza rohangálok :) Kárhogy nincs cheat hozzá. vagyis találltam egyet de nemment :( Időelütésnek jókis játék !
  • dinomano
    #165
    Nincs nagyon cheat-kód; semmi specko... Viszont amit még nem probaltam+lehet benne valami; sima versenynel erdemes követni a felfesteseket(feher vonal), és akkor talan sikerül jobban elkerülni a forgalmat(ha épp az a cél..)..Valaki szokta követni a felfestest; vagy csak én "rohangalok" össze-vissza a forgalomban? :-D
  • jaszy
    #164
    Ráhibáztát !!!! Azok miatt érdekelne. :)
  • dinomano
    #163
    ...hmmm...akkor miért is?:-P Nem gameplay könnyitö cheatek érdekelnek, hanem Bout3-at specková tevő csalasok? (más jellegű fizika, ilyesmi? /pár game-ben voltak érdekes cheatek.../)
  • jaszy
    #162
    Nemis azért kellene mert nehéz :)
  • dinomano
    #161
    Annyira nem nehez, hogy kódok kellenenek... :-|
  • jaszy
    #160
    Csaló kódokot nemtudtok hozzá?
  • Tekken5
    #159
    Ez igaz :D
  • dinomano
    #158
    Hmmm...a Burnout nagyon jo; de nem neveznem autos game-nek, inkabb akcio/reflexjatek...Olyasmi mint régen PC-re a POD-RACER... :-P Autok vannak benn, de sugarhajtasu gépekkel suhansz inkabb(ha a fizika részét nézzük)... :-) De ettöl függetlenül ill. ezzel együtt nagyon jó game...
  • jaszy
    #157
    Kedvencem nekemis !!!!
  • markleonard
    #156
    Nagyon jó ez a játék
  • Tekken5
    #155
    Tegnap 13.15-től majdnem éjfélig játszottam, nagyon jó, pedig én nem szeretem (vagy nem szerettem):D az autós gaméket. Persze olykor-olykor szünetet is tartottam.
  • Tekken5
    #154
    Megvan a game.
  • naksi2005
    #153
    A sYSTEM AZ EGY PARANCSIKON
  • naksi2005
    #152
    ja és ittvan amik a gyökérkönyvtárban vannnak:
    CNF
    DATA
    IOP
    NETGUI
    NFSUNDER
    OVID
    PVEH
    SOUND
    TRACK
    SLES_525.85
    SYSTEM -
  • naksi2005
    #151
    A burnout3takedown.rar fálban nincs indítófájl és nem is tudom futtatni a játékot mert nincs autorun se meg semmi

    Mit csináljak???
  • liverpool fan
    #150
    Hello!
    Tegnap vettem meg a játékot,nagyon tetszik,nekem való játék
  • SZLÁJDER
    #149
    Nem tudtok kódokat a multihoz, mert nincs még kijátszva de jó lenne 2-en multizni benne.
  • mohus
    #148
    Burnout 3 Real Crash - 35MB - MPG
  • balcooo
    #147
    Hmm...ugye miylen jo kis képek? :D
    Na, mindegy,az a lényeg,h a gamespy-on fenn van két screenshot akit érdekel:)
  • balcooo
    #146
    Nah, egy kis minimal iztelitő a burnout4-ből:

    És éjszaka is lehet majd nyomni?

  • mohus
    #145
    a maximumot:)
  • mohus
    #144
    a maximumot:)
  • zolee12
    #143
    crash módban mit kell elérni,h több pályán is lehessen zúzni?
  • Bogyi007
    #142
    Skacok valamit nem értek a sebesség már Single layerban sem semmi a Boxon, de 2 játékos módban még gyorsabbnak tűnik. Ez nekem furcsa, pont fordítva szokott lenni, viszont ilyenkor nem lehet az impact timeot használni, de a legjobb buli ilyenkor a Double Impact. Haverral már 2 órája nyomtuk mikor ránkszóltak, hogy bekéne fejezni, mert este van és kell a tv a faternak. Csúcs ez a game!
  • rrroka
    #141
    ha a szomszédok nem arénáznak és kedveled a punkos zenéket akkor mindenképp. :D
    mondjuk én nem vagyok oda annyira a neopánkokért de nagyon hangulatos aláfestés.
  • zolee12
    #140
    :D
    hifi megoldva ,mélynyomó 150W megéri bekapcsolni?
  • rrroka
    #139
    hifire kösd a hangot és tekerd fel.
    nyomd tövig a gááááázt!
    :DDDD

    utóbb kenegesd a vízhólyagokat az ujjaidon körömvirágkrémmel.
  • zolee12
    #138
    megszereztem a játékot,7végén kezdek neki,ha van vmi jó tanács szívesen veszem.

    köszi
  • mb66
    #137
    Nem tolja valaki online is a játékot?
    valami gond van az EA servereivel vagy mi van? ugyanis minden nem tud az EA hez csatlakozni a game..
    vannak tapasztalataitok?
  • zsotesz
    #136
    Akarom mondani wine car-t.
  • zsotesz
    #135
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy wine track-et melyik pályán lehet találni. Már csak ez az egy signature hiányzik.
  • mohus
    #134
    csunya?

    driftelj mindig és BOOST mindig lesz:)
  • vki
    #133
    Valaki tud valami csúnya csalást hozzá?
  • Tyler Durden
    #132
    3 végigtolva szal jöhet (:
  • Sephi
    #131
    Na lehet orulni! Bejeletettek a 4. reszt :))

    Hurra!!
  • cenobite
    #130
    Mivel sem a BO1, sem a BO2 nem jött ki pc-re, ezt sem valószínű, hogy kihozzák.
  • Torry
    #129
    PC-re nem lesz soha?

    Nagyon bánnám:(((