2218
  • Shogun
    #2058
    lol
    meg akarod venni?
    bazzeg esküszöm neked hogy meg azt is sajnalom hogy letöltöttem
    ma még1szer megprobalkoztam vele de csak abban erositett meg hogy egy kurvanagy nyomorek jaték!!!!
    98as fifatol kezdve jatszottam mindegyikel de ez magasan a LEGSZARABB az osszes kozul
  • Amadeus
    #2057
    Sziasztok.Volt már vkinél olyan hogy nem volt hangja a játéknak,mert nálam most egy ilyen probléma van,nem tudja véletlenul vki hogy mitol lehet.Előre is köszi.
  • FiReBoY
    #2056
    Mondjuk igaz. Van más játék amit neten keresztül leht nyomni.
  • Garcia
    #2055
    nem lehet... de én nem venném meg boltban annyit nem ér meg
  • Terminátor14
    #2054
    nem
  • FiReBoY
    #2053
    Sziasztok! Tudom nem szép dolog a kalózkodás, de tört játékkal lehet neten nyomulni? Vagy ez csak az eredeti gaméval lehet? Csak mondjátok, hogy igen vagy nem mert akkor megveszem.
  • gercse
    #2052
    De távoli bombákat ne várj,és az erösség is más,szerintem kezd amtörön,de ha world classos vagy akkor nem szóltam
  • The Hedgehog
    #2051
    Hmmm szerintem próbáld ki! Az én véleméyem, hogy valamivel jobb, mint a FIFA 2004!
  • Balli
    #2050
    Hú de lehúzzátok ezt a game-t! Pedig pont most akarom letölteni: ne tegyem?

    Pont azért vártam már hogy megszerezzem, mert a FIFA2004 játszhatatlanul szar szerintem. Annál azért nem jobb?
  • Garcia
    #2049
    nekem nem gázoltál bele a lelkembe
  • Shogun
    #2048
    Nah letöltöttem a gamet!
    Ekkora fossal még életemben nem jatszottam mint ez!!!! Komolyan mondom szégyen hogy ilyet kiadtak!!! Játszhatatlan szar az egész! Sry ha valakinek a lekébe gázoltam ezzel de ezt a gamet csak azért adtak ki mert eb2004 de sztem irtonagy kár volt erre cdt pazarolni
    Egy nagy nulla az egész

  • szoltan
    #2047
    mért van az hogy tréningnél állandóan gamepaddal lehet csak játszani,pedig mindenhol a bill. van beállítva?
  • Breki33
    #2046
    ahammmmmmmm
  • bazza
    #2045
    Nahh...találtam egy igazi focis gémet, Urban Freestyle Soccer
  • Sanko
    #2044
    sajna nem... :-(
  • Sanko
    #2043
    oh...padem van de megnézem nincs-e auto fire vagy ilyesmi...

    köszönöm.....
  • Garcia
    #2042
    #1978 avgy ha nem akkormeg te tartod nyomva folyamatosan
  • Sanko
    #2041
    SEGÍTSÉÉÉÉG!!!!!

    MI TÖRTÉNT?? A HÜLYE KAPUS MINDIG KIROHA A FÉLPÁLYÁRA!!!!

    EDDIG EZT NEM CSINÁLTA!!!!!

    AZ ELLEN MEG FÉLPÁLYÁRÓL LÖVI A GÓLT...

    BÁRMILYEN FORMÁCIÓNÁLK EZ VAN!!!!

    HELP LÉGYSZI LÉGYSZI LÉGYSZI
  • KeKKSZike
    #2040
    Köszi, megnézem!

    Szted is jobb, mint a(z) Euro 2004?
  • Breki33
    #2039
    Open Your Eyes

    ahogy a csajok éneklik

    klikk
  • KeKKSZike
    #2038
    Tudsz valami linket adni erről a Winning Eleven7-ről, hivatalos honlap vagy ilyesmi...

    Ez az Euro 2004 egy nagy nulla, de a Fifa 2004 is az! :O
  • The Hedgehog
    #2037
    Khm ha normális és jó focis játékot keresel ott a Winning Eleven7, de ha kipróbálod NE ÍTÉLJ ELSŐRE... mert sok ember 20 perc játék után leírja a WE-t! A FIFA elsőre szép és finom, de huzamosabb idő után megsavanyodik.... a WE pont az ellenkezője. Minél többet nyomod annál többet mutat magából és annál élvezetesebb lesz vele meccselni!
  • Garcia
    #2036
    ez igaz, de kétségtelenül nagyon gyenge a game....
  • Breki33
    #2035
    1. Annál azért jobb
    2. Van normális focis játék
    3. Mert a Hollandok nem adtak licence-t
  • KeKKSZike
    #2034
    A Fifa (focis) játékok egyre szarabbak, irányíthatatlanabbak, NBA (kosár) játékok meg egyre jobbak, Hál' Istennek! Fociba már nem tudnak mit hozni/újítani, csak egyre unalmasabb lesz a játék!
  • KeKKSZike
    #2033
    Gyerekek...

    Ez a játék olyan xar, hogy ilyet én még nem látttam, komolyan mondom! Abszolút nem lehet irányítani a lövést, hogy merre menjen! Megvan a tutkó helyzet, márcsak bekéne lőni, de 7mről kihagyják! Egyszerűen csak felbaszom magam, mert ezt a játékot TELJESEN felesleges volt kiadni, mert ugyanolyan szar, mint a Fifa2004! Nem értem, hogy miért nem lehet csinálni egy normális focis játékot! A Holland csapatban a játékosoknak meg miért nincs nevük? Komolyan nem vágom ezt a játékot, nagyon shit lett!
  • Breki33
    #2032
    azt sose értettem, hogy lehet abban futbalozni
  • The Hedgehog
    #2031
    Direkt ilyen lencsét kértem, bár azt mondták a hagyományosban is lehet futballozni. Először gondoltam írok a Davids-nak, hogy küldjön szemüveget, de aztán rájöttem, hogy én nem vagyok hozzá olyan randa, mint ő szóval elvetettem az 5letet :D
  • The Hedgehog
    #2030
    Mondom írj mailt nekik! Ott a cím...
  • Breki33
    #2029
    na akkor jöjjön elő a főmufti
    beszélni akarok vele

    mint féfi a férfival
  • Breki33
    #2028
    kontaktlencséban focizni?
  • Garcia
    #2027
    pedig tényleg a filóba megy :)
  • The Hedgehog
    #2026
    figy nem én vagyok a főmufti ebben a játékban szóval khm jó lenne ha az eredetit küldöd el vagy előtte kérdezd meg őket mailben hogy mekkora (szélesség x magasság) gif kell nekik és csináld meg... mert az sem mindegy szerintem!
  • The Hedgehog
    #2025
    mondom kontaktlencse :)
  • Breki33
    #2024
    nem akarok belemenni de
    1. mindenki tudja itt az enyém mivel itt készitettem a sorozatot mikor minden meccsen rugtam egy ilyet kb
    2. sztem az se bizonyítja jobban, de majd megnézem
  • Breki33
    #2023
    érdekes én szemüveg nélkül láttalak focis képen
  • The Hedgehog
    #2022
    jah! kivéve amikor kontaktlencsét hordok :)
  • The Hedgehog
    #2021
    ezt magyarázd nekik! de kell nekik az eredeti is, mert ez bizonyítja, hogy tényleg tied a replay!
  • Breki33
    #2020
    te szemüveges vagy?
  • Breki33
    #2019
    ha megvan

    de aviból lehet