2218
  • fm
    #783
    csak rávezetve,közel a védőhöz lehet cselezni. shift+modifier(def. c)

    és én is megváltoztatnám a röptiben kialakított véleményem!!

    sztem nagyon jó a game! minden ami eddig bosszantott,ki lett javítva. kapáslövések,beadás,cselek, lövés,kapus stb. mind javítva lett. nagyon élvezetes meccseket lehet nyomni,ráadásul még messze vagyok a wc-től.

    lőni sztem is lehet távolról is,csak korántsem olyan könnyű,mint a 2004ben volt.

    1szó mint 100,HAJRÁ MAGYAROK!! :))
  • mosley
    #782
    PPf-0 Matic 2. Versio-t hogyan kell használni.
    Vagy tudnál más egyszerűbb javító programot?
  • Takigabi
    #781
    Én úgy állítottam be hogy a W legyen a sprint és így más gombokkal jönnek elő nálam a cselek
    Modifier+D :lövőcsel
    q+d : futtatottpassz olyan mint a fifa 2004ben volt
    Shift:sima csel
    én eddig ennyi cselre jöttem rá pedig trainingben összevissza nyomkodtam a billentyűzetet és egy megkerülős csel se jött elő :)
  • __csokisfiu__
    #780
    ehe
  • Maxi
    #779
    Sztem nem olyan rosz azért, de lehetne jobb is. Én kiprobáltam elöszőr csak amatörön é sima 4-0 - ás győzelem volt ) Magyarország - Makedónia 4-0 barátságos meccs) Jah a crackfix jó nekem müxik. És azért jobb mint a Fifa 2004 pl. Beadás után kapás lövések ollózás vannak jó dolgok nah egyenlőre ennyi.
  • Rudee
    #778
    Lehet ők nem amatőrön jáccottak.
  • DarkLyrics
    #777
    LoL:
    HUN - armenia 2-1
    HUN-Dania: 2-0
    HUN - Alban 4-0
    HUN - Wales 3-0

    mind távoli lövések a tizenhatos környékéről...nemtom mit borultok ezen, hogy nem lehet onnan lőni. na jó, volt két szögletből fejes gól is
  • Breki33
    #776
    Ha csak lejátszani akarod asf player
    de nem egyszerűbb leszedni?
  • fm
    #775
    659 ember!
  • ricsi1
    #774
    na letöltöttem én is.hogy ez menniyvel másabb mint a FIFA2004..
    pl a kapuralövés szemben a kapuval30 mnyomom za előre+ a jobb erre ellövi a picsába,ha sima előre kapusba lövi.
  • __csokisfiu__
    #773
    hova ember hova
  • I.C.ram
    #772
    Valakit tudja, hogy hogyan lehet kiszedni az asf formátumú zenéket a játékból? Elvileg ASF-et mindegyik lejátszó letud játszani, de ezeket valamiért nem viszi se a winamp, se a media player.
  • fm
    #771
    1. oké hagyjuk
    2. amióta benne volt a kapus felett átemelés (asszem fifa2000,vagy 2001)
    3. majd kipróbálom we7-ben is (amúgy euroban is van most nem? akkor miér offtopic?)
    4. oké,lehet télleg jobb,maj tesztelem

    summa: akkor mennyi mindent is vettek át a pesből??
  • DarkLyrics
    #770
    azé, megpróbálok jáccani vele, minden sportszerűtlensége ellenére
  • DarkLyrics
    #769
    én annyit mondanék, hogy beállítottam egy francia magyart, én voltam a france--és HOZZÁ se nyúltam semmilyen gombhoz: Barthezt má szétszaggatták, volt 6 kapufa, de nem győztek a köcsög magyarok...NNNA ENNYIT ERRŐL, ez azért durva bazmeg, direkt elléptem onna, nehogy szereljen a francia, és bazzeg MAGÁTÓL leszereli a magyar csatárt hagyjatok má ezzel mennyit fizettek ezért bazmeg?!?!?!?
    üzenném az EA Sportnak, vegyenek fel teszternek.. mert ilyen AI-val nagyon gáz bazmeg
  • Rudee
    #768
    Elkezdtem WC-n, nem olyan rossz ez.
  • Breki33
    #767
    1. Sztem az nem fake shot, de hagyjuk
    2. Mármint mióta?
    3. Ezt most itt nem írnám le egyrészt offtopic másrészt két oldalt írhatnék róla. Aki We-zik úgyis tudja, meg raktam be videokat erről is a topicjába. Ha érdekel szedd le a magyar guide-t és olvasd el.
    4. Olvastam róla a PES3-as cikkben.
    Eddig nem volt PC-re a konzolt meg nem szeretem.
    Eddig azért fifáztam mert nem volt jobb.
    Most találtam jobbat.
    Nekem is nehéz volt beismerni de jobb. :-)
  • :)
    #766
    próbálkozom itt a dolgokkal a cselezés nekem úgy müxik ha megfelelő távolságból csak a csel gombot nyomom.. futással már már nem müxk :(
  • fm
    #765
    1.volt fake shot korábban is(csak kicsit gyengébben nézett ki,alt+le cselként lehetett előhívni) és köszesz,tudom hogy mi az,a valóságban is gyakran alkalmazom :)

    2.kapus feletti átemelés valóban finomabb,de hát azóta évek teltek el...

    3.billen a q+s meg ilyesmire gondolsz? miben különbözik az a 2004es w-től,illetve a korábbi sima s-től?

    4.tudod pontosan,hogy mikor volt pesben és mikor fifában az automata szerelés? ilyen régóta tolod mind2őt? akkor eddig miért fifáztál?

  • Geeryy
    #764
    olvass mar vissza te ......
  • __csokisfiu__
    #763
    hello. egy teljes gombkiosztás kellene. nem a lövés meg a sima passz :-), hanem lövőcsel (fake shot) csel, ilyesmik. előre is köcce.
  • ricsi1
    #762
    nekem nem jön be
  • Breki33
    #761
    1. Sztem te nem tudod mi a fake shot
    eddig egy fifában sem volt.
    2. Igazából nem a Q-s sima kiugratós passzra gondoltam
    L1+W-re
    2. Kapus feletti átemelés kisé kifinomultabb
    3. Az automatikus szerelés az hogyha vezeted a labdát és találkozol az ellenfél játékosával az autómatikusan szerel.
    Ezt akkor lehet jól látni a fifában mikor pl egymás ellen játszotok és gyakorolni szeretnél valamit, de ha a haver hozzá sem nyúl akkoris ha belevezeted elveszi.
    Ez a fifában is régóta van, de annó a pes-ből szedték
    (nem a pc-sből)
  • mike369
    #760
    nézd meg a 3.-as rar méretét, mert az szinte mindenhol hibásan van fent.
    ha nem egyezik a többivel, akkor szedd le máshonnan
  • Takigabi
    #759
    az a gáz hogy nem összefűzni kell hanem kicsomagolni sztem
  • Beepee
    #758
    apropó we7. letöltöttem a 600 megás wendettát hozzá és nem tudtam összefűzni a rar-okat pedig 3.30as winrar-om van. mi lehetett a gáz? errort irt ki
  • FH ToMmY
    #757
    én asszem ezzel csak 1 EB-t fogok nyomni aztán vissza a WE7 :)
  • Beepee
    #756
    na hölgyeim uraim a hollandokkal játszom a 4 közé jutásért, azért nem olyan rossz ez a gamma, csak azt cseszték el, hogy q+w,q+s,q+d ezeket vhoigy másképp kellett volna, és ha ennyire használhatatlan a sima passz akkor azt kivenni...jelent már meg valami finomság hozzá?
  • :)
    #755
    a 11-s rúgásoknűál naon yól megvannak csinálva az aggódó arcok:) meg a feszültség:)
    a cselezés nem mindig sikerül nekem:( van vmi yó billentyű kombináció ?
  • fm
    #754
    mármint w-vel és e-vel lehetett trough pass-t nyomni,lövőcselt pedig anno az alt+le illetve fel nyíllal.
  • fm
    #753
    fake shot és kiugratásos passz már a régi fifákban is volt,csak mostanában kihagyták (2004-ben pl w-el lehetett,előtte meg az e-vel)

    illetve volt már régen kapus felett átemelés is,röviden kellett megnyomni a d-t. csak ez is kimaradt mostanában.

    mi az az automatice szerelés?
  • Breki33
    #752
    már írtam

    röviden pl
    fake shot
    automatikus szerelés
    kiugratásos passz
    stb
  • Kaplan
    #751
    asszem novemberben..
    vagy októberben .
    valami ilyesmi, karácsonykor már biztos meg lesz.
  • Taranov
    #750
    Mikor jön? Novemberben? 1 évvel a 2004 után?
  • Beepee
    #749
    van már vmi gameplay?
  • Kaplan
    #748
    Hát, nagyon kiváncsi leszek a FIFA2005-re.
    Majd az E3-mon meglátjuk ....
    A grafikára mindenképp kiváncsi leszek.
  • Petya777
    #747
    Nekem továbbra is teszik a játék. Jók a modok, a magyarok is tök jól megvannak csinálva. Fehér Csabának van ilyen lövő jele, nemtom miért csak neki (Gerának lehetne cselezős).

    A cselezés QRVA JÓ!!! Ha rávezeted a védőre és jókor nyomod akkor kötény, megkerülős vgy zidaneos, de néha egész furcsa helyzetben is csinál tök jóket (mindez a magyarokkal :D). Volt egy nagy szabigólom Lisztessel. Gera csinált egy megkerülős cselt, aztán felnyomták :D

    De mi a faszért nincsenek direct ip??? Kivagyok éhzezve a multyra!
  • ricsi1
    #746
    kösz..
  • duracell89
    #745
    Itt fent van.
  • Taranov
    #744
    Na, akkor hogy is kell javítani a meccs utáni windowsba lépést (nálam windows fagyást = rebootot)?
    A crackfix-szel?