2218
  • csum666
    #823
    a pes3 és a we7 között van különbség?
  • I.C.ram
    #822
    Hol találok ASF playert? Kerestem google-n, de csak divx player meg hasonlókat dobott ki.
  • The Hedgehog
    #821
    Te sem?! Akkor nem én vagyok a balfax!
  • Breki33
    #820
    ha asf akkor csak asf playerrel tudod lejátszani

    illetv,e a Chant Importerrel is
    meg volt még egy EA player de azt sose tudtam leszedni
  • The Hedgehog
    #819
    igen ez a nincs a FIFA-ban, EURO-ban... úgy futnak a játékosok, mintha karót nyeltek volna

    testcseleket akarok a 2005-be!!! :D
  • Breki33
    #818
    ott
  • The Hedgehog
    #817
    Hülye oldalról közelíted meg. Attól, hogy sok a gomb még nem szar a játék. Egyszerűen csak komplexebb és igazodik a kor játékosfelfogásához ennyi.

    Nekem személyes kedvencem a FIFA 99 és a FIFA 2001 (utóbbi mondjuk csak a nagyszerű kiegészítők miatt)
  • I.C.ram
    #816
    Valakit megtudta már nyitni a zenéket a music könyvtárban? Nekem az istenért sem akar sikerülni. Állandóan ismeretlen formátumot ír. Próbáltam már Winamp-al, Mediával, DIVX-szel, de semmi...
  • Breki33
    #815
    Nem, de nekem Albert Flóri bácsi tanította hogy a testemmel elhitetem, hogy egyik oldalon akarok elmenni és a másikra megyek.

    Ez tetszik a WEi-ben.
    Csak ot meg soxor átlépem mikor nemis akarom P
  • I.C.ram
    #814
    Nekem még mindig a kedvencem a FIFA98 meg talán az első 2 2000-es sorozat is jó volt. Főleg az irányítás miatt szarok az újak. Sokkal jobb lenne, ha nem lenne ennyi betűkombináció.
  • The Hedgehog
    #813
    De a futball sem arról szól, hogy menekülök az ellenfél védői elől...
  • The Hedgehog
    #812
    Há' nem én csináltam ilyenre a játékot vazze :D
  • Breki33
    #811
    Ezt kicsit hülyeségnek érzem
    Be fog rögzülni, hogy közel menj az ellenfélhez, holott igazából pont az a cél hogy távolodj tőle fedezd a labdát.
  • The Hedgehog
    #810
    Direkt IP nincs és sajnos nem is lesz :(
  • The Hedgehog
    #809
    előtted van az ellenfél játékosa és jó ütemben lenyomod egyszerre a valamelyik SHIFT+nyíl kombinációt vagy simán a SHIFT-et. Az hogy milyen cselt csinál függ az elleféltől való távolságtól!
  • Petya777
    #808
    a holland megvan
  • Petya777
    #807
    szerintem csak simán shift! más - szerintem a távoli lövések jobbak voltak a demoban. az emelés használhatatlan. a lövőcsel jó.

    nem tudjátok, mitől függ, hogy melyik játékosnak van jele, melyiknek nem? mert joaquin dribbleje 95, valeroné 85 és mégis az utóbbinak van jele. hun-ból asszem csak fehér csabának van lövőjele és annyi. lisztes arca kircsi.

    nincs direct ip vagy holland patch?
  • csum666
    #806
    cselezni hogyan kell?
  • The Hedgehog
    #805
    De érdemes kipróbálni, mert más élményt nyújt mint a FIFA 2004 szerintem...
  • oneal1
    #804
    aha
    köszi
  • The Hedgehog
    #803
    jobb gameplay, valamivel jobb AI, de grafikailag ugyanaz!
  • Breki33
    #802
  • oneal1
    #801
    fejlődött alamit a gamma???
  • Breki33
    #800
  • __csokisfiu__
    #799
    na elmondom hogy ez a játék is miért fos:
    1. amikor kiugrik egy támadójátékos mögötte van pl. két védő esélyed sincs , hogy utolérd velük mielőtt lő, oldalról szerenél elé kerülni egy másik játékossal de csak akkor váltrá amikor már baszhatod
    2. passzok. ugyebár az a nemfuthatszalabdafelémerttúléthetűlenne
    3. passzok. kiugratásnál két ember van, tőled ugyanabban az irányban, az egyiket fogják a másik a tizenhatos vonala előtt tök üresen, persze hogy a fedezett embernek passzol.
    4. egyedi eset. lecsorgó labda, van egy kis előnye a játkosnak, de elfut mellette azon a távolságon belül amikor már le kellene kezelnie (ugyebár automatikus szerelés), védőjátékos elrúgja.
    5. ívelés vonal felé ellenféltől, szalad magától a játékos, senki nem zavarja. vonal előtt meglenne a labda, de baszhatod, mert a szkript szerint mindig magad elé kell tenni kb. egy méterre és utána rúghatod el. eredmény, ellenfél dob (rosszab esetben gól). az a legszebb az egészben, hogy akkor gondolja a játékos, direkt elfutok onnan, hogy hagyjam kimenni (hogy én dobhassak). DE NEM LEHET!

    a nehézségi szintről annyit, hogy ha ezek nem lennének normálisan játszható lenne a játék.

    játszok pro-n a magyarokkal, verem francákat angolokat, erre ilyen esetek miatt kapok ki. kuka.
  • :)
    #798
    vannak himnuszok de csak 15 másodpercesek:) ilyen az uccsó 15 mp-t adják le a himnuszokból
  • mukika
    #797
    mindjárt lejön... kiváncsi vagyok.
  • PREMIERE1
    #796
    Valaki azt írta, hogy vannak himnuszok. Nos, kerestem, de nem találtam. Az én készülékemben van a hiba? :(
  • Takigabi
    #795
    sztem látható fejlődés a fifa2004el szemben (olyan ollózásos gólt lőttem hogy csak na ) úgyhogy nekem tetszik a gém.Bár a WE talán üti...
  • The Hedgehog
    #794
    Első benyomásaim...

    Ehm nincs intró! Vagyis van valami, de azt inkább ne nevezzük annak. Tudom ez nem annyira fontos, de meghozná az EB feelinget. Emlékezzetek csak a máig veretlen WC98 bevezető képkockáira.

    A menük jók, átlátható és szépen a helyén van minden. A játékmódok tárháza egy ilyen szűk témát feldolgozó játékhoz képest meglepően nagy. Tetszik az "út az EB-ig" mód. Valós csoportok, tök zsír a morál és sérülés rendszer, valamint hatalmas ötlet hogy barátságok meccseket is játszanunk kell a selejtezők közben.

    Örültem, hogy a magyarok kerete viszonylag friss. Van egy két nem oda illő név de hát kanadaiak a fejlesztők. Csoda, hogy Lisztes arcát teljesen lemodellezték. Tényleg menjetek a nevére a keretösszeállításnál és nyomjatok egy V gombot :D

    A mérkőzés. Ahogy korábban is elmondtam a grafika továbbra is csúnya. Hiába a szépen lemodellezett arcok és stadionok ha a textúrázás gyatra. Elég ha csak a mezekre és a stadion mögötti részre gondolok. Ocsmány. A mozgások ellenben valósághűek. A játékmenet sokat javult de még mindíg akadnak úgymond "mindíg ez történik ha ilyen helyzet van" részek a mérkőzés alatt. Pl, hogy továbbra sem tudunk a labda elé futni, a szerelés után értelmetlenül lelassul a játékosunk. Ugyanez a csel, hihetetlen lassan és körülményesen mutatnak be néhány mozdulatsort a futballisták.

    Végülis egészében tetszett a játék, mert áthozza az EB hangulatát és végre tényleg kezd hasonlítani az igazi futballhoz (hála a PES-ből átvett dolgoknak).

    Nem várhattuk el tőle hogy korszakalkotó megoldásokat nyújtson. Erre majd ott lesz a FIFA 2005... és a PES4 :D
  • csum666
    #793
    a shiftel nekem nemn agyon megy a csel:)

    hogyan kell?
  • csum666
    #792
    és a fű mien csodás?
  • csum666
    #791
    hogy lehet cselezni?
  • csum666
    #790
    és a fű???
  • I.C.ram
    #789
    Nem, mert van egy szám, ami nagyon tetszik, de sehol nincs fent. Se DC++, se WINMX, se eMule. Ezért kéne valami. Rákeresek erre az ASF playerre.
  • fm
    #788
    eleinte nekem se jött be,de amint megtanultam vele kicsit jobban játszani iszonyatos dolgokat műveltem vele. cselezés és kapáslövés nagyszerű,meg a távoli lövések is komoly kihívást jelentenek. stb..
  • csum666
    #787
    nekem nem tecett, a menü pocsék

    a grafika nulla

    a játékba még nem mélyedtem bele hun austria 1-0
    de nem tom mi teccik 1eseknek...
  • mosley
    #786
    Kösz,már sikerült!sry
  • fm
    #785
    nincsenek barátságos meccsek közben? azokért nem kapsz pontot..
  • otiq
    #784
    Tournamentet játszok és hiába nyerek nem kapom meg a 3 pontot.Eddig minden mecset megnyertem kivéve volt egy döntetlen, és a harmadik helyen állok az angolokkal.
    Volt valakinek ilyen hibája?