2218
  • fm
    #743
    nos kijátszottam magam, kb 15 meccsen. persze nem örökre :)

    tapasztalataim:

    CSELEZÉS: shift+c+nyilakkal kell,mint eddig,csak most kizárólagosan közel a védőhöz lehet cselezni,messzebb nem csinál semmit. sikerült már 1 kötényt és egy Zizus cselt bevetnem.

    LÖVÉS: sztem erősen a játékos irányától függ,hogy merre kell lőni és nagyon nehéz a 16oson kívülről,de lehetséges a gólszerzés.

    CSAPATJÁTÉK-TÁMADÁS: tényleg elég szokatlan és nehéz,ráadásul az erősségmeghatározós passz,illetve játékos elé ívelés gombjait nagyon elérhetetlen helyre tették (q+s ill. q+d) amit meg kellene tanulni,mert a tapasztalataim szerint nagyon haszonsak!!
    nekem sikerült már beadásból fejesgólt szereznem,de a fejest alig kell megnyomni,különben fölé. kapáslövések: 2*d,és elég hatásosak.

    most ennyi,maj ha játszok még írok..várom a Ti tippjeiteket is:)

    Breki! mi is az pontosan,amit átvettek a pesből meg a weiből??
  • :)
    #742
    hát én amatörön játszok nhogy ráérezzek a dolgokra.. néha naon yó cseleket cisnálok:) viszont a loövéssel bajok vannak.. mindenfele lövök, csak kapura nemakar menni:( vmi technika ?
  • ricsi1
    #741
    EGY LINKET AHOL FENTVAN LÉGYSZI!
  • lwb
    #740
    az is lehet
  • Breki33
    #739
    a demoban még tudtál :-)
  • Beepee
    #738
    na végre. 2-1 semin. Egy 11-es és egy visszatett labda Henrytől Zidannak bevágta ajobb felsőbe.
  • Beepee
    #737
    sztem nem erős az ellen hanem gyenge vagy talán szokatlan a támadásvezetés. képtelen vagyok gólt lőni eddig játszottam vagy 5öt 6ot és egyszer sikerült betalálnom profin és az is csak centerből középpályásokkal másodikhullámbavn vagy cselezve kapura löni 16ról vagy beadásból még egyszersem sikerült
  • Petya777
    #736
    Akkor tulajdonképpen csak mikor felinstalláltuk a játékot akkor kell felülírni az exet, mintha crackelnénk?
  • FH ToMmY
    #735
    én amatőrön eddig mevertem a svédeket és san marinot :)
  • lwb
    #734
    lehet én vok béna, de a magyar válogatottal eddig a legjobb a döntetlen volt, amit ki tudtam harcolni, pedig lichtenstein kaliberű ellenfelek ellen jáccok. egy picit nehéz ez nekem.
  • fm
    #733
    ez a game nekem is nagy csalódás elsőre,de azért belevetem magam az eb küzdelmeibe,hátha profibb szinten élvezhető a játék. még jópár mindent meg kell benne tanulnom..

    amúgy sztem a kapus felett átemelősdi szinte használhatatlan(egyelőre) mert a félpályáról nem is rúgja el a kapuig,ha az esetleg kinn állna...cselezni meg totál nem tudok! hogy kell?
  • Rudee
    #732
    A dinamikus időjárás biztosan. Javítottak az AIn, az eddig gyenge gépi ellenfélből most túlzottan erős lett (a többség véleménye alapján). Viszont így kevesebb, a játékmenetben jelentkező bug van (30-35 méterről egyenlőre nincs buggól, az alapvonali beadás bug is a múlté). Biztos van még számtalan újítás, idővel rátalálunk minden apróságra.
  • a.carkey
    #731
    Meg tudnátok mondani, hogy mi az új benne? (Persze csak az előző Fifahoz képest!
  • Adler
    #730
    uninstall
  • Beepee
    #729
    de inkább a fantasyra meg a situationsra gondolok inkább ami tetszik mint újítás
  • Beepee
    #728
    nekem tetszik a menü jobb mint a 2003 meg 2004
  • BaziJoe
    #727
    És még aztmondják vegyük meg a játékokat csak az a baj,hogy eggyet se látok a Diablo 2 óta,nem értem mért kéne a játszhatattlan ganékért pnzt adni! Ez olyan mintha venne az ember egy nem működő autót.
  • BaziJoe
    #726
    Szerintem az egész r.... játék piacon már csak két cég van aki játékot csinál és az EA nincs közte!
  • Csabesz6
    #725
    #708
  • BaziJoe
    #724
    Beepee ez szerinted jó menü tiszta konzolos G... az egész utálom mikor a menüben az egér lassu és nem úgy mozog min eredetibe!
  • BaziJoe
    #723
    Egyébként teljesen igazad van! Realitás teljesen nulla.
    Azt nem értem mért kell a játékokat konzolra irni mikor pnt fordítva kéne!Előszőr megirni Pc-re aztán lebutítani akonzolos szarok szintjére,mert ez körülbelűl azoknak felel meg!Azt nem értem,hogy lehetett a 2004 után ennyit visszafele fejlődni?
  • BaziJoe
    #722
    Egyébként teljesen igazad van! Realitás teljesen nulla.
    Azt nem értem mért kell a játékokat konzolra irni mikor pnt fordítva kéne!Előszőr megirni Pc-re aztán lebutítani akonzolos szarok szintjére,mert ez körülbelűl azoknak felel meg!Azt nem értem,hogy lehetett a 2004 után ennyit visszafele fejlődni?
  • Beepee
    #721
    jaja sürgösen kell vmi gameplay mert ez így nem jó a menük meg maga az egész játék nagyon jó, de a gameplay...
  • BaziJoe
    #720
    Ekkora szar konzolos G......
  • laczoo
    #719
    Hát emberek az EA feldughatja magának az egész fifa sorozatát:o)))
    Ez az Euro 2004 is ugyannakkora nagy határ sz*r mint a többi a 2003 óta.Iszonyatosan béna irányítás,és ami a legjobban zavar, marha lassú az egész játékmenet,meg maguk a játékosok...És azt ne mondja vki hogy a mozdulatok reálisak?!! A kapusok is iszonyat lúzerül védenek,meglövöm izomból,az meg szépen álldogálva 1kézzel kiüti a pipából... na kössz,ennyit erről. Ezzel a szeméttel szerintem még szegény Ariel sem tud semmit kezdeni...
    Mellesleg az új opciók nagyon bejönnek,de hát ilyen játékmenet mellett sajnos nem tudom élvezni.
    4ever - PES/WEi
  • mike369
    #718
    nem te vagy a béna, hanem ez a game...
    ...sajnos...
  • Csabesz6
    #717
    Tökkk láma vagyok a dc-hez,de amúgy kösz
  • Rudee
    #716
    DC-n nézz körül, tegnap már volt pár embernél.
  • Csabesz6
    #715
    #708
  • Beepee
    #714
    csak én vagyok béna vagy ti sem tudtok győzni profin? az igazat megvallva alig bírok gólt lőni
  • I.C.ram
    #713
    Miért van az, hogy egyre szarabb a FIFA sorozat irányítása?? :(
  • Csabesz6
    #712
    Valaki?#708
  • mike369
    #711
    mármint a frackfix?
  • FH ToMmY
    #710
    itten van a krekkfiksz
    siessetek a leszedéssel hátha letörlik :) (deviance-hez van)
  • fm
    #709
    sztem ez szar lett..
  • Csabesz6
    #708
    nem tudna valaki adni egy iso ingyenes letöltési címet adni?
  • mike369
    #707
    ...persze lehet, hogy mégis rosszul írtam fel, mert valami úgy tűnik lemaradt:
    a játék HANGULATA...
  • mike369
    #706
    mi ez a nagy kínlódás a cd-vel???
    én 6-os nero-val és egy ezeréves cd-íróval simán kiírtam egy 700 Mb-os cd-re túlírással és tökéletesen megy...
  • fm
    #705
    jaja 620
  • Rudee
    #704
    #620