2218
  • OPM
    #866
    ennek a játénak komolyan nincsen intrója vagy nálam van vmi hiba? thnax
  • The Hedgehog
    #865
    nem marha csak "tudatlan" (bocsi én is)

    Direct IP nincs benne ugyi, csak online, de az EA szerverére ne akarj tört FIFA-val feljutni!
  • Breki33
    #864
    bocsi de marha vagy
    ha ott akarsz játszani vedd meg !!!
  • Breki33
    #863
    OTB?
    Q+A?
  • Breki33
    #862
    1.
  • mukika
    #861
    hi! nekem az a problémám lenne, hogy lejáccok egy meccset, és kidob a winfosba!!! ez miért van??? olvassak vissza, vagy elmondjátok??? :D
  • fm
    #860
    lehet gólt lőni,onnan már nem is olyan nehéz,persze nehezebb mint a fifa2004ben:)

    az irányt "finoman" kell nyomni a sarok irányába,de az erősségen is nagy a hangsúly! azzal is finoman kell bánni :) azaz kb közepes erősséggel megküldeni,vagy kicsit erőssebben. sima ügy a pipába kb 7ből 1szer,ami reális...
  • Grusi
    #859
    No, megtanultam valamennyire játszani, semipron már egész jól megy, csak az a gond, hogy kipasszolni még nem tudom a védelmet - legtöbb gólomat vagy szélső beadásból, vagy kiugratásos ziccerből szerzem. Sz'al még van mit tanulni, de legalabb haladok ;]
  • mikuc
    #858
    Hello!!

    Kellenne valamilyen serial amivel regisztrálni tudom magam az ea online oldalán és ami müxik is!!!
    Ami nekem van(nak) kodok 1ket sem fogadja el.
    Multiba szeretném kipróbálni.

    THX
  • torrente
    #857
    Újra kellett indítani a gépet és úgy már jó lett.
  • :)
    #856
    torrente: tedd be a másik cd-t akkor nemfogja azt kiirni
  • mosley
    #855
    miért nem mükődik rendesen a save?-a load-ban nincs semmi mentés.Mivel lehet javítani?
  • Breki33
    #854
    Viszont máskor kicsit megvághatnád
  • Breki33
    #853
    Én gamepaddel játszok
    illetve fogok, ha meglesz :-)
  • gercse
    #852
    A válogatott mezeken van név?(igaziból is lesz vagy mi?)
  • ricsi1
    #851
    most azt csináltam:-asszem-
    lehet ,hogy az erősséggel van aj?BREKI (ő bizti tudja)te milyen erővel küldöd meg?

  • 3P
    #850
    Most ennek mi értelme volt?
  • gercse
    #849
    Én itt vagyok,de csak holnap lesz meg a játék.
  • bandika23
    #847
    jó az új euro 2004 de nem lehet rendesen messziröl gólt rugni
  • bandika23
    #844
    hellósztok
  • Breki33
    #843
    nem a játéktér a kicsi hanem a labda a nagy
  • mosley
    #842
    Lőj állóhelyzetből:tuti gool lesz!
  • ricsi1
    #841
    el tuná árulni vki hogy kell kapura lőni?

    11m-re tök szemben a kapuval.ha nyomom az előrét :kapusba lő,ha csak oldarra ellövi a fenébe

    ha nomok az oldarrához előrét akkor is ellövi.
  • mosley
    #840
    Nem mükődik rendesen a SAVE -load-nál nem ír ki semmit! Mi rá a megoldás??
  • Koxminator
    #839
    srácok most én vagyok a droid, vagy csak nekem tűnnek nagyon picinek a játékosok meg a játéktér? FIFA2004nél nem ez volt, most meg mind1, hogy 800x600, 1024x768, vagy 1600x1200ben játszom (ez utóbbiban meg röhejesen szaggat P4 2,5Ghz+R9800Pron!). Itt meg még a kameranézet is kevesebb, bár én mondjuk mindig a TELE-t használom, de röhejes.

    Ezzel akkor most mi van???
  • torrente
    #838
    haveromnak azt írja ki install és crack után, hogy a Windows hibát észlelt és nem indul el a játék. Mi lehet a baj?
  • torrente
    #837
    Olvass a 650. hozzászólás körül.
  • I.C.ram
    #836
    Valaki adjon valami tippet az irányításra, mert nagyon nem akar összejönni a gól.

    Nem tudom, miért kellet elrontani az irányítást ennyire :(
  • torrente
    #835
    Azért írják először konzolra, mert a konzolt csak játékokhoz találták ki. Feltételezem hogy nincs konzolod, ezért szidod. Mióta megvettem a PS2-őt, azóta számomra játszhatatlanok a pc-s játékok. Az igazi játékélményt a konzol nyújtja (ritka kivételektől eltekintve).
  • :)
    #834
    nemazé mondoim de több játékosnak is valódi az arca.. pl geráé mis.. bár korán sem annyira yó mint lisztesé
  • :)
    #833
    nemazé mondoim de több játékosnak is valódi az arca.. pl geráé mis.. bár korán sem annyira yó mint lisztesé
  • :)
    #832
    nemazé mondoim de több játékosnak is valódi az arca.. pl geráé mis.. bár korán sem annyira yó mint lisztesé
  • torrente
    #831
    Playstation 2-őn jön ki igazán, hogy mekkora szar játék a Fifa 2004. WE7 és a PES3 is sokkal szuperebb!
  • I.C.ram
    #830
    Képtelen vagyok gólt rúgni a magyarokkal.

    Állandóan rámásznak, és a cselezéssel még nem vgayok megbarátkozva.

    Van valami trükk a jó támadásra? Utoljára a 2002-velj átszottam, és az tök más volt, mint ez.
  • Grusi
    #829
    Igen, mindenkivel, olvass vissza, van hozzá fix...
    Amúgy tegnap óta játszom, igencsak fosi vagyok még, semipron szenvedek, pron pedig mindig kapok 2-3 golt :( amúgy nekem jobban tetszik, mint a fifa 2004...
  • Bercy #828
    HFA
    miert van az h ha meccs utan ranyomok az exit game gombra(nem az exit to windows) akkor kidob az asztalara? mas is talakozott ezzela hibaval?
  • Breki33
    #827
    Ha azt se tudom pontosan mi az, akkor honnan tudod?
    lol
  • Breki33
    #826
    hát elvileg van
    különben ugyanaz lenne
  • Breki33
    #825
    Hát most ezt így kapásból meg nem mondom
    annó a 2004-esben kilinkeltem
  • csum666
    #824
    sztem fifa 2004 jobb mint pes3 és we7

    a gombok nem tecenek sok kell hozzá nagyon..

    eccerre anyit nem leeht lenyomni a cselek jók a we7 ben?
    hogy kell benne cselezni?