2218
  • mosley
    #913
    nem tud vki erre megoldást??-save elment és a load-ba nincs ott a mentés :mi a hiba?
  • dre
    #912
    ja szerintem is jó csak abaj az hogy nicsenek klubcsapatok
    amúgy nekem is csak a lövéssekkel van problémmám a hgame az kurva jó a graf is
  • Grusi
    #911
    Ha vkit édekel, megjöttek az első hírek és képek a Fifa 2005-ből csekkoljátok itt.
  • 3P
    #910
    Köszi! Kipróbálom...
  • Takigabi
    #909
    köszönjük az értékes információt
  • KeKKSZike
    #908
    Csak mert nekem a róla készül képek NEM tetszenek!
  • bandika23
    #907
    jó a játék de messziről nehéz rugni gólt
  • KeKKSZike
    #906
    Őszintén... Milyen a játék? Mert én láttam róla képeket, de nem voltem elájulva tőle! :)
  • I.C.ram
    #901
    Nekem csak amatőrön, megy bár nem próbáltam még más fokozaton, de néha maatőrön is elvernek kb. egyszintű csapatok.

    Magyarokkal nyomtam most legutóbb. 2 gólt löttem 3 perc alatt az osztrákoknak, aztán több nem jött össze.
  • gercse
    #900
    Lipcsei lötte amúgy,és Lisztesnek jó a feje
  • gercse
    #899
    Na sikerült,köv meccs 1-0 nekem aut. ellen,nem is nehéz,csak a lövőcselt kell megtanulnom jobban kezelnem
  • fm
    #898
    becélzod vmelyik sarokba(alsó/felső,vagy ahova jólesik) aztán beállítod a csavarást(shift + nyilak) ha kész vagy megnyomod a d-t,elindul a csík, a kaputól való távolságtól függően kb félúton megállítod d-vel a csúszkát,mikor visszafelé indul szintén d-vel megállítod a zöld közepén. ha ez mind sikerül,csak Kahn fogja meg ;)
  • mukika
    #897
    hm ezt én sem tudtam... kipróbálom máris!!! :D
  • fm
    #896
    shift + nyilak = csavarás
  • mukika
    #895
    krakfix! visszáb megtalálod....
  • gercse
    #894
    Na megvan a game elsö meccs Szabics mesterhármas makedónok ellen amatörön,csak kidobott a winfosba ugyhogy fel kell raknom valamit,amit itt olvastam.
  • csum666
    #893
    van oldalt egy labda a szabadrúgásnál és a közepén 1 jel azt mivel leeht mozgatni?
  • ricsi1
    #892
    hdc.atw.hu
  • ricsi1
    #891
    hogy nyomom "finoman"ugyan úgy beérzékeli!
  • 3P
    #890
    Nagy béna lehetek, de hogy lehet rúgni normális szabadrúgást?
    Akármit csinálok elbikázza, vagy belevágja a sorfalba. Csavarni, vagy ilyesmit nem is tudok. A D S, illetve az W gombbal próbáltam meg rúgni, s az erőt is figyelem...
    Mit cseszek el? Természetesen a "célzó gömböt" is állítgatom...
  • I.C.ram
    #889
    Rég.
  • CzKaresz22
    #888
    Kijött már a full game ????????????????
  • mukika
    #887
    és a replayeket hol találom meg a játék könyvtátán belül???
  • mukika
    #886
    legnagyobb gyözelmem: Hungary - San Marino 8 -1
  • I.C.ram
    #885
    MEgköszönném, ha elküldenéd emailben!

    [email protected]
  • Breki33
    #884
    készitesz belőle gif-et és képként felnyomod
  • The Hedgehog
    #883
    ide nem lehet fájlt feltölteni sajnos! küldel I.C.ram-nak mailban!
  • :)
    #882
    ja a másik feltöltöm én szicvesen azt a progit amivel kilehet szedni zenéket a gamébóóóóóóó csak hogy lehet feltölteni ?
  • :)
    #881
    olyan szép szabadrúgásfigurációból lőtem gólt a magyarokkal:))))) hogy lehet ide filét feltenni ?:) feltenném a gólt:)
    amúgy szerintem a játékosok moráljától is függ hogy mennyire lesznek yók a meccsen. Mot úgy kb 20 meccs után kezdem érezni a dolgokat,és mi9ntha úgy lenne megcsinálva a játék hogy 1 adott csatár kb 5x rúg a kapu mellé,felé. és utánna egyre jobbak lehet vele lőni..... szerintem szándékosan csinálták ilyenre... mostmár sejtem miért vették ki a 2 perces félidőket:) régebben mindig azon nyomtam.. de most örül az ember ha 3 gólt rúg 1 meccsen
  • The Hedgehog
    #880
    A játékon belül van trax list!
  • Breki33
    #879
    Aham

    tényleg nincs egy tracklisted?
    Nem hiszem, hogy azt a számot ne lehetne leszedni.
  • The Hedgehog
    #878
    Az meg fent van nálunk is az FH-n!
  • Breki33
    #877
    De ha csak meghallgatni akarod azt chant importerrel is megteheted- mint már mondottam
  • Breki33
    #876
    két dolgot tehetsz

    vagy visszaolvasol a Fifa 2004 fórumban (esetleg megkérded hátha valaki ki tudja linkelni), vagy délután rámszólsz icq-n vagy e-mailban, hogy keressem már meg és küldjem el
  • I.C.ram
    #875
    Valaki légyszi szerezze már meg nekem ezt a lejátszót, ami képest EURO 2004-es zenéinek a lejátszására!! Nagyon kéne!
  • Breki33
    #874
    grrrrrrrrrrrrrr

    http://spacetarget.com/games/pc_eufa_euro_2004.shtml#UEFA%20Euro%202004%20v1.0%20[ENGLISH]%20No-CD/Fixed%20EXE%202
  • Breki33
    #872
    %20No-CD/Fixed%20EXE%202]UEFA Euro 2004 v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE #2
  • Ramore
    #871
    Nocd létezik már a játékhoz?
  • mukika
    #870
    crackfix mi??? akkor ok...
  • The Hedgehog
    #869
    Nincs de ha vársz egy kicsit a labdás címképernyőnél akkor lejátszik egy gyatra összefoglalót!