2218
  • Breki33
    #1169
    nézd meg a linket
  • mosley
    #1168
    Úgy látom kikaptál! p
  • Breki33
    #1167
    akkor most fagyott vagy kidobott?

    gamepad jó lett?
  • fm
    #1166
    keménykedek egyet: fifában a gép egyik csapata sem tud megverni és én bárkivel lehetek world classon. kb 5 career módot nyomtam végig wc-n + rangadók multiban bátyámmal meg direct ip-n. euroban még tanulok. de ez tök mind1. maj lenyomjuk...
  • Rudee
    #1165
    Angol 2GK mez:

  • Rudee
    #1164
    Az EURO nem egyenlő a FIFAval.
  • tartuffe
    #1163
    fagyott most kettőt a gém, sztetek lehet a holland patch-től? (meccs közben dobott ki)
  • mosley
    #1162
    3-szor játszottam Veled ,mindig döntetlen volt.(multin) Nem tudom world classon még nem nyertem.
  • Rudee
    #1161
    World classon lengyel-magyar 2-3, magyar-olasz 2-2. Most akkor keményekedtem?
  • Breki33
    #1160
    egyenlóre probálgatom

    a sor:

    1,Wingman Cordless Gamepad,62,DEVICE_CONF_CLRP,*Wingman*Cordless*Gamepad*,,WING,11,,1,2,4,5,7,8,9,10,3,,,,,,,Odd having start before second wings

    de a futást és az OTB-t cseréltem

    Ezt ha valaki tudja honnan lehet letölteni érdekelne:
  • fm
    #1159
    pedig így volt..sajna most néztem a mentést,csak az első két meccs van meg a csoportmeccsből 4-1es gólkülönbséggel, pro-n. és nem azt írtam,hogy végig,csak a csoportmecceken és utána 1 meccsen,mert a következő ha jól tudom az elődöntő. ott a csoportmeccsen megvert franciák 1-0ra "aláztak" egy szabadrúgásgóllal.
  • Breki33
    #1158
    Ez itt offtopic amúgy nem játszottam végig
  • tartuffe
    #1157
    a német tudásom nem túl acélos ugyanis :D
  • tartuffe
    #1156
    ja, és az új gameplay mi újat nyújt?
  • tartuffe
    #1155
    érdekelne a sor mindenképp!
    így megy jól az otb? mármint lehet a másik csávót irányítani rendesen?
  • mosley
    #1154
    #1146 ?
  • mosley
    #1153
    ok,csak nem mindig2-t,egészen a döntőig.
  • Breki33
    #1152
    mosley énis rúgtam golt

    prora írta nem World classra :-)
  • mosley
    #1151
    Nem,akkor holnap:game-addig gyakorolj,különben te keménykedtél!#1139-már csak az hiányzott ,hogy a döntőt is megnyerted két gollal,mások meg még golt sem tudnak rúgni,ahogy itt írják , nemhogy meccsenként(pron)kettőt is.
  • fm
    #1150
    fú de kemény vki. zavar ha kicsit akadni fog?
  • mosley
    #1149
    akkor marad a multi(fifa 2004) Nem fog fájni!
  • fm
    #1148
    azt lejátszhatjuk. bár mostanában én is eurozom,meg we-zem. játszanom kell előtte néhányat a 2004ben,de ha vagy holnap nyomhatunk vmikor....
  • fm
    #1147
    ha kell nyomok egy meccset pro-n és elküldöm a ripléjeket a gólokról..bár azon nem látszik, a fokozat..

    de a játék mentését elküldhetem. asszem a csoportmeccsek végén van elmentve és ott is látszik: hun-rom 2-1, hun-ger 2-0, hun-fra 2-0
  • mosley
    #1146
    Acolin 4 -be meddig jutottál el? Milyen a legjobb verda? -audi 550le p
  • mosley
    #1145
    egészségedre !P
  • mosley
    #1144
    akkor marad a :fifa 2004)-úgyismajdnem egyforma,
  • gercse
    #1143
    Mikor lesznek mezek?
  • gercse
    #1142
    Én asszem az uj gameplay-el nyomtam a 2-0-t,csak nem tudom hogy jó-e mert raktam a főkönyvtárba de a cmn-en belülre is beraktam véletlen,de jó,ugyhogy mindegy
  • Breki33
    #1141
    nincs benne ip-s multi

    ha lenne már elvertelek volna P
  • mosley
    #1140
    Ezt azért kiprobálnám,(meccsenként 2 gol)Várlak 1 multira amikor Neked jó.
  • fm
    #1139
    én pro-n a magyarokkkal elvittem az elődöntőig,úgyhogy hajrá srácok!! meccsenkénti 2 lőtt gólos átlaggal az eb-n..
  • Breki33
    #1138
    ezzel nincsen semmi gond sztem

    érdekes, hogy az új Gameplay nem érdekel senkit :-)
  • Breki33
    #1137
    Oké megoldottam most minden jól műxik végre
    azér nem semmi 2004-ben egy játékot így kiadni

    esetleg próbáld meg az enyémre átírni aztán ha kell bemásolom a sorom
  • zsotesz
    #1136
    Azt hogy kell beállítani, hogy a my euro\user stats menüben a statisztikát vezesse, mert nekem még mindig nullán van. Gondolom azt kellene beállítani amikor kiválasztom hogy kivel vagyok akkor a billentyűzet alatt egy none felirat van. Gondolom itt a profile nevemnek kellene lennie. Ezt hogy kell beállítani?
  • gercse
    #1135
    Ger-Fra 2-0 (Kuranyi 35'90')semmi pron,
    Ér ez valamit?
    (amatör nagyon könnyü volt, a magyarokkal simán nyertem az eb-t,nem lett rossz a vége, de nem tetszik a zene.)
  • Matthewpamer
    #1134
    húú,nem bírnak gólt lőni az emberek.olyan ideges lettem...amatörön játszok,de 2 meccsenként lövök egy gólt.üresen viszi a csávó,azt kapsuba lövi,meg beadásnál mellé fejel...
  • tartuffe
    #1133
    1,Logitech Dual Action Pad,42,DEVICE_CONF_DUAL,*Logitech*DualAction*,,WING,12,1,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,,,Dual Analog with L3/R3 clicks
    Itt van, de most nézem én is, hogy ezen nem változott semmi, pedig én a gombokat átkonfiguráltam.
    Nekem úgy tűnik nem ide menti, hanem a profil fájlba.
  • Breki33
    #1132
    beirnád a controller sort?
    hiába íron át a dual-t nem tudom a 3-as hely az elől lévőkre rakni
  • Breki33
    #1131
    Érdekes
    na átírom énis
  • tartuffe
    #1130
    nem csinál semmiféle cselt, a másik meg mondom,analógra megpróbál elszakadni az emberétől, de nem igazán tudom irányítani