2218
  • bazza
    #1697
    Közben rájöttem én KUKA...
  • Garcia
    #1696
    ezt szinte minden nap felteszik...

    tölcsed le a crackfix-et... FIFAHUNGARY-ről
  • bazza
    #1695
    Minden meccs után kirak a gém az asztalra...

    Így hogy lehet bajnokságot játszani? Sehogy...
    Ez vmi bug?
  • Garcia
    #1694
    Szilciso vs. Breki

    - SZABADRÚGÁS HASZNÁLATA -

    BILLENYTYŰVEL:

    LOGITECH DUAL ACTION GAMEPADDAL: Tökéletesen ugyanez csak éppen a D gomb helyett 3-as gombot kell nyomni és nem shittel kell a labdán a célkeresztet mozgatni, hanem a JOBB ANALÓG KARRAL.

    Na erre van több alternatíva, nézzük :

    "Szabadrúgásnál elvileg a következő a teendő ( Szerző : Donpedro )

    Először az iránygombokkal beállítod a célkeresztet, hogy pontosan hova akarod lőni. Aztán, ha akarod, a shift használatával lehet csavarni a labdát, értelemszerűen, ha a sorfal jobb oldalán akarod eltekerni, akkor jobbra, és vice versa. Ami nekem gondot okozott, az az volt, hogy nem csak oldalra tekertem, hanem egy kicsit lefelé is mozgattam korábban, mint a 2003-ban, de itt ezt nem szabad! Csak szigorúan jobbra, vagy balra tekerjétek a lasztit!

    Ha ez megvan, akkor jöhet maga a lövés, amihez először meg kell nyomni a d-t, erre elindul a csúszka jobbra. Ez az erőt állítja, minél közelebb nyomod a csúszka végéhez, annál erősebb lesz a löket. Megjegyzem, hogy nálam ez késve reagál, így hamarabb kell nyomnom, mert ha túlszalad, akkor annyi, abból bikázás lesz.

    Ha sikerült időben megállítani, akkor azonnal indul is visszafelé, és ekkor már csak bele kell találni abba a kis zöld szarba. Nálam ez is késik, szóval elég nehéz, de meg lehet csinálni.

    Remélem érthető voltam, mégegyszer a lényeg: csavarásnál ne állítsátok fel-le a láb és a labda találkozási pontját, csak oldalra, és a lövés a d gomb 3-szori lenyomásával történik.
    1. a mozdulat megkezdése
    2. az erő megadása
    3. az irány megadása. " Köszönjük meg neki is. Köszi Donpedro és elnézést, hogy ezt csak most csatolom !


    Először nyomjuk le a D-t, ekkor a képernyő alján lévő sáv elindul jobbra. Ezzel állítható be a lövés ereje. Ha a sáv elérte a kívánt hosszúságot, nyomjuk le újra a D billentyűt, ekkor visszafelé indul el. Ami a pontosságot illeti: a vonalkának pontosan a két zöld sáv közé kell „érkeznie”, ha ekkor nyomjuk le a D-t (és egy kis szerencsénk is van), a labda máris a hálóban van.

    1. célozz azzal a célkörrel
    2. Állítsd be, hogy a játékos hol tallája el a labdát (shift+nyilak)
    3. D!!!.....És kétszer kell kattintani..elősször gyorsan, hogy a csúszkában az elején álljon meg a ződbe, aztán a csúszka visszaútján még1szer a ződbe...(gyakarlatilag uaz mint a 2003, csak a kör alakú csúszka helyett most egyenes, és egy helyett kétszer kell eltalálni a zöld részt)
    ennyi.


    Megnyomod d-t és ilyenkor megy az erősség, de ne hagyd hogy sokáig felmenjen.Kb a felénél nyomd meg a d-t és ilyenkor elkezd visszafele menni a csuszka vagy mi és ilyenkor állítsd meg a zöldben.



    Ezt Szilcsio oldalán taláod meg..
  • bazza
    #1693
    A szabadrúgást mindig fölé rúgom...pedig a zöld résnél engedem el!
  • Breki33
    #1692
    sztem jobb előbb
  • Garcia
    #1691
    Shift-el tudsz cselezni.
    Szabadrúgásnál a shifet és a nyilakkal csavarsz, és a d-vel lősz. A zöld sávban kell megállítanod a csúszkát mikor visszafelé csúszik.
  • Garcia
    #1690
    megvan
  • bazza
    #1689
    Üdv!

    Nagyon tetszik a játék! Most játszom először focival... De király!
    Most nyomtam egy Magyarország vs. Ciprus meccset.

    Van valami magyar tutorial a játékhoz? Nem mennek a pontrúgások...Ja és melyik bill.el lehet cselezni?
  • Breki33
    #1688
    Irjátok alá

    klikk
  • Breki33
    #1687
    Aranylabda felett P
  • gercse
    #1686
    Na jó éjszakát mindenkinek,és viszlát péntekig,mert megyek kirándulni Ausztriába,az eb-re visszaérek,majd jelentkezek,császtok
  • Garcia
    #1685
    és szerinted ők tudják ki az a nedved és hol keressék? :)
  • Breki33
    #1684
    Amúgy magyarosítás ügyben Nevedet keressétek
  • Breki33
    #1683
    hehe ez jó
    de legalább nem szól be :-)
  • BaziJoe
    #1682
    Bocsi nem akartam,hogy megerőltessem magam,de ha tudom,hogy csak ennyit kell visszaolvasnom akkor nem kérdezem mert leírni nehezebb volt de azért köszi!
  • Garcia
    #1681
    ha csak 3 hozzászólást olvastál volna vissza....
  • BaziJoe
    #1680
    Sziasztok a játékhoz van már magyarosítás?
  • Bad Boys
    #1679
    Nem azér csak megkérdeztem.
  • Garcia
    #1678
    hát ja... ehez nem kell nagy angol tudás
  • Breki33
    #1677
    sztem csak most készül
    bár nem értem miért fontos
  • Breki33
    #1676
    nem
  • Bad Boys
    #1675
    A magyarosítást nem tudjátok honnan kell leszedni?
  • gercse
    #1674
    ezt nem tudtam,de nem annyira nehéz kezelni,kit raptor ügyben tudsz valamit?
  • Breki33
    #1673
    csak arra akartam célozni, hogy már a fifa 2003-hoz is ezt használtuk
  • gercse
    #1672
    kérdeztem ilyet?nem emlékszem,de legalább írtál valamit
  • Breki33
    #1671
    biggui 2003-as program
  • gercse
    #1670
    3 ember írt ma ebbe a topikba köztük én,nem valami sok,kicsit ha lehet intenzívebben gyerekek
  • gercse
    #1669
    nem tudtam hogy ilyen könnyü fatguival meg bigguival berakni a mezeket,már rég be kellett volna raknom egy párat,mondjuk ha lenne kitraptor a játékhoz akkor még könnyebb lenne,tényleg nem lesz?
  • gercse
    #1668
    ja külön vannak a mezek,még jobb
  • gercse
    #1667
    ezt érdemes letölteni?
  • gercse
    #1666
    jaa,nekem meg volt egy olyan,hogy Hinkellel beadtam a labdát és Klose csukafejese elől beleért egy svájci védő,akiről bement a labda és Hinkelnek adták a gólt,röhej nem?
  • Garcia
    #1665
    nah egy valamivel már nagyon tele van a tököm, hogy egy góllal vezetek és adiig hosszabbít a gép amíg nem egyenlít az ellenfél, középkezdés után meg egyből lefújja
  • gercse
    #1664
    Mi ez a pangás??
  • Breki33
    #1663
    rakd fel nyugodtan

    egész jók
  • gercse
    #1662
    boccs,néha elöfordul,hogy még1x megnyomom a mehetet
  • gercse
    #1661
    Beraktam a német 2gk-s mezeket,nagyon király,szinte káprázik a szemem,olyan rég láttam ilyen szép mezt,vannak még valahol ilyen jó mezek?Az fh-n van még 1 kit pack,de szerintem az nem 2gk-s,vagy igen?help Breki
  • gercse
    #1660
    Beraktam a német 2gk-s mezeket,nagyon király,szinte káprázik a szemem,olyan rég láttam ilyen szép mezt,vannak még valahol ilyen jó mezek?Az fh-n van még 1 kit pack,de szerintem az nem 2gk-s,vagy igen?help Breki
  • Breki33
    #1659
    A 2004 sztem nem
  • csum666
    #1658
    többször megprobáltam jáccani ezzel a gámmal és mindannyiszor rá döbbenek hogy milyen gagyi a gám gólt alig lehet rugni sztem nem lett jó eccer végig jácottam 1 ebt de már nem tom hogyan nyertem meg:)

    fifa 2004 jobb pes is