2218
  • The Hedgehog
    #1737
    Ez a hülye emelés "hatás" engem is rohadtul zavart. Tényleg tiszta helyzetből még Raúl-lal sem tudtam egy rendes bombát lőni. Sorra mellé rugdosta.
  • bazza
    #1736
    ja...

    Bomba gólt hogy lehet lőni?
    Én kapura viszem a labdát ha tudom, de vagy: -gyenge a övés
    -ha irányt adok mellé megy
    -vagy egyenesen a kapus orrára helyezi a labdát

    Sokszor úgy árzem, nem is kapura rúg, csak "emel", vagy "lendít"

    Egy játékos se lőtt bika-bomba gólt!
    Sosem lőttem még olyan igazi gólt!
    "
  • bang
    #1735
    az első kivételével (lehet bombagólt lőni) minden úgy zajlik, ahogy írtad (én is éveket öregedtem ezek miatt)
    nekem úgy tűnik, mintha egy előre kiszámolt meccset játszanál, hiába alakítasz ki jó poziciókat a pályán, valami lehetetlen hülyeséggel agyoncsapja a progi a támadásodat, máskor meg simán gyalogolsz a kapu felé és szétnyilik a védelem előtted (ilyenkor már-már úgy érzem, ha nem rúgok gólt akkor majd a progi fog generálni magának egy öngólt :)) a lényeg, hogy nem vagy ura a mozdulataidnak, nem rajtad múlik az eredményesség vagy a kudarc, hanem a progin, ami csak számol-számol-számol
    ja a labda kihozatala tényleg "zseniális"
    vannak olyan időszakok egy meccs alat, amikor a gép tökéletesen zárja a passzolási útvonalaidat, hiába mozogsz oldalra az ellen helyezkedése tökéletes (programszerű:)), mondom ez csak időszakosan tapasztalható, de ne legyen már a védőnek hátul is szeme...
  • bazza
    #1734

    Már láttam....
    Majd megpróbálom megszerezni vhonnan...
  • The Hedgehog
    #1733
    Igen talán a legjobb... de Pro Evolution Soccer 3 néven is fut, de a WE7I az újabb kiadása.

    Itt van egy cikk a PES3-ról. A két játék szinte ugyanaz de a Winning Eleven 7 javított verzió. Apró különbségekkel:

    FIFA HUNGARY

    Screenshotok:

    FIFA HUNGARY
  • Breki33
    #1732
    igen Konami focija
    meg a miénk P
  • bazza
    #1731
    EZ egy játék?
  • The Hedgehog
    #1730
    Winning Eleven 7 International
  • gumikacsa
    #1729
    Nyugtató? :)
  • bazza
    #1728
    Az meg mi?
  • gumikacsa
    #1727
    Miért nem mondja a kommentátor a játékosneveket?
  • Breki33
    #1726
    ajánlom a WEi-t
  • bazza
    #1725
    Na most nagyon ideges vagyok, A KÚVA életbe má'!
    -NEM LEHET BOMBA GÓLT LŐNI
    <no comment>
    -NEM LEHET ÉLVEZETESEN CSELEZNI, akkor veszited el a labdát, ha megpróbálsz cselezni!<a valóságban azért az esetek többségében bejön a csel, itt nem>
    -AZ ELLENFÉL ÉRDEKES MÓDON A T.HATOSOMNÁL NEM TUD HIBÁZNI, nem tom ott elvenni a labdát, érdekes tőlem csakis a t.hatosuknál tudja elvenni azt a k_:rv*>; labdát!
    -HA NYOMOM A BALRÁT, FÉL ÓRA MULVA INDUL EL!!!!!!!!!
    -KÖZÉPPÁLYÁN ELŐRE AKAROM ADNI A LABDÁT, tőlem 2 méterre lévő társamnak, de az a roh;*tt játékos a tőle 40 méterre lévőnek adja oda!!!!!!!!
    -SZÖGLETNÉL MINDIG Ő FEJEL, NEM ÉN, 100/10-hez, hogy én érek labdához

    -A VÉRNYOMÁSOM 180/99 EMIATT A KIB;*SZ__:?TT JÁTÉK MIATT!!!

    Kérdésem: Minden focis játék ilyen 1 nap szupi játék után?
    Mert akkor a készítők:

    Amúgy valszeg csak én vagyok nagyon lammmmmma....
  • bazza
    #1724
    A játékosok sosem fejlődnek?
  • laca70
    #1723
    Hello Davidsnet !

    Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam gépközelben.
    Az FTP sem frissít, de a régi anyagokat le lehet tölteni.
  • Breki33
    #1722
    csak hetente
    de a meccs végén kilépős népszerűbb P
  • mike369
    #1721
    ja, megvan már! köszi!
  • mike369
    #1720
    valaki írjon nekem egy serialt PLÍZ!!!!!!
  • NHLFAN
    #1719
    köszi!

    azt hittem hogy itt csak profik vannak akikben ez a kérdés fel sem merül:))))
  • Breki33
    #1718
    Talán ha visszaolvasnál:

    #1694
  • NHLFAN
    #1717
    Hello!

    nem vagyok egy nagy futball fan de ez a játék bejött.elég régen játszottam már Fifával/a 99-es/ és valahogy nem tudtam rájönni hogy a szabadrúgásnál hogy működik az a "célkereszt".ha valaki elmagyarázná akkor talán sikeresebb lehetnék:)))
    Köszi
  • Breki33
    #1716
    Hátha tudod az id számukat elvileg bigguival bepakolhatod.
    De ezt csak gondolom, nem prószáltam.
  • Lada
    #1715
    Hali!
    Abban tudna valaki segíteni, hogy a holland válogatotthoz CSAK az arcokat, hogyan tudnám berakni a játékba? A mezek már okésak. Sajnos technikai okoból a holland patch-et (Dutch Glory) nem tudom használni.
    THX!
  • Breki33
    #1714
    igen sajna ezt(is) elqták
  • Breki33
    #1713
    ugyebár gamepadon nincs shiht billentyű
    és bill-en se rakható át

    indul egy álomcsapat játék az európa bajnokság kapcsán
  • Terminátor14
    #1712
    nagyon szivesen :)
  • bang
    #1711
    köszi
    akkor este rávakkanok a bill-re, mert paddel csak szökteti magát a megadott irányba és ezzel már el is veszti a lasztit.
  • Terminátor14
    #1710
    Breki, azér' is veszek egy gamepadot és megmutatom, hogy lehet! :) Na jó, csak megpróbálom...de bill.-el tényleg egyszerű, szóval nem tudom elképzelni, hogy pad-dal (amivel ugye könnyebbnek kéne lennie) miért nem megy?! :) No mind1, talány....
    amúgy tényleg 1000 éve, de meg van rá az okom :) Majd dumcsizhatnánk ICQ-n.
    Jah, egyébként milyen Euros verseny? :)
  • Terminátor14
    #1709
    inkább csak shift, de néha kombó is :)
    Részletesebben nem igazán tudom leírni...a kötényt pl úgy szoktam, hogy felgyorsítok jön felém az ellen és a megfelelő pillanatban menyomom a shiftet és kéc :) Ezt nehéz elmagyarázni, de ha egyszer is ráérzel a pillanattra, akkor utána 10-ből 9-szer lazán meg tudod csinálni :) Ugyan az van a Zidane-csellel is, bár ott nyomni kell az irányt is, az bonyolultabb.
  • bang
    #1708
    "Bocs, hogy hosszú lett :D"

    hosszú ?? még rövid is :))
    a cselezést részletezhetnéd (bár én paddel nyomom, de ha kell billezek..:))
    szóval a prof-on mennek a cselek ?? sima sift, vagy kombó ??
  • Breki33
    #1707
    szia Termi
    igaz, hogy bill-el lehet ilyeneket, de gamepaddal nem találkoztam olyannal akinek menne

    billes is csak pozicióban

    asmúgy ezer éve

    indulsz az EURO-s játékban?
  • Terminátor14
    #1706
    Hali all! Rég írtam ide, most gondoltam bevések valamit...
    bang: Eza szabadrúgásos szite nagyon furcsa...nálam ilyesmi nem szokott előfordulni, általában a gép fölé rúgja a bőrt, vagy a kapusom véd, a kipattanó pedig az enyém lesz :)(profesionalon játszom)
    A cselekről annyit, hgoy nekem változatlanul nagyon bejönnek...a megkerülős csel és a kötény is nagyon hatásos tud lenni egy a zegyben, illetve a Zidane-csel is hatásos...vagy néha, ha lendületből futsz az ellenfél felé, és hirtelen csinálsz egy elhúzós cselt, nagy valószínűséggel a gép megeszi a ''trükköt''.
    A lövések nagy részét nálam is blokkolják általában, de azért (egy kis próbálkozással) simán lehet messzíről is gólt lőni..
    Nos, az utolsó gondolatoddal 120%-ban 1etértek...valóban idegesítő tud lenni! :)
    Az otb-t én nem használom, szóval erről nem igazán tudok mit írni...
    Ja, még annyit, hgoy én billentyűzettel játszom.
    Bocs, hogy hosszú lett :D
  • bang
    #1705
    jaja....
    próbálkozom azzal is, csak hát tudod...
  • Breki33
    #1704
    szerencsére van alternativa
  • bang
    #1703
    köszi a reagálást

    ilyenkor mindig abban reménykedem, hogy én vagyok a lamer (már amennyiben ez reményteljes jellemző) és rögtön az arcomba vágják a topic lakók, hogy ez meg az nem úgy van a gameban csak én csinálom rosszul.... szóval, ha ilyenkor egyetértenek velem akkor az nem jó... :))
  • The Hedgehog
    #1702
    Már aki játszik az EURO-val ugye :D
  • Breki33
    #1701
    sztem mezőnyben jól használható

    én azzal játszom a poziciós játékot P
  • The Hedgehog
    #1700
    Az OTB-t olyan szinten elrontották, hogy használhatatlan!
  • Breki33
    #1699
    a cselezés nálam is ugyanaz
    no comment
    főleg WEi R1-es cselezése után fura.

    futás a labdával hirtelen fordulás szintúgy
    megszoktam, hogy az életben és term a WEi-ben van még egy ütemem a csel után.
    Itt nincs, ha utolér........

    Azt észrevettem, hogy ebben beadáshoz nem érdemes használni az OTB-t sőt.
  • bang
    #1698
    gondjaim: a gép összes szabadrúgása, amit az én térfelemről végez el szögletet eredményez, egyszer úgy kaptam ki 3:2-re, hogy mindhárom gólt szabadrúgást követő szögletből kaptam :(( (ezek „D”-s szabálytalankodások voltak, nem pedig becsúszások... azaz ezeket a progi generálta a maga javára, azután sz.rúgás, majd szöglet (esetleg újabb szöglet), majd gól.
    persze az általam rúgott sz.rúgások védése cca. 40 %-ban eredményez szögletet.

    a gép cselezése csak erősebb idegzetűeknek való, lelassulnak a mozdulatok... jól követhetők legyenek az események, melynek során átgurul rajtam a labda, de hiába akarok utána eredni egyszerűen irányíthatatlan az emberem, kénytelen vagyok végig nézni, ahogy az ellen csiga lassúsággal kikerül engem és vezeti tovább a labdát.... (legfeljebb felrúgom)
    én még hatékony cselt nem tudtam előcsalni a gameból... VALAKI ??

    a 16-os előtti területről történő kapura rúgás ritkán jut el a kapuig, elakad abban az egyetlen védőben, aki előttem áll a valóságos mértékek szerint méterekkel, nem igaz, hogy a valóságban ötből 2-3-szor nem lehet mellette elbikkantani a bogyót, a gameban tízből egyszer, ha sikerül

    futsz a labdával szélen, melletted lohol a védő.... csinálok egy 180 fokos fordulatot, azaz egy hirtelen megtorpanás és visszafelé futás. Ez úgy valósul meg a gameben, hogy amikor a teljes sebességű vágta közben hirtelen ellentétes irányba vágom az analógot, akkor a védő a játékosomat minden fáziskésés nélkül, null reakció idővel követi visszafelé is. Mint a valóságban ...??? :((

    az OTB itt nem tudom, hogy működik, mert a kijelölt játékosomig sokszor el sem jut az ívelés, azaz a labda pl. féltávon lehullik, pedig max. 20 méterről lenne szó. Lehet, hogy az ívelés erősségét is el kell találni ??, de akkor miben különbözik egy szimpla beadástól??