2218
  • bang
    #1777
    :)
    csak az a kozmikus jellegű labdacsóva kimaradhatott volna belőle
  • The Hedgehog
    #1776
    A 2003 felturbózva tényleg szebb volt... bár nekem az über látványvilág még mindíg a WC2002-é!
  • Breki33
    #1775
    De most rosszul emléxem, hogy volt ennél szebb Fifa grafika?

    Lassan gondolkozom, felrakom a 2003-at megnézem milyen volt.
  • The Hedgehog
    #1774
    Nem a kép a szar hanem a játék grafikája... nem értem azokat akiknek ez az elmosott életlen randaság tetszik. Nem játszottak ők a FarCry-al vagy mi? Ma már sportjátékban is lehet szép grafikát alkotni csak az EA ehhez is lusta, pedig az NBA egy nagyon jó alap lehetne...
  • Breki33
    #1773
    a bmp veszteségmentes tömörítés
  • Garcia
    #1772
    sztem azér szar mert először bmp-ben mentettem el... na mind1...
  • Breki33
    #1771
    Hát ezse szép
    de nehogy berakd nagyobban P

    Viszont az uj mezcsomag mezei egész jók
  • Garcia
    #1770
    mongyuk nálam a fű amugy sincs feltéve max-ra...
  • Garcia
    #1769
    ez a kép azért ilyen rossz minőségű mert direkt levettem a minőségét, hogy minnél kisebb helyet foglaljon

    ez az eredeti:
  • bazza
    #1768
    Már késő...
  • Breki33
    #1767
    ne töröld le
    jólesz az még
  • bazza
    #1766
    MEggyőztél, tehát ezt szedem: World Soccer Winning Eleven 7

    OK? Pedig a PES3-at már leszedtem...DELETE
  • Breki33
    #1765
    hm most így a képet nézve nem értem miért tartottam grafikailag jobbnak a Fifa-t
  • Garcia
    #1764
    Na most a spanyolokkal nyertem az eb-t pro-n..
    megint a kupaátadás után a meccs összefoglalója így kezdődik.. mintha a kupával rugdosódnának
  • Breki33
    #1763
    Sztem mondja
    bár nekem a brazil van
  • Breki33
    #1762
    tudom milyen mit gondolsz a PES3 patcheket hogy próbálom ki? :-)
  • Maxi
    #1761
    Breki a PES3 is nagyon jó játék a We7i kicsit jobb de az Euro 20004 - et és a fifát üti.
  • gumikacsa
    #1760
    Miért nem mondja a kommentátor a játékosneveket?
  • The Hedgehog
    #1759
    Miért? Meddíg tart lekapni a WE-et? Ugyanannyi mint a PES3-at és nem kell tökölni azzal ha belassul a game...
  • Breki33
    #1758
    van jobb

    speciel az nekem annyira nem tetszett a demo alapján
    de mondjuk ott elég a demo+ egy patch és kész a teljes
  • bazza
    #1757
    Vaszeg csak a Pro Soccer 3-at fogom leszedni...Az is jó nem?
  • The Hedgehog
    #1756
    Ja és persze kell majd hozzá valami jó Superpatch, mert sok játékos és a csapatok nem eredeti néven vannak...

    de ezeket már itt: Winning Eleven 7 topik
  • bazza
    #1755
    THX!
  • The Hedgehog
    #1754
    a legjobb hely (smsweb):

    warezcenter

    De inkább a WINNING ELEVEN 7 INTERNATIONAL-t szedd le! Mondtam, ugyanaz csak javított!
  • bazza
    #1753
    Fű alatt: Honnan lehet leszedni a Pro Evolution Soccer 3-at?
  • The Hedgehog
    #1752
    Na ez az unrealisztikusság... ezért nem játszok bajnokságot a FIFA-val illetve az EURO-val!
  • bang
    #1751
    megszokásból írtam.. minden évben így szoktuk :))
  • bang
    #1750
    ez így igaz, szinte minden évben (az EA-nál) találtam egy "hatékony" támadási módot, sajnos rám meg jellemző, hogy ilyenkor meg csak ezt erőltetem, magam számára unalmassá téve a meccset, de hát a győzni akarás...
  • Breki33
    #1749
    még nem volt energiám hozzá

    majd mikor valaki azt írja, hu milyen szupi
  • Breki33
    #1748
    Hát Wei-ben kapok pár szépet

    A görög flash gólszépségversenyes gólra bekültem kettő saját-ot és egy kapottat.
    Nem tehetek róla, hogy csak az én góljaim rakták ki :-)
  • The Hedgehog
    #1747
    Jah idén! De a kiadott 3 videó után tényleg Breki megnézted őket?!
  • Breki33
    #1746
    milyen jövőre? :-)
  • bang
    #1745
    én is így vagyok vele... valahogy a kapottak közül egy sem tetszik :))
  • The Hedgehog
    #1744
    ez a hülyeség, hogy első módszer meg második módszer... WE-ben ilyen nincs. Ott mindíg máshogy kell legyőzni nehezebb fokozaton mondjuk az Arsenalt, mert a játékosok jelenlegi formájától függ, hogy hogyan játszanak és így nincs annyi egyforma helyzet, gól illetve szituáció mint a EURO-ban. Utóbbinál meg lehet azt tenni, hogy egy taktikával verünk le minden ellenfelet. Na ilyen a KONAMI játékában lehetetlen...
  • Breki33
    #1743
    előbbiből több van P
  • The Hedgehog
    #1742
    szinte ezen dolgozom (vagyis az új oldalon) minden szabadidőmben! még ebben a hónapban indítjuk...
  • bang
    #1741
    rúgott v. kapott gólokból ? :))
  • bang
    #1740
    én bomba gólon a 16-osn kívülről leadott, felsőbe vágódott löketet értem
    ezt megtudod csinálni úgy, hogy pl. szélen elmész és még a 16-os magasságában elkezded (lapos paszokkal) középre juttatni a lábdát. Ez a csapat felállástól függően 1-2 pasz, de a lényeg a kapás lövés, mert ha a kapura lövő csatival először átveszed a labdát, akkor már a lövésed tuti nem jut el a 16-os vonaláig sem, mert a gépi védők mérnöki pontossággal blokkolnak, nem mindig, de szinte...
    a másik módszer még esetlegesebb, szökőévenként előfordul, hogy középen történő rávezetésből simán eltudod lőni a labdát a védők közt.
    a célzás mindkét esetben csak simán előre történjen, nekem fixa ideam, hogy ha a progi engedi akkor a leglehetetlenebb helyzetből is bomba gólt lősz, ha pedig nem a javadra számolta ki meccset, akkor a gólvonalról is mellé megy a lövésed.
    röviden: löjj kapura amint tudsz (azért értelmes helyről) és vagy bemegy, vagy nem :)) a lövés erejét nem nagy mű eltalálni, bár én etéren is szkeptikus vagyok, mert a beadok-fejelek módszernél ugye a "kapásfejes" működik és ugyan olyan "D"-nél vagy a kapus ölébe biccenti, vagy fölé, vagy védhetetlen ívvel szál a hálóba...
    ja és mégegy idegesítő dolog: a gép játékosa tökéletesen tud szerelni úgy is ha pontosan mögött van, ha én ilyen helyzet ben próbálok szerelni, akkor botlik egyet a játkosom és az ellen máris mérföldekkel arrébb
    összegzés: talán majd jövőre...
  • Breki33
    #1739
    tényleg mikor lesz gólszépségverseny?
  • The Hedgehog
    #1738
    Szinte csak kapásból lehet bombákat lőni. A WE7I-ben pont tegnap lőttem egy olyan gólt, hogy szögletből az 5-ös előtt álló játékosommal csak kifelé tudtam fejelni a labdát pont a tizenhatos sarkánál álló jobb szélsőhöz, aki egy testcsellel elfektette a védőjét majd bal belsővel a bal ficakba csavarta a labdát. Mondanom sem kell bődületes erővel...

    Na ilyeneket hiányolunk mi a EURO-ból!