2218
  • The Hedgehog
    #1857
    hmmm gondolom majd jön Tommy (SaSa) és beszámol róla...
  • gercse
    #1856
    nektek miért nincs kint az oldalon a kit raptor?
  • The Hedgehog
    #1855
    Pont azért nem ír senki mert játszanak :D
  • gercse
    #1854
    Úgy látom nem sokan játszanak a játékkal,pedig szerintem a fifát lenyomja és meg van a feelingje is,még ha nem is tökéletes de az eb idején elég jó érzés lenyomni egy pár meccset
  • gercse
    #1853
    jó a cucc,dressing room is elég jól sikerült,meg a fifa 2004-es mezeket is be lehet rakni,ez az ami nekem bejött a legjobban,azt hittem,hogy törölhetem le a sok válogatott mezt
  • gercse
    #1852
    Kész a kit raptor,socceraccessen fenn van ha valakit érdekel
  • Breki33
    #1851
    igen olyan mintha még kellene gamepadon nyomni hozzá egy shiftet ami ugye nincs

    Azért bírtam, hogy az Árkádban könyörögtem a hostess csajoknak adjanak egy jó ellenfelet
    mikor meg jött egy megkérdeztem tőle használ-e OTB-t az se tudta mi az. P
  • bang
    #1850
    gamepaddel nekem sem megy... megcsinálja a cselmozdulatot (pl.oldalirányban szökteti magát), de az ellen mindig közbenyúl és szerel..:((
    viszont billel már többször sikerült elmennem a védő mellett (megjegyzem látszólag uolyan mozdulattal, mint amilyen gamepaddel nem hatékony)
  • bang
    #1849
    én rendes leszek: 1706 - 1713 pl.
  • Breki33
    #1848
    viszont gamepaddal még 12 gombossal sem lehet igazán
  • The Hedgehog
    #1847
    de ha visszaolvasol le van írva rendesen... én rendetlen voltam :D
  • The Hedgehog
    #1846
    lehet billel is :) ergo nem mondom mi vagy :P najócsakpoem!

    szal' állsz a palival szemben és a shift+irány kombinációkkal lehet cseleket bemutatni.

    az hogy mit csinálsz függ attól hogy milyen távolságra vagy az ellenféltől...
  • Revenge
    #1845
    hehe,köszike:)
    ja mégegy kérdés:
    cselezni billentyűzettel, vagy 8 gombos gamepaddal nem lehet?mert nekem nem sikerült és mindenütt analógra hivatkozik..lehet hogy csak én vagyok hülye:)
  • The Hedgehog
    #1844
    Javított crack! www.gamecopyworld.com

    vagy vedd meg az eredeti gammát :D
  • Revenge
    #1843
    sziasztok! mit kell olyankor csinálnom,ha meccset lejátszom, utána kilép a windowsba? 90 perc után ...
  • bang
    #1842
    hmm.. csak 1837-t próbáld meg ... a 1835 a Fifa2004-nél műxik, bocsi
  • gercse
    #1841
    Készül a kit raptor
  • Breki33
    #1840
    sztem pont jók a barátságos meccsek
  • laca70
    #1839
    Oké, megpróbálom azt is.
  • bang
    #1838
    én meg itt túlbonyolítom a dolgot :))
    mentségemre szóljon: erősen hanyagolom a gamet...
  • Garcia
    #1837
    elég ha a play match menüponton nyomsz egy jobbra nyilat a klaviatúrádon.. is átugrik sim. match-re
  • laca70
    #1836
    Köszi, megnézem.
  • bang
    #1835
    ha jól emlékszem:
    fixture, itt klikkelj rá az adott mecsre és szimulálj !!
  • laca70
    #1834
    Az hol van ? Nekem a menüsorban csak a következő meccs jön fel, nincs választási lehetőség.
  • Garcia
    #1833
    ne játszd le, hanem szimulációval nézd meg a végeredményt..
  • laca70
    #1832
    Át lehet valahogy ugrani a barátságos meccseket ? Már elegem van abból, hogy egy csoportmeccsre esik 3-4 barátságos meccs.
  • Breki33
    #1831
    nem lehet
  • Kit--Kat
    #1830
    Azon a hülye EA-s online-os ide oda regisztrálóson kívül lehet máshogy is multizni??
  • Breki33
    #1829
    nem nagyon foglalkoztam mostanában ezzel
    asszem a footballmatch.it-s csomagban benne van
  • gercse
    #1828
    HEEELP!! Breki légyszii
    ...---...(sos)
  • gercse
    #1827
    valaki eltudja küldeni nekem a [email protected] a német válogatott alap játékban lévő mezeit?(texture23__0_1337 és texture23__1_1337)föleg BREKI HELP!!
  • gercse
    #1826
    jó én a fif2004-et meg az eurot nem nagyon tudtam összehasonlítani,mert az euro elött egy két hónapja visszatértem a 2003-hoz és jobbnak tünik nekem az euro,mondjuk az ilyenek:"védőivel elhúzódva engedi, hogy begyalogoljak a 16-oson belülre és onnan gól",tényleg elég sok van de szerintem az euroban kell a legjobban megküzdeni a gólért
  • bang
    #1825
    "2004-ben a kapus kicsit tré" ja-ja, ez így igaz

    a beadásos dolog: a Fifa2004-ben is mennek a beadásos gólok (nem az OTB-sre gondolok, hanem sima "A") erre én csak most jöttem rá, mert korábban folyton az OTB-t erőltettem
    igazából a beadások terén nem érzékelek különbséget a 2004-es Fifa és az Euro közt (ha esetleg Te is OTB-ztél eddig, akkor próbáld ki anélkül)

    véleményed maximális tiszteletben tartása mellett mondom: nálam az Euro áll az utolsó helyen (a már említett script miatt) persze az is lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen, de az Euronál akadnak el a támadásaim a legidegesítőbb, legirreálisabb módon.
    az Euroban nekem egyedül az tetszik, hogy végre nem csak állva tudunk labdát fogadni, itt a legfolyamatosabb a támadás.


  • gercse
    #1824
    egyet értek ezekkel,egy hozzáfűznivaló:a fifa 2004-ben a kapus kicsit tré,túl sok gólt lehet messziről lőni,ebből a szempontból jobb a másik kettő,ja és nekem jobban tetszik az euro mindkettőnél,szerintem beadásból elég sok gólt lehet szerezni, és a valós fociban is elég sok a beadásból szerzett gól
  • bang
    #1823
    nem kifejezetten ebbe a topicba tartozik, de ez van most felszínen:
    hétvégén - miután végképp agyamra ment az Euro mindent kiszámolós gémpléje – neki ültem és összehasonlítottam a FIFA2003, FIFA2004 és az Euro2004-et olyan szempontból, hogy a gép védekezése melyik verzsönnél a legrealisztikusabb. Lényeg az volt, hogy hol lehet olyan támadásokat vezetni, amelyek a szöktetések, beívelések és egyáltalán a kivitelezhető csapat összjáték szempontjából a legjobban modellezi a valóságot.
    Az Euro-t már kiveséztük..., itt gyakorlatilag a progi „dönti el”, hogy mi az amit az adott helyzetben megtudsz oldani és mi az amit elbénázol, még amatőrön is idegesítő a script, arról nem is beszélve, hogy igen látványosan asszisztál a gólomhoz pl. védőivel elhúzódva engedi, hogy begyalogoljak a 16-oson belülre és onnan gól. Máskor meg az fél méterre lővő társadnak sem tudsz passzolni (mert vagy annyi idő telik el a gomb lenyomás és a passz közt, hogy szerel a védő, vagy oda a jó pozíció, vagy pedig egész egyszerűen egy nagyjából irányban lévő, de helyzeten kívüli társnak megy a passz)
    A fifa2003 esetében fő gondom, hogy ha futtatsz egy játékost akkor az csak addig szalad, amíg nem nyomsz egy passzt. Így ha nem neki passzolsz közvetlenül, hanem először egy harmadik játékosnak és azzal akarsz tovább passzolni a beindított csatárnak, akkor ez nem műxik, mert a beindított csati az (indítást követő) első pasznál leáll (mivel nem ő kapta a labdát) sőt mire neki tovább passzolnék már visszafelé fut...
    Én a Fifa2004-et semi pro-n találtam e szempontból a legelfogadhatóbbnak (szigorúan OTB nélkül, mert az nem reális). Ha 2 perces félidőket nyomok, akkor a rugott gólmennyiség is reális, csak a gép támadása (a nehézségi fokozatnak megfelelően) gyenge. Pro-ban meg már olyan bénításokat kapsz, ami irreálissá teszi a gamet.
    a fentiek szigorúan saját véleményeim...
  • FrezeR
    #1822
    igen igaz, csak nem figyeltem a kiirást de mostmár ok!:)
  • gercse
    #1821
    Szerintem a meccseid nagy része barátságos volt nem?
  • Breki33
    #1820
    Énis játszottam tegnap az árkádban

    de elég gyengicék voltak

    aki a döntőt játszotta annak a testvérét vertem meg és azt mondta ő a jobb játékos

    volt olyan aki azt kérte, ha rúgjon egy gólt P

    Szval igazán profik nem nagyon voltak
    érdekes volt viszont a dual action másfajta gombjai voltak mint az enyémnek
  • bazza
    #1819
    én nyertem!!!
  • FrezeR
    #1818
    elindultam a magyarokkal, és a 6. meccsemet lejátszottam meg is nyertem e mellett még volt egy vereségem és egy döntetlen és nulla pontal állok! ezt most hogy van? a győzelmemért sem kaptam pontot...