389
Panzer Elite
  • Toerpe
    #149
    holnap du 2-kor végzek és igyexem haza mert az asszony holnap is suliba lesz és estig tudok nyugodtan játszani :-)) csak annyi lesz a meló otthon hogy csinálok vmi vacsit :-))
  • ottar
    #148
    Gratula! :-)))
  • Toerpe
    #147
    Nekem nem maradt tavalyi szabim mert elment az esküvőre :-))
  • ottar
    #146
    Én a jövő héten veszek ki egy napot, mer már kicsit kezdek amortizálódni.. Munkailag.. :-(
  • Toerpe
    #145
    Én most pénteken leszek szabin mert kevés az a napi 1-2 max 4 óra játék :-))))
  • ottar
    #144
    Lehet hogy ki kellene venni az tavalyról bentrekedt, és az idei szabimat egyben, az 40 munkanap.. azaz 2 hónap.. Hmm az alatt be lehetne hozni a lemaradásaimat.. :-)))
  • Toerpe
    #143
    Kitartás :-))))
  • ottar
    #142
    Pedig jó darab.... Érdemes megvenni, elég igényes játék..
    A port Royalban asszem még csak gyík matróz vagyok... :-))
  • Toerpe
    #141
    Port Royalban tengerek ura vagyok :-))) sajnos a Blitzkrieg nincs meg :-(((
  • ottar
    #140
    Nekem még van egy félbehagyott Blitzkriegem, és a Port Royale-ban is útban van a flottám.. :-))
  • ottar
    #139
    Nah, nem rosszak..
    A desert rats baromi jónak tűnik, gondban is leszek, ezt evgyem meg, vagy a codename panzerst... :-))
    A másik sem rossz, csak az a baj ezekkel a gazdálkodós játékokkal, hogy baromi sok idő kell rájuk, az meg nekem nincs. :-(
  • Toerpe
    #138
    Igaz a Railroad Pioneer nem tankos és nem is lövöldözös de nekem tetszik :-))) most ezt a két játékot játszom felváltva. Egyik a Panzer Elite a másik a vonatos :-)))
  • ottar
    #137
    Nézem köszi, közben azért munka is..
    :.-)
  • Toerpe
    #136
    Na a kollegám közben kinyomtatta a bill kiosztást :-))))
  • Toerpe
    #135
    http://www.railroad-pioneer.com a másik pedig http://www.digitalreality.hu/index_ongoing4_hu.html
  • ottar
    #134
    A desert rats-ot eddig csak előzetesben láttam, meg kellene néznem..
    a másikról még nem is hallottam..
    Be tudnád linkelni a honlapjaikat?
  • Toerpe
    #133
    ottar szerinted milyen játék a Desert Rats? ill mi a véleményed a Railroad Pioneer cimű játékról?
  • ottar
    #132
    Dejóneked..
    Most gondolkodom, melyik melónak álljak neki..
    :-(
  • Toerpe
    #131
    ottar Te most hol tartasz a játékban?
  • Toerpe
    #130
    máris landolt a kedvencek között :-)))
  • Toerpe
    #129
    Király lesz mit olvasnom 4-ig :-)))))
  • ottar
    #128
    http://www.shift.sk/military/sifoner/mil/milit2.html
    Itt meg a tankokról vannak infók..
  • ottar
    #127
    Igen, onnan ki lehet indulni, meg asszem a derkampfpanzer.de -n is van némi info...
  • Toerpe
    #126
    http://www.panzerelite.com/panzerelite.html itt néztem
  • ottar
    #125
    A fórumukban elég jó dolgok vannak, meg a linkek között is van pár igényes fansite..
  • ottar
    #124
    Hopp, ezt enm is figyeltem..
  • Toerpe
    #123
    most néztem az oldalukat nem semmi hogy a harmadik helyen voltak "Thanx to our fans we have been elected 3rd place Top Simulation of the Year 2001"
  • ottar
    #122
    Aham..
    Nekem mondjuk az Operation Flashpointban a tankos küldetések teccettek, ott is a toronyban állva célpontkijelölni, meg irányítgatni a népet.. :-))
  • Toerpe
    #121
    én magam szoktam löni de ha heves a csata akkor csak az ágyút használom én a gyalogságot a gép irtja géppuskával :-))))
  • ottar
    #120
    Háát, így talán egyszerűbb lesz..
    A célpont kijelölőseket jól jegyezd meg, hasznosak...:-)
    Te magad szoktál lőni, vagy rábízod a személyzetre?
    Én csak parancsnokolni szoktam...
  • Toerpe
    #119
    nos úgy néz ki megoldottam a nyomtatást házon belül :-))) Este reszkessen az ellen :-)))) most hogy már tudom melyik bill mit takar :-)))))
  • Toerpe
    #118
    várjál felírom :-)))) hmmmm nem láttad a tollam vhol?
  • ottar
    #117
    :-))))))))))))
    Ugyehogyhasznos? :-))
    Mámint az F5.. És ha valami gyanús, akkor az f8 az ágyú optikája, azon még a Z betűvel nagyítani is lehet...
  • Toerpe
    #116
    ja igen mielött elfelejtem köszi az f5 bill-t sokat segített :-))) klassz hogy végre láttam az ellent főleg amikor becsapodott a lövedék. Nem mondom szép látvány volt :-)))) ja és csak a játék után ittam egy sört :-)))) ezért nem rohantam annyira ki :-))))
  • ottar
    #115
    Én sem elsőre csináltammeg.. :-))
  • Toerpe
    #114
    igen igen ez a második küldi és itt estem csapdába :-(((
  • ottar
    #113
    Asszem a második küldetés..
    Amikor dél felé vonul a fősereged, neked meg a jobb szárnyon érkező shermanokat kell kilőni..
    HA ez az, akkor azt úgy csináltam meg, hogy van egy dombos rész, és ott elbújok a tankokkal, asszem Shermanok és talán Lee-k jönnek, azokat a dombról szépen ki lehet szedegetni..
    Mert egy viszonylag nyílt terep van előtted.
    De ha túlságosan elmégy a jobb szárnyra akkor ezek között a dombok között közel tudnak lopózni...
  • Toerpe
    #112
    Na most néztem hogy yol kiszúrtam magammal :-((( elküldtem e-mailbe pdf formátumban a bill kiosztást és nem tudom megnyitni mert ezen a gépen nincs Acrobat r. hmmmm most "sikitani" tudnék :-(((( na mind1 akkor majd ma hazamegyek kinyitom kimásolom word-be és ismét elküldöm :-))))))
  • Toerpe
    #111
    hááááát ha ez az volt amikor az amik a hátunkba kerülnek akkor azt kell hogy mondjam hogy csunyán kibaltáztak velem :-(((((
  • ottar
    #110
    Melyik küldetés volt ez?
    Az első párat elég jól ismerem...Azokon gyakorolgattam..
    Nem véletlenül az amikor a hátatokba kerülő amikat kell kiiktatni?

    Más: tetszett a film, elég jó ötletek voltak benne, igaz itt-ott kissé erőltetett volt.
    Köszi, este igyexemmajd.. :-))