389
Panzer Elite
  • ottar
    #189
    Émmegmég bent ütsörgök..
    Na mindegy, mindjárt abbafejezem, és elmegyek jól haza..
  • Toerpe
    #188
    akkor azt hiszem megcsinálom a bonuszt is :-)))
  • Toerpe
    #187
    Nem akarlak izgatni :-))) de most értem haza tehát max 5 perc és indul a csata :-)))
  • ottar
    #186
    Igen, széép vaskeresztet is oszthatnak akár..
    Nekem egyik emberemnek van egy ezüst http://www.wehrmacht-awards.com/war_badges/heer/panzer_badge.htm ilyenem, és egy másodosztályú vaskereszt..:-)
    Illetve előléptetik az embreid, és a skilljeik nőhetnek.. :-))
  • Toerpe
    #185
    Mindenkinek Kellemes hétvégét és yo vadászatot!!!!
    Éljen a pénteki szabi :-))))
  • Toerpe
    #184
    Lassan összeszedem magam és elindulok haza :-))) Azt hiszem útközben összeszedem a gondolataimat (1 sör mellett) és mikor hazaérek összeszedem az egységet és skaaaaaaalpvadászatot tartok :-)))) remélem sikerül.
    A játékra ismét visszatérve kapok vmi "látható" pluszt ha megcsinálom a Bonuszt is? vagy csak egy "pirospontot"?
  • Toerpe
    #183
    Én sem értem hogy ma miért jöttem be. Inkább otthon maradtam volna skalpot szedni :-))) na majd nemsokára. Azt hiszem a bill kiosztást ismét meg kell néznem :-))) aztán F5 F8 Z és bummmmmm :-))))
  • ottar
    #182
    Naja...
    Én is má nagyon unom ezt a napot..
    Na mindegy,..
  • Toerpe
    #181
    semmi semmi :-))) csak hümmögök itt magamban :-))))) jaj még ez a fél óra :-)))
  • ottar
    #180
    mijeza hmm?
  • Toerpe
    #179
    hmmm
  • ottar
    #178
    Hát, munkaidőben úgysem lesz rá időm.. És a munkahelyen sem valószínű hogy fogok jáccódni.. Nem érek én arra rá... :-))
  • Toerpe
    #177
    hmmm ez viszont nemér :-)))) ez csalás :-))) kizárolag csak 1 gépen lehet játszani és csakis otthon ill távol a munkahelytöl :-))) (különben megmondalak anyukámnak) :-))))
  • ottar
    #176
    Nadeha megkapom a nótbúkot végre, asszem felpakolom rá... :-))
  • Toerpe
    #175
    igyekezz igyekezz :-)))
    Nekem már csak 1 óra :-)))
  • ottar
    #174
    Én meg itten jól csúszásban vagyok a munkával affene enné meg...
    :-.(
    Na mindegy, igyexem, hátha le tudok azért lépni... :-))
  • Toerpe
    #173
    na még 2 és fél óra :-))) azt hiszem ha hazamegyek még a telefont is kikapcsolom mert ma nem engedek :-))))))) mussza játszani
  • Toerpe
    #172
    hmmmm
  • ottar
    #171
    Naja, émmeg dolgozhatok ötig.. :-)
  • Toerpe
    #170
    nanemáááá ez nem ér :-)))) hahóóóó vkinek sikerült tegnap játszania? :-))))

    majd ma 2-kor igyexem haza és indul a mandula :-)))
  • ottar
    #169
    Á, fenét, nekem itten munkaügyi kavarás volt, meg utána egyéb, fél tízre értem haza, inkább aluidtam egyet.. :-(
    Majd ma..
    Bár ahogy ez a nap indul, lehet h. nem lesz belőle semmi..
    -
  • Toerpe
    #168
    Szép yo reggelt!!! Sajnos tegnap nem sikerült a party mert az asszony hazajött idöben és kellett neki a gép :-((( na de nem baj majd ma du 3-tól este 7-ig nyomok egy partyt :-)))

    ottar remélem Neked sikerült egy yót játszani és sok sok skalpot gyüjteni :-))))
  • ottar
    #167
    Igyexem..
    :-))
  • Toerpe
    #166
    Köszi Neked is ha sikerül időben hazaérned :-)))
  • ottar
    #165
    Jó vadászatot..
  • Toerpe
    #164
    Én most kezdek zárni és 5-kor már indulnak is a tankok :-)) további kellemes napot :-))) holnap elmesélem hogy milyen modon kaptam ki ma :-))))
  • ottar
    #163
    Így könnyű, én még vagyok egy darabig.... :-(
  • Toerpe
    #162
    Lassan beinditom a motorokat és mire hazaérek pont yo lesz :-))) és indulhat a menet :-)))
  • Toerpe
    #161
    Hmmm én 4-kor kezdek el zárni és kb olyan fél öt felé indulok haza. 5-re otthon is leszek :-))))
  • ottar
    #160
    Nem, hivatalosan a munkaidő fél ötig tart.. De tovább szoktam maradni:-(
  • Toerpe
    #159
    Látom még nem mentél haza :-)))))
  • ottar
    #158
    Igen, egy keleti frontos hadjáratot én is szívesen végigjátszanék.. :-))
  • Toerpe
    #157
    Én az orosz partyra lennék kiváncsi :-)))
  • ottar
    #156
    Hümm.
    Azt mindig a lelkedre köti, hogy kapcsold ki az összes mod-ot telepítés előtt.
    Megtetted?
    Nálam van fent 3-vgy négy, de semmi baja nincs...
  • Toerpe
    #155
    Nekem akkor akadt ki a gépem amikor a plusz pályákat szerettem volna felrakni :-((( így kénytelen voltam leszedni az egészet és újra felrakni.
  • ottar
    #154
    Szegény... :-(
    NEkem is kezd érni, az otthoni gépem egyre kehesebb..
    Csak megvárom míg végre megkapom a notebookot a cégtől, hogy át tudjam rá menteni a dolgaimat...
  • Toerpe
    #153
    hmmm részvétem, remélem hamarosan Te is lövöd az ellent :-)))
  • Axon
    #152
    Na tegnap este jól kiszúrtam magammal. Kodekpakkokat cserélgettem és a vége az lett, hogy a Panzer Elitben nincs hang. A beállítóját elindítva reklamál, hogy hiányzik vagy le lett tíltva a Microsoft egyik kodekje. Nem jut eszembe a neve.
    Feltelepítek egy kodek pack-et, amiben benne van ez a bizonyos kodek, de továbbra sincs hang.
    Nagyon úgy néz ki megérett a helyzet egy teljes windowsXP újratelepítésre. Olyan káosz van a regisztrációs adatbázisban, hogy hiába van telepítve a kodek mégsem látja.
    Pedig pont tegnap nyomtattam ki a teljes leírást...
  • ottar
    #151
    Én ma sietek haza, meg pénteken is elvileg 2 ig dolgozom csak...
    Janemjó. Pénteken valami összejövetelt szerveztek be.. hmm...

  • Toerpe
    #150
    na visszatérve a topic játékára tényleg rengeteg bill van amit lehet használni. Este majd igyexem megnézni a fontosabb bill-t.