389
Panzer Elite
  • Toerpe
    #109
    Szép yo reggelt!!! Tegnap sajnos vereséget szenvedtem és onnan ahonnan nem vártam ez egyik pályán a jobbszárnyon nyomultam tehát balra csak saját "csapatom" szemböl jöttek az amcsik semmi gond nem volt mert hullottak mint a legyek Egyszercsak azt veszem észre hogy találat érte a tankom. Nézek jobbra semmi nézek elöre semmi balra elnézve csak annyit láttam hogy kb 600 méterre egy amcsi tank (aki nemtom hogy került oda) lött egy nagyott a következő kép annyi volt hogy lerepült a tornyom és vele együtt én is Azt nem értem hogy lehet ez? hiszen a mi egységünktöl balra harckocsik voltak mellettük még balrább :-))) gyalogság. Teljesen kikészültem és mondtam hogy menjen a játék a p...ba nem hiszem el hogy a többiek nem tudták kilöni ezt a genyót. Na mind1 majd ma este ismét elindulok :-)))))

    más: ottar!!! remélem tetszett a film tegnap :-)))
    illetve ne felejtsd el hogy ma indulnak a tankjaid Medjez-el-Beyböl sok sikert és sok "skalpot" kivánok
  • ottar
    #108
    Neked is.. :-))
  • Toerpe
    #107
    További kellemes délutánt
  • Toerpe
    #106
    Rendben majd holnap leirom hogy mit sikerült összehoznom de lehet hogy még ma este :-)))))
  • ottar
    #105
    Na neidegejjémá!
    :-)
    beszámolót kérek... :-))
  • Toerpe
    #104
    Majd holnap kinyomtatom a bill kiosztást mert sajna otthon nincs nyomtatom. :-(((( de nem baj addig kibirom vhogy az f5-t nyomom majd folyamatosan :-)))))
  • Toerpe
    #103
    Az enyémek max 1 óra múlva indulnak.
  • ottar
    #102
    Köszi..
    A tankjaim meg addig Medjez-el-Bey mellett pihennek.. :-))
  • Toerpe
    #101
    Érdemes!!!! A tesómék szombaton a kolleganöm pénteken nézte meg azt mondják supi. Yo szórakozást hozzá
  • ottar
    #100
    Magyar Vándor..
    Bár olvastam róla sok rosszat, azért csak megtekintem.. :-)
  • Toerpe
    #99
    Mit néztek meg?
  • ottar
    #98
    Szerencsés ember, ma nekem mozi szerveződött be.. :-)
  • Toerpe
    #97
    áááááááá dehogy (csak egy picit) na meg azért is mert ma a nejem suliban van és este 8-9-ig van időm
  • ottar
    #96
    NA ez már függőség.. :-))))
  • Toerpe
    #95
    na még 1,5 óra :-)))) azt hiszem teljesen kész vagyok :-))) lehet hogy haza kellene csörögnöm hogy izzitsák a gépet mikor indulok innen hogy ne kelljen várnom
  • ottar
    #94
    Bizony...
    Nekem teccenek a fejlesztési lehetőségek, a hangulat, a hangok, az életszagúság, a táborszerűen elkészített menü..
    És mellesleg a játék maga..
  • Toerpe
    #93
    Grafika csak másodlagos :-))))
  • ottar
    #92
    Ugyemilyen hangulata van? Még az ósdi grafika ellenére is.. :-)))
  • Toerpe
    #91
    Jajjjj de nehezen megy az idő. Még 3 óra és sipirc :-)))) Már a lelki szemeim elött látom a sivatag homokját :-)))) és hallom a páncélos dübörgést.
  • Toerpe
    #90
    Akkor majd szépen lassan megyegetek és lövöm az ellent. Esetleg ha sokan vannak akkor elszaladok
  • ottar
    #89
    Háát, ennek szerintem éppeg óvatoskodós a hangulata.. :-))
    Kamikáze stílussal legfeljebb sebesülési érmeket gyűjtögethetsz. :_))
  • Toerpe
    #88
    A hangulat magával ragad akkor annyi :-))))))
  • ottar
    #87
    Ja, hogy nagyon nekibátorodsz, és lerohanod őket... :-))
    Hmm. megvan rá az esély.. :-))
  • Toerpe
    #86
    Csak félek hogy a második sör után kirohanok mint Zrinyi :-)))))) utána meg sétálhatok gyalog a sivatagban :-)))))
  • ottar
    #85
    Á, ezek jönnek maguktól.. Én is freccsel a kézben tankoztam tegnap.. :-))
  • Toerpe
    #84
    Azt hiszem ha ennyi mindenre kell figyelni akkor nem iszom csak max 1 sört közben :-)))))
  • ottar
    #83
    Ja igen, és a rádióüzenetekre, meg a térképre sem árt figyelni, megkímélheted magad a kellemetlen meglepetésektől.. :-)
  • ottar
    #82
    Nincsmit..
    :-)
  • Toerpe
    #81
    köszike
  • ottar
    #80
    Háát:
    1. Nem állsz ki hegytetőre...
    2. Lassan sokszor körülnézve vonulsz.
    3. Hatékonyan (ki)használni a kísérőket (de nem eszetlenül előreküldeni őket, nagy kincs a jó személyzet), azaz: fdezzenek, de te is őket, ha ellenség van a közelben, akkor maximális tűzerővel álljon szemben.
    4. domborzat kihasználása: tornyot kidugni a domb mögül, csak addig, míg a tüzér nem tud lőni, utána azonnal megállni.. így a terep fedezi a tankodat, ha rád is lőnek, a talaj jó eséllyel felfogja..
    5. Ritka a magányos Sherman... Ha nem is látod, lehet ott több..
    6. Ha kilőtted, óvetosan indulj tovább, nézz körül gyakran..
    7. Ne fordíts hátat a lehetséges ellenségnek, a páncél elöla legerősebb..
    8. Ne menj be a házak közé, csak ha biztos hogy nem lapul ott senki. A gyalogság is tud kellemetlen lenni.Kerítsd be a falut.
    9. Az AP lőszert ne pazarold, teherautót a géppuska is elintézi, a gyalogságot szintén, AT ágyúk ellen géppuska vagy HE lőszer.. A távolságra ügyelj, 1500 m felett nem érdemes lövöldözni, várd meg míg közel érnek..
    10. Használd a tüzérséget...
    11. ha támadsz, próbálj váratlan irányból érkezni, ne az úton..
  • Toerpe
    #79
    a 70# üzit olvastam csak gondoltam hátha van vmi speciális dolog :-))))))
  • Toerpe
    #78
    Esetleg a játékal kapcsolatban van vmi javaslatod? taktika vagy vmi ami esetleg segíthetne rajtam?
  • ottar
    #77
    Jaja.. :-)
    Majdcsak kibírom valahogy... :-)))
  • Toerpe
    #76
    Részvétem Neked már csak 24 órát kell várni rá.
  • ottar
    #75
    Dejó egyeseknek..
    Én ma nem jáccódom sajna..
    Majd holnap bepótolom.. :-))
  • Toerpe
    #74
    Naaaa még 5 óra és irány hazaaaa :-)))) már izzitanám a gépet és nyitnám a hütőt.
  • ottar
    #73
    Igen, úgy kell. De arra nem árt figyelni, hogy amit látsz a toronyból, az lehet hogy a tüzérnek még takarásban van...
    én is pár dombot szétlőttem emiatt..
    Van egy billentyűkiosztós lap az igen hasznos. én is kinyomtam, és azon néztem meg amit nem tudtam.
    bár már nagyjából megy fejből..
    Igaz van egy csomó, amit nem használok..
  • Toerpe
    #72
    Még bele kell jönni a rengeteg bill funkcióba
  • Toerpe
    #71
    Tankot még én sem vesztettem csk akit kisérni kellett volna. Majd du megnézem az f5 billentyűt :-)))) Terepet kihasználom kukucskálok a domb mögül
  • ottar
    #70
    Hümm.
    Nem kell kapkodni..
    Lassan menni, és időnként f5 el körülnézni..
    terepet kihasználni..
    Én úgy játszom, hogy a térképen csak a már észlelt ellenfelek vannak..
    De eddig nem vesztettem tankot... :-))