389
Panzer Elite
  • PREMIERE1
    #309
    Már egy ideje Wartime ... :(
  • ottar
    #308
    Erre gondoltál?
    :-)))
    Már hónapok óta lesem..
    :-))
    Ma talán tudok kicsit tankolni.. Ha sikerül normálisan hazaérnem...
  • ottar
    #307
    http://www.codemasters.co.uk/wartimecommand/
  • Toerpe
    #306
    Szép yo reggelt!!!

    Kitartás. Remélem már sikerült megoldani a próblémákat.
    Amúgy ezt olvasd el:
    A Codemasters ma bejelentette, hogy megváltoztatják az orosz 1C Company Második Világháborús stratégiájának a Battlefield Command-nak a címét. Mostantól Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945 lesz a neve a stratégiának, mely 2004 tavaszán kerül majd a boltokba. Több mint háromszáz jármű kap helyet benne, mind az eredeti tervek alapján lesz megalkotva. Minden részletes és valósághű lesz a programban, így a tigris tank is a megfelelő páncélértékekkel rendelkezik az elején, a hátulján, az oldalain és a tornyán is. Nem csak a járművek lesznek ilyen részletesen kidolgozva, hanem a helyszínek is. Ahol lehetősége adódott ott mindenhol az eredeti tervek szerint építették fel a pályákat, így a városokban is a megfelelő sorrendben és távolságra követik majd egymást az utcák.

    Kiváncsi leszek rá :-)))))
  • ottar
    #305
    Nagy a csend..
    :-)
    nah, újabb tapasztalatok a kasserine hágó környékéről:
    Sokan vannak... :-(
    Rengeteg sherman, Lee, Priest.. :-(
    És nagy tömegben eccerre jelentkeznek, hiába lövi ki sorban a szakaszom őket, a végén mindig ők járnak jobban.
    Gondolom a valóságban is így lehetett..
    Ez főleg akkor gáz, ha közel vannak.
    Nagy távolságból a Pz IV sokkal jobb mint a sherman vagy a lee.
    De néha érthetetlen a többi egység viselkedése (mármint a gép szakaszaié), pl. el kell foglalni egy hidat, és továbbnyomulni, akkor persze a tigrisek előrerohannak, a hidat védő tankokat szétlövik sitty sutty, aztán megállnak, és nem mozdulnak, a faluban ahol meg igazán kellene a tűzerő próbálkozhatok a gyík pz Iv eseimmel...:-(
    Morr.
  • ottar
    #304
    Szia!
    :-))
    Kiderült, nem 80, csak 40 körül.
    Tegnap kettőt csináltam meg, de sajna a tigrincsek majdnem mindent szétszedtek, nekem alig maradt valami. Ez a két pálya sétagalopp volt.
    Egyiken pár sherman erősködött, a másikon meg könnyű tankok. Szóval nem volt benne semmi izgi..
    CSak az amerikai tüzérség, időnként megszórták az útkereszteződéseket.:-(
    De szerencsére sikerült megúszni. :-))
    Megint kaptam ey über fiút, mindenféle plecsnivel, egyre jobbak az embereim. :-))
    Már csak négy küldetés van vissza az Afrika Korps színeiben, aztán megyünk szicíliába!! :-))
  • Toerpe
    #303
    Szép yo reggelt :-))))

    Amint ma lesz egy kis időd és a munkád is engedi kérlek írd le mind a 80 pályát és a megoldását is.
    Kösziiiii :-))))
    Illetve az ellenfél pontos helyét idejét és hogy mit ebédelnek :-)))
    Amúgy remélem tegnap sikerült egy két yo csatát nyerned.
  • ottar
    #302
    Ha minden igaz akkor nyolcvan..
    Hmm.
    sokáig elleszek ezzel a játékkal.. :-)))
  • Toerpe
    #301
    Kiváncsian várom a küldetések számát és leirását :-)))
    yo játékot estére
  • ottar
    #300
    Hümm.
    Én ma akarok vmennyit haladni a kampánnyal.
    Jó lenne tunni, hány küldetés van összesen..
    Most talán a hetediknél tartok.. :-))
  • ottar
    #299
    :-))
  • Toerpe
    #298
    Nekem sajna nem lesz ma sem :-((( tegnap is összejöttek a dolgok :-((( lehet hogy el kell mennem szabira hogy tudjak egy yoooot játszani?
  • ottar
    #297
    Na, ma este végre lesz időm kicsit nyomulni.. :-)))
  • ottar
    #296
    Hmm.
    Majd jóóóól kilövöm őket.:-)))
    Monnyuk kipróbáltam a Britpak 44-et, ami normandiával kezdődik. Ott már választható a Sherman Firefly is, nemmondom, az elég combos páncéltörővel van felszerelve. :-)
  • Toerpe
    #295
    Igen Ők is a tömeget fogják választani :-))) sok lúd disznót gyöz :-)))
  • ottar
    #294
    Mondjuk arra kíváncsi vagyok, az amik milyen tankokkal rukkolnak elő később. A sherman nem igazán meggyőző, még a Pz IV is könnyen kilövi, mit fognak ezek tenni a párduc és a tigrincs ellen?
    Igaz ugyan hogy sokan vannak, az meg okozhat gondot... :-(
  • ottar
    #293
    ááá, ezek nem olyanok.. :-))
    Mindenesetre egy vicces hibát észrevettem:
    Beállítottam az eredeti nyelvet, azaz a szakaszom tagjai németül beszélnek. Node: az összes egyéb rádiózás ízes jenki nyelven folyik.. :-))
  • Toerpe
    #292
    Szerintem ha meglátják a tigriseket akkor inkább elszaladnak. Neked is csak annyi szerep jut majd hogy üldözd öket :-))))))
  • ottar
    #291
    Most a Kasserine hágón kell majd átverekednem magam, elég izginek ígérkezik, tigrincseket kell majd támogatnom..
    Kíváncsi vagyok milyen ellenállás lesz.. :-))
  • Toerpe
    #290
  • ottar
    #289
    :-)
    Háát, meg kell hagyni, van egy hangulata ennek a játéknak. :-)))
  • Toerpe
    #288
    Szép yo reggelt!


    Gratula ma én is elkezdem újra az egészet mert olyan yol hangzott a beszámolód, hogy mussssza játszanom vele elvileg 3-tól 8-ig lesz is időm rá. :-))))
  • ottar
    #287
    Nakéremszépen..
    :-)
    Megtáltosodtam jelentem...
    A kanyont megtisztítottam, igaz az egyik PzIII-asom kilőtték a Shermanok, a lüke kiállt egy dombtetőre.
    A hat Lee-t ami eddig gondot okozott, sikerült a hegy tetejéről kilőnöm. :-)
    A következő küldetésben tovább kell dél felé nyomulni, és három szüvetséges konvojt kipusztítani.
    Persze shermanok, és grantok védik.
    A kanyonhoz képest ez sétagalopp, nyílt terepek, 1500-1600 m ről észre lehet venni az ellenséges tankokat, és elég hamar végezni velük.
    a küldetést veszteség nélkül sikerült befejezni, a szakaszom 12 teherautót, 4 shermant és 4 grantot lőtt ki, meg némi aprót. A grantok egy mélyútban próbálták hátbatámadni a falut tisztogató többi szakaszt, én okosan oldalba kaptam őket, az egyiket a szakasz, utána a maradék hármat 3 lövéssel, sorban.
    Itt is föltűnt, hogy a gépi személyzet közelre nagyon rosszul lő (500 m alatt), akkor inkább én veszem át az irányítást.
    Szóval ihletet kaptam. :-)
    Hamar folytatom is tovább. A köv. küldetést már 4 db pz IV F2 és egy E fogja elkezdeni. :-)
    Az már így elég ütőképes csapat. :-))
  • Toerpe
    #286
    Szép yo reggelt :-))))

    Remélem sikerült egy kicsit játszani és most írod a hosszú-hosszú beszámolót :-)))))
  • ottar
    #285
    Jóvanna, akkor ma nekiállok, istenbizony.. :-))
    Tegnap éjjel volt egy tankokról szóló film a Discoveryn, persze előtte elaluttam, bnőm ébresztett mikor kezdődött, de csak annyi kommentárt tudtam az egészhez fűzni, mikor feltűnt Guderian, hogy HEINZ, aztán aluttam tovább. :-(
    Állítólag érdekes volt, így rámparancsolt hogy a videót telepítsem le hozzá, hogy fel tudjuk venni ezeket, és meg tudja nézni... :-)))
    Meg persze én is. :-))
  • Toerpe
    #284
    Nem szeretnék kifogásokat hallani :-))))))))) szükségem van egy kis beszámolóra :-)))))))))))

    Én talán vasárnap délelött tudok majd játszani egy kicsit :-((( addig + számítok Rád .-))))))))))
  • ottar
    #283
    Jaja. :-)
    Csak péntek éjjelre pakoltam át, és szombaton reggel elhúztam.. Talán ma este sikerül összepakolni a gépet, meg jáccódnimá egyet végre. Az a baj, hogy nagyon foglalkoztat a játék, csak nagyon nem van rá időm. :-((
    Na mindegy, majcsak.. :-))
  • Toerpe
    #282
    -m +l
  • Toerpe
    #281
    ja igen egy emelettem feljebb?

    hmmm tessék gyorsan összerakni a gépet és lenyomni a kanyont :-))) ja és persze utána beszámolóóóóóóóóót ide nekem gyorsan :-)))))))))))
    Amúgy remélem yol telt a húsvét.
  • ottar
    #280
    Légy üdvözölve...
    :-)
    Sajna nem tom, én megvettem.. :-)
  • ottar
    #279
    Á, fenét, költöztem, még össze sem raktam a gépem.. :-((
    Mindegy, a héten vmelyik nap csak sort kerítek már rá..
    Monnyuk kicsit biztató, hogy hamarosan talán kapok notebookot, és akkor aztán ezt kíméletlenül telepítem rá.. :-))
  • Charly
    #278
    Sziasztok!Honnan lehetne letölteni ezt a játékot kiváncsi vagyok rá én élőben is harckocsi vezető vagyok.
  • Toerpe
    #277
    Halihóóó

    Van vmi új fejlemény? (kanyon)
  • Toerpe
    #276
    Szép yo reggelt!

    A költözésen sikeresen tuljutottunk de a Panzeren még nem :-))) most már talán csütörtöktöl lesz egy kis időm.
  • ottar
    #275
    Hopp, erről az apróságról én is elfeledkeztem.. Holnap jönnek az asztalosok, így ma pakoláski, holnap vissza. :-(
    Morr.
  • Toerpe
    #274
    Na ez nemér :-)))))) én festek mázolok stb.. :-(((
    de azért majd elolvasom az élménybeszámolod :-))
  • ottar
    #273
    De jó egyeseknek... :-)))
    Na majd este...
    Meg holnap, meg hétvégén... :-))
  • Toerpe
    #272
    Halihóóó

    Még 2 óra és vége a hétnek :-))))
  • Toerpe
    #271
    ma estére yo játékot ill sok skalpot kivánok :-)))
  • ottar
    #270
    Háát, ahol most lakom, onnan se kutya.. :-)
    De fönt sem lesz rossz, meg csak kb. egy hónapról van szó.. :-))