389
Panzer Elite
  • Charly
    #349
    Senkinek nincs tipje?:)
  • Charly
    #348
    Sziasztok az én gépemen élvezhetetlenül gyors a játék van valakinek ötlete mit lehetne csinálni?Ill ha valaki a 1.3 pach et feltudná tölteni valahova meg köszöném.
  • f2d
    #347
    Nagy árúházakban (Osan&Tacskó) legutoljára 950 Ft-ért láttam a Panzer Elite Gold-ot.
  • f2d
    #346
    A Jowood tulajdonában van a Panzer Elite név. A játék eléggé sikeres volt, és úgy döntöttek, hogy ezzel a névvel ellehet adni egy kevésbé színvonalas játékot is. Így el is érték, hogy ez a név már egy harmadik kiadást nem fog megérni.
  • ottar
    #345
    Próbáld ki. :-)
    Ócsóért lehet kapni több helyen, ha érdekel a téma, nagyon megéri az árát. A kissé idejétmúlt grafikát kb. az első küldetés végére megszokod, ez egy igazi szimulátor!
  • Serpa
    #344
    nekem nincs viszonyítási alapom, nem játszottam vele.
  • Axon
    #343
    Csak ne egy nagyhírű előd nevével fémjelezve...
    A Panzer Elit a legjobb II. vh-s tankszimulátor PC-n. Na most ezzel a névvel kiadni egy arcade fps-t, finoman szólva is pofátlanság.
    Miért nem lett a címe mondjuk dzsiájdzsó?
  • Serpa
    #342
    ilyenek is kellenek néha ;)
  • f2d
    #341
    Ez a játék egy zárt pályás FPS, csak tankokkal. Szerintem nagyon gagyi.
  • lachun
    #340
    én kiprobáltam ezt a demot, valami borzalom elédszaladgálnak a német tankok, és mit egy kacsavadászat egy panzer egy lövés és készz!!
    Nekem is meg van a Panzer elit speciál vagymi ,ami nagyon tetszett!
  • Serpa
    #339
    "F" és "G" gombokkal lehet parancsot adni.

    nem lesz ez olyan rossz.
    a tankcsaták elég jól meg vannak csinálva.
    a légicsapás kicsit túl gyorsan jön ,de ez van.
  • Axon
    #338
    Akkor én túl rövid ideig játszottam vele. Mondjuk voltak körülöttem más tankok is, de azt hittem, hogy azok csak egy egy helyszín csatározásánál "statisztálnak".
  • Serpa
    #337
    van benne jópár bug (pl egy torony nélkül "futkusó" tigris és közben szórja az áldást, azonban jópárat bele kell engedni, hogy elszálljon)

    ebben nem egyedül mész.
    csatlakozott hozzám +4 sherman.

    és sztem vhogy parancsokat is lehet (majd) nekik adni. (képernyőn különböző jelek vannak, pl átkarolás)
  • Axon
    #336
    Én azt próbáltam. Egy nagy rakás kaka... sajnos. Semmi köze a remek szimulátorhoz. Egy arcade tankos lövöldözős játék. A Medal of Honorból ismert tankos nézetből megyünk a hős shermanunkkal és ezerszámra lőjük ki az olyan kis pöcsköszörűket, mint a Párduc, Tigris, Király és lehet, hogy még a Maus-t is ki lehet lőni a végén, egyetlen jólirányzit géppuska sorozattal...
  • Serpa
    #335
    Panzer Elite Action demo
  • ottar
    #334
    Hétvégén levezetésként elkezdtem egy amerikai hadjáratot. Igaz csak normandiában, ahol már voltak jobb tankajik is. Az első pálya nem is okozott túl nagy gondot, de a második.... Nem jó leállni nyílt terepen tűzpárbajozni tigrisek és párducok ellen....De megnyugtató, hogy bizonyos keretek között a 76 mm löveggel szerelt sherman már nem teljesen hatástalan a germánokkal szemben...:-)
  • ottar
    #333
    Nemnem, egy II. Vh-s szimulátor volt, és a képeken shermanokat láttam.
    Emlékeim szerint.. :-)
  • Toerpe
    #332
    halihóóóó

    Azt hiszem erre gondolsz: Tank T72 : Balcans in fire engine
    Lehet hogy kipróbálom.

    A sörözést nem felejtettem el :-))))))
    Légy yo és vigyázz magadra
  • ottar
    #331
    azaz..
    :-)
    Most olvastam vmi új tankos játék fejlesztéséről. Majd előkotrom a cikket, de elég biztató képek voltak benne.. :-)
    Az elite-nek csak a grafikájával nem vagyok igazán kibékülve, de ezt azért nagyban ellensúlyozza a hangulat. :-)
  • Toerpe
    #330
    Már alig várom :-))))
    Hosszú téli estéken a forralt borral a Panzer tornyában :-))
  • ottar
    #329
    Ezzel nem vagy egyedül, sajna nem panzer Iv-et irányítok a kasserine hágón, hanem dekopírfűrészt vácon.. :-)
    Evvan, majcsak rendbejövünk, és jönnek a hosszú téli esték... :-)
  • Toerpe
    #328
    Szép yo reggelt :-)))

    Sikerült a költözés?

    két hónapja nincs egy napom hogy leüljek jáccani :-(((
    kénytelen leszek megint elmenni szabira.
  • ottar
    #327
    Vácra..
    Folyamatban.. Egyelőre költözésszervezés, bútorüzletekbe rohangálás hűtőszekrénykeresés (ócsónjót), meg átpakolás zajlik, de lehet hogy időszerű lenne má.. :-) Mermá nagyonunom áz állandó esti pakolósprogramot. :-)

  • Toerpe
    #326
    Pálinkás yo reggelt :-)))

    mennyi? 30? merre költöztél?
    Szerintem yo lenne ha már innánk egy sört vhol :-)))
  • ottar
    #325
    Szia, nem, csak 30 km, az nem olyan vészes.. :-)
    Szerintem.
    Szabira majd csak augusztusban, addig pár nap, főleg a berendezkedés miatt. De má örülnék neki ha csak jáccogatni kellene a gépen..:-)
  • Toerpe
    #324
    Szia!

    Remélem sikerül az összes munkát megcsinálni :-)))
    Amúgy mikor mész szabira?
    Én most fogok majd menni 31-töl egy hétre. :-))) megnézem a Balcsit. Sajnos nem tudok most több szabit kivenni :-)))
    Merre költöztél? remélem nem messze mert akkor lassabban jönnek át az infok :-))) vagy csak most költöztél egy emelettel feljebb? :-)))
    További kellemes napot :-)))
    dolgozz sokat pihenj keveset vagy fordítva :-))))
  • ottar
    #323
    Á, fenét, nekem meg bejött közben egy költözés, amit a héten le kellene zavarni, meg mellette nem gyenge mennyiségű munka.. :-(
    Napi 10 12 óra az irodában, már pár nap szabadságon gondolkozom... :-)
  • Toerpe
    #322
    Szép yo reggelt :-)))

    Hogy s mint vagy mostanság?
    Remélem sikerült már végigmenni a pályákon és egy kis segítséget összehozni nekem :-))))
    Most lett megint gépem mert sajna a vinyó nem bierta tovább :-((( A hétvégén ismét felrakom a játékokat és remélem lesz időm végre nekikezdeni rendesen egy yo kis partynak :-)))
  • ottar
    #321
    Na, sikerült játszódni?
    Ma lehet hogy menek egyet, mert bnő dolgozik este.. :-)))
  • ottar
    #320
    Á, semmit, mindig vcan valami.-....
    Már csak a beígért nótbúkban bízom, mert mostanában nem sokat vagyok otthon..
    :-(
  • Toerpe
    #319
    Szép yo reggelt!

    Na úgy néz ki a dolog hogy az asszonyt elpasszoltam a hétvégére :-))) szoval lesz 2 napom játszani :-))))
    szombat reggelt felrakom a vonatra aztán irány a bolt egy-két-három sör és mehet a menet :-)))))

    Amúgy Te jutottál vmire?
  • ottar
    #318
    Na, sikerült valamit fakítani?
    Én is elutaztam hétvégére (meg most is el fogok), így sajna kicsit pihen a game.. :-(((
  • Toerpe
    #317
    Sajnos semmit sem haladtam :-(((
    Talán majd most vasárnap lesz egy kis időm.
    Mióta elköltöztünk mindig van mit csinálni :-(((
  • ottar
    #316
    Nah, nem haladtál semmit mostanában?
    :-))
    Sajna én sem.. :-(
  • Toerpe
    #315
    kötyike
  • ottar
    #314
    Gratula!!!
    :-))
  • Toerpe
    #313
    yovanna :-))))
    csak reménykedem :-)))
    ha már szülinapom van ma :-))))
  • ottar
    #312
    ????
    Ugyanmá...
  • Toerpe
    #311
    Remélem a héten kint lesz a játék :-))))
  • ottar
    #310
    Igen, és a megjelenés is volt már 2004 tavasz, aztán nyár, majd ősz.... :-(