537
  • davos80
    #217
  • davos80
    #216
  • a
    #215
    ajánlom a fakkot
  • a
    #214
    amúgy sztem igaz h illuzió az egész meg stb. viszont annyiban lehet jó, hogy néha olyan merészebb dolgokat is megtehetünk benne amit a valóságban nem mernénk megtenni
  • a
    #213
    hdc-n fennt van már..
  • insp
    #212
    Én majd valamikor este kezdem el csak igazán fikázni.
  • Coolfire
    #211
    Ez igaz.De azért néha a napi robot,család mellől jó bemenekülni ebbe a virtuális babaházba,ahol minden úgy történik ahogy szeretnénk(vagy nem).:).Nem szabad összekeverni a játékot a valósággal(mint ahogy már történt ilyen is).Na nemsokára lejön,és lehet,hogy utána már együtt fogjuk szídni.
  • insp
    #210
    Én sem vagyok szemellenzős, de ezt a műfajt kb. a Big Brother-rel tartom egyenértékűnek. (lásd: Sims Superstar)
    Félreértés ne essék: meg fogom nézni, ez is a valóság egy szelete és kíváncsi vagyok rá, de nem értékelem sokra.

    Szinte mindenféle játékkal játszom és el szoktam gondolkodni, mit mondanak a világról, "Mi a tétjük?"
    Erről a műfajról az a véleményem, hogy sok tekintetben "károsabb", mint pl. egy FPS. (A káros szó itt nagyon relatív, én most azokról beszélek, aki tudja "hová tegye" az életében a számítógépes játékokat.)
    Ezek (Singles, Sims) a játékok ugyanis az életet mutatják be egy teljesen "torz" formában: MINDENKI lehet szupersztár, minden úgy működik, ahogyan TE akarod. Ez nem egészen így van. Egy FPS-ben nyilvánvaló, hogy kitalált hülyeségről van szó, ami ugyanakkor nagyon szórakoztató, ebben a játékban pedig HAMIS ILLÚZIÓKKAL tömik az ember fejét. (a'la Barbie baba: szép vagy, okos vagy, ügyes vagy, stb...) Ez nem tetszik benne.

    Véleményem szerint az ilyen "építő" jellegű játékok sokkal inkább jelentik a "menekülést" a realitástól, mint bármilyen más játék.

    A játék alanyai, a "szinglik" is tulképp olyan társadalmi jelenségek, akik a fogyasztói kultúra révén jöttek létre: Légy egyedül, fogyassz gazdaságtalanul és alacsony hatásfokkal! (egy család sokkal jobban gazdálkodik a kajával pl, ugye nem kell magyaráznom?) És ez így jó lesz Neked! Az életed csak RÓLAD szól, KÖRÜLÖTTED forog a világ. Az értékeid: jó lakás, pénz, bulik, csajok, fogyasztás? Kell ennél több?

    Szerintem kell. És ez a játék így látatlanban és hatalmas előítéletekkel az én szememben erre cáfol rá.
  • Coolfire
    #209
    Mert neked nem tetszik,azért nem kell belebarmolni a topikba.Na ez a 13 éves szint.
  • Coolfire
    #208
    Ez igaz.De ott a sims,valós élet is van,mégis több 10millió eladott(doboz)példány.Mindenkinek más az ízlése játékok terén.Én személy szerint ugyanúgy játszom az fps-ekkel mint a sims,simcity sorozattal.Én azért nem vagyok ennyire szemellenzős.
  • Vlala #207
    Az.... Az IRS (Internet Relay Sex)-et már kitalálták, hardware is van hozzá, amcsi őrület.
    Mindenről lehet számgépes játékot írni.
  • And5
    #206
    na bazzeg a sok kis 13 éves német verheti a f*szát a monitor előtt ... LOL az egész
  • insp
    #205
    Az ilyen dolgokat "real" nőkkel szokás intézni.
  • Coolfire
    #204
    A vibrátornál?
  • Vlala #203
    Ebben is lehet 'lövöldözni'... Hölgyeknek ajánlom a Force Feedbackes joystick beszerzését, állítólag támogatni fogja a játék :-)
  • Coolfire
    #202
    Jobban tetszene Doom3,Unreal v. crytek engine-vel?:)
  • Coolfire
    #201
    Ilyen is kell,egy kis lövöldözés után.:)A Sims2-nek a nyomába sem ér az igaz,de amíg az meg nem jelenik addig jó.
  • insp
    #200
    Persze, mint minden játéknak. Ez a cucc b+ egy szegénységi bizonyítvány. Akinek egy 500 poligonból álló csajszi fürdőzése kell, és a játék célja az, hogy egy 500 poligonból álló fickóval összehozza, annak csak gratulálni tudok...
  • Coolfire
    #199
    Meg bazze..örülsz?
  • insp
    #198
    Nahát, megjelent a LOOSERSZIMULÁTOR?
  • Coolfire
    #197
    Ja.Marha kíváncsi leszek a játékra.1 cd-s az egész.Ha már csak nyomokban emlékeztet a Simsre akkor rossz már nem is lehet.:)
  • zaki
    #196
    megy az, nekem harmadszorra bejött az oldal
  • #195
    Hát még ha menne az a rohatttt tár.hu...
  • zaki
    #194
    bocsi az offért, de cool a logod
  • zaki
    #193
    végre :) és milyen jó nekünk magyaroknak, a játék megjelenése előtt már van magyarítás, bárcsak így lenne nagyon sok játéknál még, köszönjük Csete :)
  • Beagie
    #192
    sims 18-as karikával a bal alsó sarokban :)
  • PREMIERE1
    #191
    Miről is szól ez a game? Amolyan Sims? Tudna valaki egy rövid bemutatót írni?
  • Coolfire
    #190
    Kijött.
  • Csete
    #189
    HI!
    Innen letölthető a Singles német és angol verziójának magyarosítása:
    Singles magyarosítás
  • zaki
    #188
    na látod
  • zaki
    #187
    lassan ennek is meg kellene már jelennie. én már ezt is nagyon várom
  • BlackWolf
    #186
    na ezzel a gameel mi van mar reg aranylemezre kerult hoghogy meg nincs angol tort verzio???
  • grebber
    #185
    Bocsi én voltam lol lehet pénzt keresni sory hogy ezért ocsároltam a gamet!
  • Csete
    #184
    Hi!
    Ha valakinek kell a német nyelvü Singleshez magyarosítás (kb.60%-os), dobjon mailt. A játék menetéhez legszükségessebb dolgokat fordítottam le.
  • BlackWolf
    #183
    mit
  • hen-tes
    #182
    ide íjjál :)
  • hen-tes
    #181
    heh ??
  • BlackWolf
    #180
    turb
  • hen-tes
    #179
    lehet hogy túlságosan akarják utánozni a simset
    majd jönnek ki a kieg-ek.
    egyikbe lehet pénzt keresni másikba lesz szomszéd harmadikba kapsz egy pókot a sarokba
  • grebber
    #178
    majd kiderül!!! vagy nekem van igazam vagy nem!