829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • Mozes13
    #629
    Nem tudjátok mér van az, hogy ha vagy fél percet eltötök a menüben akkor megfagy a gépem? A játékot is úgy kezdtem, hogy azt se tudtam mit csinálok. :D
  • Axl Rose
    #628
    Még van egy pár...

    Hogyha elérsz addig, amikor egy nagy repülőtéren kell lövöldözni...na az az utolsó...
  • pajti
    #627
    Megtudnátok mondani összesen hány pálya van a játékban? Most a 6.fejezetnél tartok
    Raid Of Nordsig, valami rakétagyárban vagyok...
  • Loál János #626
    Kapcsold ki a gravitációt, meg a szelet.
  • roKas
    #625
    Hát nekem csalódás a játék!
    Azt gondoltam mikor megszereztem, végre egy reális háborus fps.
    Hát nagyon nem az, és pont azokat a dolgokat rontották el amivel különb lehetett volna mindnél. Hallani lehetett hogy milyen életszerű lessz a sníperkedés.
    Nekem az egyáltalán nem életszerű, hogy egy 50-60 m-re lévő ruszkira 20-30-vagy több cm-ert fölé kell célozni. Én vadászom golyósfegyverrel, és az én puskám( mint általában mind) 100 m-re van pontbalőve. 150 m-ig nem kell különösebben föléfogni.
    A másik dühítő dolog az hogy az elöbb említett gondosan becélzott ruszki, miután persze nem találtam fejbe mert alálőttem, a buzi dobtáras géppisztolyával, a fedezékem húsz centis nyílásán keresztül szitává lő.
    Nem az ilyen dolgokkal kellett volna kiegyenlíteni a játékmenetet, hanem egy korrekt AI programozással (észlel-bekerít-megsemmisít).
  • Piedon
    #624
    Ne lásson meg a fószer aki leszáll a vonatról, várd meg míg kinyitja a széfet, aztán intézd el...ha jól emlékszem.
  • levi1989
    #623
    szevasztok én már régen játszottam vele de én ott akadtam el amikor két hatalmas benzinestartályt kell felrobbantani aztán jön vonattal valami kapitányféleség és amikor leszállt a vonatról mindig kiírta hogy vége nem tudjátok hogy mit kell ott csinálni előre is köszi
  • jointeer
    #622
    például most :o
  • Tuvok #621
    Jó, majd később figyelem .
  • jointeer
    #620
    hát aszt nemláttam, éppen lyátszottam
  • Tuvok #619
    #615
    Ezzel nem lettem kisegítve . :)
  • jointeer
    #618
    egy órán át ment:o

    de ma még lesz, slza-.-
  • Tuvok #617
    De nem fair, hazaérek, bejutok, erre 10 perc után lelövöd a szervert :((
    :)
  • jointeer
    #616
    na ez nem volt rossz
  • Tuvok #615
    Munkaidő után, köszi :)
  • Mersh
    #614
    nagyon jó kis játék!
    nekem most a kedvenc

    Tegnap fejeztem be
  • jointeer
    #613
    most szólok: most :|
  • Tuvok #612
    Legközelebb hamarabb szólj ! :D
  • jointeer
    #611
    [népszerű-.-]
  • Tuvok #610
    8/8
  • jointeer
    #609
    magyar szerver néven szervert szoktamcsinálni, odagyertek:o
  • Konti
    #608
    Hello! Az első pályán először találkoznod kell egy informátorral vagy mi a szösszel.... majd útána megkell keresned egy sérült katonát. akit ki kell mentened.
    Hello
  • MORO67
    #607
    megtudja nekem valaki mondani hogy az elején mit kell keresni mert csak körözök és elfogy az idöm állandoan.mutat két keresztet a térkép de ott nincs semmi segitsetek légyszi
  • Tuvok #606
    Elküldöm freemailben .
  • MORO67
    #605
    megtudja nekem valaki mondani hogy az elején mit kell keresni mert csak körözök és elfogy az idöm állandoan.mutat két keresztet a térkép de ott nincs semmi segitsetek légyszi
  • gabi007
    #604
    HÁ mindenkinek!!!
    NEm TUDNÁ valaki odaadni a SNIPER ELTIE-t??
  • Axl Rose
    #603
    Úgy kell mókázni, hogy ne vegyenek észre. Silent kill.
    Olvass vissza...
  • Örm
    #602
    Hello
    A francia katedrális nevű pályán mit kell csinálni? Már rögtön az elején amikor átmászok a kerítés alatt és megjelenik az ügynök mindig megölik. Ha valaki tud légyszives segítsen.
  • MORO67
    #601
    megtudja nekem valaki mondani hogy az elején mit kell keresni mert csak körözök és elfogy az idöm állandoan.mutat két keresztet a térkép de ott nincs semmi segitsetek légyszi
  • Funk
    #600
    na,a végére értem.ha jelent valamit,akkor annak,aki kérdezte,nálam fél ötöt mutatott a játék órája.párszor szoptam az élettel,de nem volt mással gondom (illetve egyszer a más hulla cipeléssel),és nem kell mindig a nyíl irányába menni,mert az csak a vég kifejletet jelzi.szerintem nem rossz a játék.pihentető.
  • PESFAN
    #599
    Valaki ismertetné röviden ezt a játékot?
    Tört verzióval is lehet neten nyomni?
  • IstONE
    #598
    Sziasztok!

    Többen megszóltak hogy reklámüzeneteket küldök... Szeretnék elnézést kérni azoktól akiket ez az üzenet amit küldtem ennyire felháborított... Én nem reklámnak hanem egy beszélgetés elindításának, egy csapatba egy Sniper Elites funclubba akartam meghívni az embereket. Ha valaki ezt spamnak véli az szerintem nem tudja mi az a spam. A spam nem válaszol... De hagyjuk!
    Ezennel ezektől az emberektől is elnézést kérek.
    Ha valakit érdekel a Sniper Elite, valaki szeret neten játszani, és szívesen csatlakozna a bandához, vagy csak játszana velünk egy jót az keressen meg!
    Üdv mindenkinek!

    ui.: Köszönet azoknak akik nem bunkók,hanem értelmes, normális hangvételű üzeneteket tudnak írni!
  • IstONE
    #597
    Magyar Sniper Elite oldal: www.sniperelite.fw.hu
    Gyere! Csatlakozz és játsz!!!! Akár a bajnokságben is...
  • Konti
    #596
    Szerintem nagyon fain a játék.... és nekem jobban bejön mint a COD

    Hali
  • Shep
    #595
    Teljesen más kategória, viszont ebben is kell lőni, meg célozni :)
  • Tuvok #594
    Őőőőő ....
  • MORO67
    #593
    szevasztok mijen a játék van olyan jó mint a call of duty??érdemes letölteni?
  • Gabor30
    #592
    Sziasztok!
    A következő lenne a problémám: feltelepítettem a játékot és indításkor a következő hibaüzenetet kaptam:
    Unable to launch Direct3D-a compatible graphics card or driver was not detected

    A vidkari: 6600 gt, legujabb driverrel és a directx is a legujabb. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?
    A választ előre is köszönöm.
  • Axl Rose
    #591
    Én egy 15-re tippelem.
  • grebber
    #590
    kb hány orás a game?