829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • Curtis
    #669
    Igen.
  • Tuvok #668
    A www.sniperelite.fw.hu alakult át erre ?
  • Curtis
    #667
    Még egy ember nem ártana :)
  • Curtis
    #666
    Hali,

    Új végigjátszás található a honlapon!
    Kösz SS! :)

    Sniper Elite Online

  • Curtis
    #665
    http://www.sniperelite.hu
  • Curtis
    #664
    Sziasztok,

    Szia,

    Ezúton szeretnénk értesíteni titeket, hogy megnyitotta kapuit a Sniper Elite Online honlapja. Átformált bajnokság, fejlődési rendszer és tágabb játékmenet fogad az új oldalon. A Sniper Elite-t lehet játszani Doom-alázó stílusban is, ahol respawn után jobb, ha lebuksz :), de lehet a nevéhez mérten kúszva-mászva. A profik mindkettőt jól alkalmazzák. Gyere és próbáld ki, akár a hardcore FPS-eket, akár a türelmes játékmenetet kedveled.

    Üdvözlettel,
    A Sniper Elite Online Csapat.
  • McFrost
    #663
    ó , megtaláltam:)
    [visszaolvasás rulez:)]
  • Sith
    #662
    Ha jol emléxem a tisztet kéne elkapni... a vonattal jön a tiszt és meg kell várni amig bejut abba a szobába ahová mutat az iránytü
    persze nem szabad hogy gyanut fogjon szal mielöt leteszeda bombákat az össze hullát el kéne takaritani
    (abba most ne menjünk bele hogy az miért nem nagynus hogy a támaszpont teljesen kihalt :) )
  • McFrost
    #661
    Hail!
    Segítség kellene! Ott vagyok, ahol üzemanyag tankokat kell felrobbantani, letettem a 2 bombát és egy helyiségbe mutat az iránytű , jön egy vonat és vége , nem tom mit kell csinálni. kössz!
  • jointeer
    #660
    D:
  • Gabyee
    #659
    ez nem szép dolog,ilyet ne csinálj többet
  • Realtibi
    #658
    sztem senkisem
  • Tewe junior
    #657
    SziasztokCsinált már valaki közületek olyat hogy 80 m-ről(!) átlőtte az orosz torkát?Írjatok!
  • paja007
    #656
    nem rossz a sniper elit...igaz csak a demot láttam...akinek kedve van jöjjön WarRock-ozni...szvsz jobb mint snpier elit, bár más jellegű
  • S n o k y
    #655
    jah...és ha mér így belemelegedtem a kérdésekbe...csak a németekkel lehet menni???mert én az első pályán az oroszok ellen megyek:(
  • S n o k y
    #654
    Csáo all!
    nem tud vmi magyarosítást a game-hez...nekem így egyenlőre k...anehéz...nem tom mi mit csinál mi mit jelöl...azt se tudom hol mutatja hogy mennyi életem van még:)
  • norbertooo
    #653
    sziasztok nekem az a problémám hogy felraktam a játékot de amikor elinditanám akkor a hibajelentő uzenet ugrik fel hogy az sniper elite exe hibát eszlelt ezert leáll ha valaki tud segiteni hogy csináljam meg légyszi irjon! Thanx
  • Örm
    #652
    Hello!
    A katedrálisnál amikor az ügynök teherautón menekül ott mit kell csinálni? Kilövöm a végén az autót, de mindig Mission Failed lesz a vége.
  • Curtis
    #651
    Sziasztok,

    Kettő a kettő elleni bajnokság lesz, akit érdekel (és aki kellőképpen türelmes) az írjon! :)

    www.sniperelite.fw.hu
  • Conga
    #650
    megvan sikerült kössz a g*ci majdnem meglépett
  • Mersh
    #649
    már nem emlékszek, de a térképen látni az útvonalakat, mind 3 at ki kell csinálni.
    én a 3. -at asszem valahogy úgy végeztem ki, hogy futottam utána.
  • Conga
    #648
    Hello, egy kis gondom van:Recover the v2 tech Cut Communications küldetésben.Mennyi motorost kell kinyirni, mert 2 megvan és a 3.-at nem találom és mission filed.vagy mit kell csinálni?
  • Piedon
    #647
    Valaki találkozott olyan küldetéssel ebben a játékban, ahol Hitlerrel kell valamit csinálni?
  • Curtis
    #646
    Hali,

    Még két ember befér a csapatokba! Jó kis menet lesz. ;)

    www.sniperelite.fw.hu
  • Curtis
    #645
    Sziasztok,

    Bajnokság lesz a hét végén! Mindenkit várunk szeretettel :)

    Sniper Elite magyar weboldal
  • forza milan
    #644
    Nem az asztalról kell inditani...Nekem is ezt irja,ha ikonról inditom...
  • jointeer
    #643
    teamspeak sniper elitehoz van, immáron ;-o
  • cenobite
    #642
    Sziasztok! Az ilyen hibaüzenet mit takar? Mivel orvosolható, tudja valaki? Előre is köszi!

    "Az Sniperelite.exe file hiányzó exporthoz van csatolva KERNEL32.DLL:RestoreLastError."

    Felraktam egy játékot és ezt adja be.
  • JamesRyan
    #641
    nekem is szarozott ..huzogasd az egeret az adott parancs felett-mellett-alatt- vele egy vonalban és amikor fehér lesz akkor tudod változtatni.
  • vfeco
    #640
    Sziaszok! A kérdésem az, hogy a Sniper Elite game-ban hogyan tudom az irányítás billentyű parancsait átkonfigolni? Nekem nem ír át sok beállítást. Köszi a segítséget!
  • Tuvok #639
    Hmm
  • Tuvok #638
    Hát de valami olyan dolog csak van, ami esetleg nem megy a játékban, és ahhoz kéne leírás .
    Szerintem nézd meg a tutorial videót, aztán játssz, úgyis a játék közben jössz rá mindenre .
  • gurgula1
    #637
    Tuvok, privát üzenet küldésénél a nicknév jobb oldalán lévő "Privát"-ra kell klikkelni, ha erre gondolsz
  • gurgula1
    #636
    ettől jobban nem nagyon tom konkretizálni... Sniper Elite teljes játékleírás,ennyi :)
  • Tuvok #635
    Private chat-nél hogy kell kijejölni, hogy kinek akarok üzenni ?
  • Tuvok #634
    Konkretizáld !
  • gurgula1
    #633
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném Sniper E. ügyben...
    Tudna vki küldeni nekem teljes játékleírást, mentést, egyebeket?
    Előre is köszönöm!
  • csavar13
    #632
    Sziasztok

    a segítséget szeretném kérni a következőhöz:
    feltelepitettem a jatekot, de nem indul el, hanem a kovetkezőt irja ki:

    The procedure entry point RestoreLastError could not located in the dynamic link library kernel32.dll

    Atim van es a legujabb driver van fenn, minden mas jatek megy rendesen.....

    koszi





  • grebber
    #631
    "Nagy öröm érte a Sniper Elite készítőinek háza táját. ők nyerték ugyanis a The Independent Game Developers Association (TIGA) által, ez évben is megrendezett show-n, a legjobb játékért járó díjat. Ezúton szeretnénk mi is gratulálni a Rebellionnak, a fényes sikerhez."

    info: Gamestar
  • jointeer
    #630
    na gyertek már D: