829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • ffxi
    #709
    Aligvárom már hogy bekössék az ADSL-t.
  • Curtis
    #708
    A szerverkereső nem gagyi, hanem katasztrofális és bugos :) Csak a nyilakkal lehet lemenni a listában, de nem gördül. Ettől függetlenül látni lehet az összes szervert, ha egyszer a JOIN-ra kattintasz és úgy lépkedsz végig a szervereken. Klánba lehet jelentkezni!

    www.sniperelite.hu
  • Vassilij
    #707
    Hi

    A játékban a szerverkereső elég gagyi, nemtudja valaki nincs ehez valami szerverkereső progi ( az All-seeing eye-ban mért nincs benne)?
  • ffxi
    #706
    www.sniperelite.hu
  • Garrett10
    #705
    Hali
    segitség kellene!
    tudjátok mit kell csinálni singlébe az 1 pályán miután felrobbantottam a tankokat odamegyek a 3. küldetéshez és ott áll 2 GB-s katona de nem csinálnak semmit!
  • Curtis
    #704
    Nem
  • ffxi
    #703
    Origi gém kell az onlinejátékhoz?
  • Curtis
    #702
    Hi,

    Át kell engedni az UDP 21540 és 54468 portokat.

    Akinek nem tetszik a Single Player az jöjjön, próbálja ki Online. Garantáltan addiktív :) Most hétvégén bajnokság! :)

    www.sniperelite.hu
  • ffxi
    #701
    Hogy lehet f5-tel menteni és utána kilépni. És újra jáccani és nem a pálya legelejéről?
  • Piedon
    #700
    Botlódrótos gránát. Megfog, karó lerak, kábel kihúz, gránát lerak, ellenség belegyalogol, bumm, örülsz...
  • marcio mela
    #699
    Mi a Tripwire Grenade?Hogyan kell használni?
  • ffxi
    #698
    Nálatok is úgy van az F5 mentés? Azaz ha kiléptek és load-doztok, akkor nem az utoljára leütött F5, hanem a pálya elején kell kezdeni?

    Az úgy nagyon szívás.
  • Vassilij
    #697
    Nincs
  • marcio mela
    #696
    Van még ilyen játék de jobb?
  • neuro
    #695
    de legalább látványos, ahogy szétrobban az orosz katona feje a lassított felvételen :P
  • jointeer
    #694
    nem. a játékban a földi gravitáció tízszeresével kell számolni :|
  • Bucser
    #693
    Van benne gravitáció de eléggé irreális lövéseket lehet benne elérni... És sokszor nem túl értelemszerű, hogy merre is ment az a lövedék...
  • marcio mela
    #692
    A fegyver távcsövébe nézve megbecsülhető a célszemély távolsága a pontos célzás végett?Olyanra gondolok mint az SVD-nél.



  • jointeer
    #691
    a gravitáció szar
  • marcio mela
    #690
    Nem ismerem a játékot.
    A lövedéknek van esése (hat rá a gravitáció)?
    A szél módosítja a röppályát?
    A lövedékek "oldalaznak" (a huzagoláson áthaladva felvett hossztengely menti forgásból ered ha nem tévedek)?
  • Risu Führer
    #689
    szevasztok.van egy kis problémám.szóval az hogy amikor elindítom a játékot kiír egy windózos hibaüzentet hogy valami hibát talált ezért bezárja és tudjátok a szokásos hogy küldjön-e üzenetet a windózosoknak.nah szóval ez a probon.talán egy crack vagy egy patch megoldaná???légyszi segítsetek!!!
  • TommoT
    #688
    "Host did not respond" <-- minden szerverre (amit látok) ezt írja ki, miután betöltötte a mapot
    nemtudjátok miért? aztmondták lehet törtel
    nincsenek magyar szerverek, ha már magyar bajnokság van?
    Egyébként crackelt a game, de aztmondták lehet vele.
    Eredetiben hol lehet kapni és mennyiért? :)
  • TommoT
    #687
    még csak 1.0-ás verzió van? mert akkor megpróbálom neten
  • Vassilij
    #686
    Hi!

    Sajnos ennél nem lehet nagyobbat a játékban, mert a célpontunk eltűnik amint kilépsz a toronyból!
  • Vassilij
    #685
    Tuom hogy lehet 1000 méterest is lőni, de addig a pályáig még nem jutottam el(de ami késik nem múlik :) )Viszont ezen a pályán ez a max.
  • jointeer
    #684
    ez semmy -.-
  • Vassilij
    #683
    Hi

    Secure U-Bahn station:
  • Curtis
    #682
    Hi,

    Valaki kérdezte, hogy a tört verzsön megy-e neten. Én úgy tudom () megy.
  • TommoT
    #681
    a zaklatásra számítok :)
    ok esetleg küldhetsz egy kisebb szöveget, csak azért, hogyha hagynám ne legyen olyan nagy károd belőle
    és köszi
  • Piedon
    #680
    Akkor küldenék próbaszöveget neked a játékból, ha gondolod. De vigyázz mert fordításhoz kicsit a játék megszállottjának kell lenned és nagyon sok időt és türelmet igényel, plusz az állandó zaklatások hadát is állnod kell, hogy "mikor lesz már kész???". Ha ezek után is úgy gondolod, hogy van kedved belevágni akkor küldök szöveget. Amúgy a itt megnézheted, hogy talán már nem vagyok kezdőnek nevezhető a játékfordítások terén.
  • TommoT
    #679
    még nem, csak gondoltam megpróbálom :)
  • Curtis
    #678
    A mai napon idultak a klánok, lehet jelentkezni :)

    Sniper Elite Online
  • Lee78
    #677
    Sziasztok,.kis segitség kéne nekem.Az "Infiltrate the Square" nevezetü pályánál,amikor a tisztet oda kell vinni az ügynökhöz....na most melyiket kell?Ki fentvan az emeleten,a házban??Mert azt már odavittem,leraktam,de sehol senki nem jön.HELP
  • Piedon
    #676
    Fordítottál már egyálatlán játékprogit és mennyire jó az angolnyelvtudásod?
  • TommoT
    #675
    Vki megtudja mondani milyen progi kell a magyarításhoz és pontosan melyik fájlokat kell lefordítani?
  • Curtis
    #674
    Felkerült a honlapra a komplett végigjátszás :) Kösz SS!
  • jointeer
    #673
    _._
  • Tewe junior
    #672
    Kicsit nehéz azért
  • Tuvok #671
    Figyu már, ha elérted az 1000 métert, gyere vissza és hozz screenshotot is,ok ?
  • Tewe junior
    #670
    HAjaaaaaaj 146 m az új rekordom SVT-vel szal' SVT=ÍZIRÁJDER ÖCSÉM!