829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • Dexantreal
    #749
    Hm? :S Ezt nem értem...
  • 4D
    #748
    Gondolom azt kizártad, hogy az már foglalt nick.
  • Dexantreal
    #747
    Hajrá, megérni várni a játékra. A multi azonban felejtve: beírtam gamespy accountom és mindig azt írta ki, hogy helytelen nick név.... pedig jót írtam, ehh...
  • 4D
    #746
    Na igen, nekem torrentről csordogál naggyon lassan.
    Remélem a hétvégéig lejön.
    A multi szerintem érdekes lehet benne.
    #745-ez szerintem elég random benne, ill, gyanítom telitalálatnál, esetleg bizonyos távolságnál írja ki.
  • Dexantreal
    #745
    Letöltöttem, csak fél1körül tudtam elkezdeni játszani és ez em sok, de amit láttam, az alapján nagyon jó. Amikor lelőttem egy NKVD-s katonát, akkor nem írta ki, hogy log range distance x méter.... pedig sok képen látható, vagy nem is tudom... csak ezt nem értem.

    Játszik még valaki multiba?
  • Dexantreal
    #744
    Ha olcsó, én is megveszem, mert Ryan közlegényt néztem meg ma nosztalgiából és volt ott egy csávó a csipájával.... úgyhogy kedvet kaptam egy mesterlövészes játékhoz.
    .
    Köztünk legyen mondva: azért warez inkább először
  • 4D
    #743
    Hi mindenki.
    Így a téli estékre jól jöhet a gamma a leírások alapján.
    Árulják még valahol pl. mediamarkt, stb?
    THX
  • Curtis
    #742
    Sziasztok,

    Ismét nagy LAN-party Nagykőrösön! Sniper Elite és Battlefield 2 (2142) őrület 3 napon át! :) Az időpont december 27, 28, 29. Jelentkezni a www.sniperelite.hu oldalon a fórumban lehet. (az elmúlt partiról videó részlet is van a kezdőlapon elrettentésül) :D

    Sniper Elite Online
  • revizor
    #741
    200 és valahány méter kb. Itt van
  • AtkariZsolt
    #740
    Én is ugy tudtam megcsinálni, hogy összeszedtem a hullákat jó eldugot helyre vittem őket. Aztán letettem a két bombát 10 percre állítva, utánna jött a vonat, én elbujva figyeltem a kiszálló tisztet. A tiszt bement 1 helységbe, ott kinyit valami páncélszekrényt, és utánna megőltem stb
  • AtkariZsolt
    #739
    Odakel vinni a sebesűlt katonát
  • AtkariZsolt
    #738
    Ha tört verziod van, és meg krekkelted utánnaa mielőtt elindítod a játékot tilst le a netet.
  • Balázs1991
    #737
    Hellltok! nekem az lenne a gondom hogy elindítom a játékot bejön az intró nyomok egy entert és utánna semmi. Nem jelenik megsemmi a monitoron de a menüzene megy meg ha nyomok entert hallani hogy váltogat a menüpontok között. Ez mitől lehet? Drivert már frissitettem. Vagy estleg visszafele kéne? Bár ezt nem hiszem.
  • Piedon
    #736
    De...csak nincs még kész és nem tudom mikorra lesz kész.
  • pepikee
    #735
    sziasztok nem tud valaki magyarosítást a sniperhez?
  • Rash87
    #734
    Már semmi ... :D
  • Rash87
    #733
    Kössz :)
    Most megint felidegesítettem magamat ezen a játékon.Pedig tetszik!
    Szóval ma kezdtem el játszani vele,végigvittem az első pályát,oké,semmi gond vele,aztán végigvittem a 2.at,jött a 3.,ott kiléptem belőle. Később játszani akartam megint vele,mikor rámentem a Single playerre,csak az első 2 pályát mutatta... pedig már végig vittem a 2. pályát... nem értem miért csinálja ezt,s nem adja meg a 3. pályát.
    Végülis,nem votl 1 nagy pálya,ezért véggivittem még egyszer,jött ismét a 3.,azért ott előtte elmentettem egyet,és ki léptem. Megint rámentem a Single playerra,és ismét csak az első 2 mapot mutatta :(
    Most én baszok el valamit,vagy ez egy bug? Még szerencsére megvan a mentés a 3. pálya elejéről,szóval be tudom tölteni,de pl. ha egy pályát később újra akarok játszani,azt nem fogom tudni :S mert nem adja be a többit.

    Most ez miért van????Vki árulja el.
  • Axl Rose
    #732
    Úgy van ahogy mondod... random.

    Ha elmentesz egy állást mielőtt lelősz egy távoli muksót, elsőre nem követi a golyót, de lehet hogy igen.

    Ha betöltöd tízszer, akkor valamikor követi vmikor nem. Ezt nem lehet megmondani, random nyomja a golyókövetős effektet.

    Amikor vmi távoli faszit lövök le, illetve a játékban előrehaladva egyre távolabb lesznek az emberek és egyre jobb csúzlid lesz. Ha gyönyörködni szeretnél az effektben majd valamikor akkor, ha meglátsz egy célpontot -mielőtt levadászod- mensd el a gamet és töltögesd vissza.
    Jó gamet, érdemes végignyomni... (magánvélemény)
  • Axl Rose
    #731
    Ahogy haladsz előre a játékban úgy "dobálják el" az ellenfelek, illetve "bukkansz rá" a jobb csúzlikra...

    A game elején rövig hatósugarú csúzli van, de ahogy haladsz a gameban, szerzel majd jobbat.

    A Quakeban sem rakétavetővel kezded a játékot
  • Rash87
    #730
    Jah,és még annyi,hogy más fegyvert nem lehet választani? Másik snipert? Mert ami most nálam van,elég gyengécske sztem,mert láttam itt-ott screenshotokat,és ott sokkal jobb volt a zoom,ami nálam van,annál pl. előbb löttem egy 98 m-eset,de a max zoomból csak a csávó fejéből pár mm látszódott.
  • Rash87
    #729
    Császtok.

    Én most kezdtem hozzá a játéknak,és egy lehet h hülye kérdés,de pl. mikor lelövök vkit akkor mért van az,hogy egyik módban ilyen bullet time módban követi a golyót,még a célponthoz el nem ér :) Másik esetben pedig nem.
    Pedig ugyan úgy lövöm le,pl. egy lövés a fejbe... és egyszer követi a golyót,máskor nem :S Nem vágom ezt.
  • Curtis
    #728
    Szerintem nem jól törted.
  • adamprof
    #727
    Helo!
    Nem indul a Sniper Elite!
    Crackeltem, de kért cd kulcsot.
    Beírtam, kiírta hogy nem jó, és hogy rakjam be a lemezt.
    Mit tegyek?
  • Curtis
    #726
    Sziasztok,

    Ismét 3 napos LAN parti (aug.25-27) és Paintball parti (szept.16) veszi kezdetét a Sniper Elite Online szervezésében. Mindkét rendezvényre van még hely, jelentkezhet bárki, aki szereti a Sniper Elite játékot. A feltételek és bővebb információk a honlapunkon:

    www.sniperelite.hu
  • nazsolt
    #725
    Indíts a játékot a programfiles könyvtár / sniper elite mappájából
  • milan25
    #724
    Hello!Egy kis segítség kellene:állandóan kilépked a játék ilyen hibaüzenettel:a sniper elite hibát észlelt ezért leáll.....Ha valaki tud valamit írjon
  • Dragonlords
    #723
    mikori a game emberek?
  • Piedon
    #722
    Itt azt hiszem valaki már lőtt egy Kékestetőt...olvass vissza.
  • mascarun
    #721
    Hello! Nektek mennyi volt a legnagyobb táv amiről leszedtétek az ellent?
    Én ma kezdtem el játszani vele így asszem ez a 91m (headshot) nem volt rosz. Kissé én is meglepődtem rajta az eddigi 38 m-ekhez képest.
  • Tibor45
    #720
    sziasztok valaki segitsen hogy kell szavazni ha pl kirugni vagy mappot váltani,vagy tudtok-e admin parancsokat vagy 1 részletes leirást az admin-ságról.
  • Tuvok #719
    StarForce v3.5
  • jointeer
    #718
    crack van, nincsmit :|
  • jointeer
    #717
    nem
    nem

    nincsmit :|
  • tom235
    #716
    hello, az lenne a kérdésem, hogy a játékon milyen másolásvédelem van?
    (úgy értem pl.:starforce,securom,stb.)
  • RMarvin
    #715
    1. Kérdés: van a játékban normális FPS nézet? (a távcsöveken kívül) Csak azért kérdezem, mert a TPS-eket ki nem állhatom

    2. Kérdés: van benne co-operative mod? Mármint nem osztott képernyős marhaság...

    Köszi!
  • veri5
    #714
    ja
  • Cyberdevil
    #713
    Hogyan kell vele neten játszani??Mármint hol és hogyan kell csatlakozni egy szerverhez?Másolt játékkal is lehet játszani?
  • Curtis
    #712
    Single-ben nem túl nagy ász, de Online nagyon addiktív. Kár, hogy még nincs hozzá patch, pedig ráférne :(

    www.sniperelite.hu
  • strebacom
    #711
    Isten ez a game.....
  • Curtis
    #710
    :)