829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • ffxi
    #789
    Üdv all! azt szeretném kérdezni, hogyan tudok neten nyomni? Főleg hun servert. Mert xfire nem látja a játékot, pedig betallóztam stb...
  • Naxos
    #788
    valaki légyszi küldje már el a végigjátszott profilját. priviben megadom az msn címem vagy mail címem. köszi.
  • grimm13
    #787
    Erre gyanakodtam én is de jobb igy hogy a nagyember mondá:D
  • Balumann
    #786
    Sztem itt:
    "...\Sniper Elite\Prof\"
  • grimm13
    #785
    Hello mindenki az érdekelne hol van a játékban a mentések könyvtára?
  • Martin 11
    #784
    hello nekem kér cd key nem tudná valaki megmondani

    kösz
  • Palinko
    #783
    na befejeztem ma volt 2 küldetésem szóval ez is olyan 2-3 napos game igaz az alapbeállítású fokozaton. nagyon tetszett a vége az rossz volt már mert az m61 est nem tanultam meg használni a 2. sniper nőtt a szívemhez azzal szinte csak fejest lőttem akármit csinált az ellen az m61el meg alig 2-3 fejesem volt szóval érthető hogy nem nőtt a szívemhez :)
    szerintem összességében jó játék bár kicsit sok az ellenség az nem volt reális meg érdekesen vettek észre de legalább gyengébb gépen is megy. szerencsére nem vitték bele azt a tényezőt hogy túl sokáig kell várni 1 lövésre az ritkán van. bár jónéven vettem volna egy erdős beásós város gamet igaz ott jólenne hajtani az időt mert senki sem azért játszik hogy 1-2 hónapot várjon egy lövésre :D szóval olyan idő gyorsítós lopakodós játékot jólenne összehozni valakinek
  • Trucker39
    #782
    Érdemes feltenni hozzá a magyarítást. Még a videók is le vannak magyarítva. A magyagyaritasok.hu oldalon megtalálható mind a kettő.
  • Palinko
    #781
    pontosan :) később lesznek filmek nézd meg mert az Oss ek is veled vannak. jelentem nekem nem sikerült barátot lőnöm szóval fejleszd tudásod hogy telejsen magabiztosan lőhess és akkor ha átmegy valakin a golyó többször is az barát :D az Oss ek szürke cuccban vannak és akkor lehet rájuk lőni mikor a nehézvízen szabadítod ki az atomtudóst. szerintem szedd le a magyarosítást sokkal könyebb játszani mert eigazítás hasznos tippeket ad és mondjuk van olyan hogy robbantszd ki az ajtót ha nem olvastam volna el a küldetést rendesen az életben nem jöttem volna rá. :D
  • grimm13
    #780
    Értem .Tehát a GR velem van. Az NKVD és a másik nem .Remek
    Kössz
  • Palinko
    #779
    azok a 2 betűsek barátok többi mindenki lő :D
  • grimm13
    #778
    Hello mindenki az lenne a problémám hogy single player-ben állitolag németnek vagyok álcázva .Igaz?
    De számit ez valamit?Rámlönek a németek?
  • Balumann
    #777
    :||| Ja hogy ebbe ilyen komplikált feladatok is vannak.
    A küldetés leírását legalább 20x elolvastam (tudom naggyából angolul), de nem értettem meg. Megpróbáltam 5x kb., de hát nyílván ezért sikertelenül. Köszi a segítséget, megpróbálom!
  • SaGa
    #776
    Természetesen téged se vegyen észre...
  • SaGa
    #775
    A lényeg, hogy a vonattal érkező parancsnok ne lássa meg a hullákat, mert visszaszáll a vonatra és elmegy vele...

    Tehát: bemész, lelövöd, akit muszáj, és behordod a tartályok mögé. Felrobbantod amit kell, majd megvárod, míg a tiszt leszáll, bemegy a szobájába és kinyitja a páncélszekrényt. Ez után lődd le, mert a páncélban lévő könyvet kell megszerezni.
  • Balumann
    #774
    Hellosztok!
    Segítségre lenne szükségem, elakadtam egy nem nehéznek tűnő helyen. A helyzet egy ilyen katonai bázis, ahol egy üzemanyag bigyóhoz lekellett rakni a bombát, majd egy control-hoz (ilyen hordókhoz). Majd kiírja, hogy várjak meg valakit aki a vonattal fog érkezni, és a térkép szerint be kell menni a házba, egy ilyen szobába ahol térképek vannak, rádió, meg ilyesmi.
    Nah most várok, majd jött vki akit kinyírtam 2.-jára, elsőre kint vártam, és utána jött az intro, hogy felrobban. Majd pedig kiírja, hogy vesztettem.
    Nem értem mit kellene csinálni :S
  • Shield
    #773
    Srácok, át lehet váltani belső nézetbe? Ha igen, akkor hogy?
  • Prince23
    #772
    Megjelent a magyarítás!
  • Dash
    #771
    Neten , hogy tudok játszani? Csatlakozok egy szerverre és kilép..:S
  • sharkyn
    #770
    THX de már megtaláltam a fórum elején
  • sharkyn
    #769
    hali a Destroy Fuel Dump pályán ha letettem a két időzített bombát mit kell csinálni mert állandóan mission failed az officer nem jön ki a vonatból!
  • Varga10
    #768
    Hello!

    Tudna nekem mondani valaki egy ugyanilyen jó mesterlövészes játékot?
  • Ari18
    #767
    Talán itt nézd meg.
  • dragonfighter
    #766
    Nagybátyám megszerezte a SniperElitet,de amikor be akarok lépni a játékba kéri a CD kulcsot,ami nincs meg .Be tudná írni valaki?
  • kecskusz
    #765
    A magyarosÍtás még készül!Nemtom mikor lessz kész,de nekem is kéne!
  • Zsolesz0721
    #764
    Ha vkinek van kedve klánba jönni akkor kéremszépen ide írjon, ne privátban hanem ide, thx
    ByE
  • donidarko
    #763
    Hali. Valaki tud hozzá valahol MAGYAROSÍTÁST? Köszi
  • Mersh
    #762
    ???
  • Sumi70
    #761
    Hali! A French catedral pályán vagyok. Hason kúszva kéne menni, de csak állva vagy guggolva hajlandó menni. Valamit el állítottam, mert nem hajlandó hasra feküdni? Köszi.
  • Mersh
    #760
    vagy lan játéknál nem számít, hogy single player módban meddig jut el az ember? mindíg csak 8 pálya közül lehet választani?
  • Mersh
    #759
    !!!
  • Mersh
    #758
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogy LAN game módban hogy lehet az összes pálya közül választani?

    köszi
  • Curtis
    #757
    Sziasztok,

    Ismét hatalmas (4 napos NON-STOP) LAN partit szervezünk Szigetszentmiklóson április 4-7-ig! A belépés ingyenes, feltétel, hogy ismerd a Sniper Elitet :). Játszani amúgy bármilyen gémmel lehet majd. Részletek a weboldalon!

    www.sniperelite.hu
  • Curtis
    #756
    Hi,

    Single-ben sokak szerint nem nagy szám. Mi sem ezért, hanem az Online részért nyomjuk. (100-an vagyunk kb, és 900 fórumtagunk van).

    www.sniperelite.hu
    www.sniperelite.hu
  • vfts1
    #755
    Sziasztok!
    Tud valaki a sniper elite-hez magyarosítást?
    Ha valaki tud akkor írja már meg az elérhetőséget. Előre is köszi.
  • 4D
    #754
    Na most szedtem le végre.
    Gyanítom nem sajnos.
  • DeathJr
    #753
    Sziasztok!
    Nem tudjátok lehet nyomni a sniper elite-et Hamachival nyomni???
  • 4D
    #752
    Gyerekek MAYDAY van! Leszedtem 3, valahány gigát, de a cab2-es file sérült. Plíííz, egy linket, ha van valakinek, mert boltban már nincs a gamma.
    THX.
  • Dexantreal
    #751
    Ahonnan én szedtem le, ott nem kért cd keyt.
  • bela911212
    #750
    hy
    nem tudtok cd-keyt mondani? köszi