829
\"http://www.snipereliteonline.hu/images/se_logo.jpg\">
  • Joebetyar
    #829
    Hi!
    A 9.küldetés végén az officért kellene elkapni, de a toronyból lejövet falied! Megoldás?
  • gyertyamártó
    #828
    sziasztok!
    hol látom a szél irányát és erősségét?
  • KopfSchuss
    #827
    Szevasztok!
    Nem tudja valaki honnan lehetne letölteni azokat a zenéket amik játék közben vannak?
  • date
    #826
    hello!

    Miért áll be a kékhalál miután elindítottam a SE-t?
    ?
  • zoldseg
    #825
    A sniper elite jo játék. Mivel több vállasztási lehetőség van az ellenfél megsemisitésére.Lehet lopakodni,sniperkedni,közel harcolni.Ti milyen teknikával harcoltatok?
  • TitaniumRR
    #824
    Coldfire game-mate ITT összeszedte a #7-ben az orvlövész témájú játékokat.

    Azóta eltelt egy kis idő, viszont egy régi kedvencet hagy ajánljak nektek, egy kicsit másképp' mint ahogy, megszoktátok.

    FAR CRY (az első rész 2004 márciusi megjelenéssel) - sniper módban.

    - Ez a játék a kora ellenére tudja az 1920 x 1080 -as HD felbontást.
    - 1.4b cumulative patch install
    - Fejlesztői módban megnyitni
    - Magas nehézségi szinten kezdeni (a sniper hatótávjának ellensúlyozása érdekében)
    - Bekérni rögtön az elején a sniper puskát és a pisztolyt (minden mást eldobni) és "gyííííí"-in-stealth.

    Elég sok frissen kiadott játékra ráver és a gépigénye (még fullon sem) ma már nem nagy "wasistdas".

    Ha valakit részletesebb info érdekel, pü.
  • Gurbehud
    #823
    Sziasztok,kérdésem lenne (gondolom itt midnenkinek :D ) tehát a következő meg kell venni eredetibe az online játékhoz vagy van valami kerülö? ha valakinek lenne ötlete az kérem irjon a [email protected] cimre. Elölreis köszönöm asegiséget
  • fexx
    #822
    nem találom acracket
  • zoli1997
    #821
    És ha kell vkinek vmi segítség az szóljon mert én már tudom egy év játék után és úgyhogy talán a magyar sniper elites klánok élén vagyunk...
  • zoli1997
    #820
    Na sztem az a lényeg h crackeld mert nekem is ezt írta ki de nem tuti:)
  • zvarakri
    #819
    sziasztok.netröl letöltöttem a snipert de gondm van vele.sehog nem indul akármit csinálok.install okde utánnakiir vmi starforce errort és akármit teszek nem indul.segitsetek .köszi elöre is.ja vista ultimatem van nem tudom ez számit e.nem vagyok profi ugyhogy magyarul ha lehet.köszönöm.
  • Qwerty4
    #818
    "5RKY8-E3ZU9-GA5AF-VC2E7-95WUT OR axc2-b5f1-oe70-bn6m OR KJ5GH-46YHZ-4RTMP-BHKC4-728CX OR 7B5A6-FHWL6-SZYC2-BZ9ET-3EY6D"
  • Solyom2
    #817
    Helló!

    Mi a CD kulcs
  • sadvagabond
    #816
    a két új pályát honnan lehet megszerezni?valakinek ötlet?vagy a nevük is jó lenne,hogy tudjam,merre kell elindulni.
  • DeerHunter01
    #815
    amúgy nem rosz játék ez,de nekem nem jött be annyira .
    közelről kell nagyrészt sniperkedni,alig lehet felmenni valami toronyba..
  • ffxi
    #814
    Egyelőre nem tervezik a 2.részt.
  • DeerHunter01
    #813
    nem tudja vlaki lesz e ennek 2. része?
  • ffxi
    #812
    Mindenképpen előnyösebb eredetivel jácani.
  • sadvagabond
    #811
    voá,most nézem,kicsit régen volt ez a kérdés...remélem majd azért idenéz valaki :)
  • sadvagabond
    #810
    az ugrálás az a lag lesz,ami mekem akkor szokott jelentkezni,ha a játékkal párhuzamosan fut letöltés is.

    +
    nekem is lenne egy kérdésem.meg szeretném venni a játékot eredetiben.mondjuk egyáltalán nem találom sehol,de most nem ez a lényeg.
    mennyiben lesz más nekem,ha azzal játszom?ilyenekre gondolok,hogy azt hallottam,a hivatalos játék elmenti a pontokat,így erősödik a "karakter".vagy semmiben nem különbözik,és hagyhatom is az egészet?
    köszi!
  • Solyom2
    #809
    Helló!

    Hogy lehet a játékban visszatartani a levegőt?
  • adam944
    #808
    Sziasztok!

    Elakadtam a játékban a Schlossnál, amikor az a feladat, hogy a tetőről kell leszedni az ellenséget, hogy azok ne foglalhassák vissza a Schlosst. Megindulnak, leszedem az összeset, de egyszer csak hallok egy kiáltást a földszintről (olyat, amikor valaki meghal), és kiírja, hogy Mission Failed és kezdhetem elölről. Mit kell pontosan csinálni?


  • ffxi
    #807
    www.magyaritasok.hu
  • tamas00009
    #806
    sziasztok kéne egy kis segitség
    sniper elite magyarosítást hol leget letölteni
  • aati91
    #805
    Nekem az lenne a problémám, hogy fedezni kell egy "ügynökö" az a küldetés célja de mindíg megölik, tudna valaki valami jó modszert mondani?
  • dragon11
    #804
    Ki írja, hogy Battle coming vagy mit, választanék csapatot, vagy karit, mert az alatt az írás alatt citromsárga kép van, és ez a kép fogad, amit le acceptelek és ki se tudok lépni semmivel, szánalmas!!!!!!!!!

    http://images.netbag.hu/20080331/16591285362.jpeg

    ^^elegem..aki tud segíthetne..thx..->jah és ez után exe hibával tesz ki^^
  • dragon11
    #803
    Ne is mondd, online nem tok gamelni, csatlakoztam, minden meg volt, és nincs kép, sp-be pedig van..(single player..)
  • Qwerty4
    #802
    + fav :)

    Ma kezdtem el a Sniper Elite-et...
  • passatgt
    #801
    Hi

    Az mitől lehet, hogy akadozik a game?

    Nem szaggatásra gondolok, hanem "ugrálva" mozognak a figurák, pedig gépem bőven elbírná:)

    Továbbá nem sikerül beállítanom 1280x1024-es felbontást és AA-t sem.

    Előre is köszi:)
  • lerboy
    #800
    Sziasztok!

    Van ehhez a játékhoz valamilyen relizm mod?

    Ki nem állhatom mikor német oldalon I. VH-s jeleket használnak, csak mert ugye tabu a horogkereszt, és a történeti hűség le van sz*rva.

    Az IL-2-höz például rengetek ilyen skin készült, vagy a Silent Hunter III-hoz.
  • Balumann
    #799
    Sztem csak megérzésre. Tapasztalgasd ki az elején, hogy mikor mennyivel kell felécélozni.
  • grimm13
    #798
    Honnan lehet tudni hogy menyivel kell az áldozat fölé lőni?
  • catacom
    #797
    "X" gombal :-)
  • WEEDORKA
    #796
    Hi

    az inventoryban hoghy tudom aktivalni amit kivaslztok, mert énminden gombbal probálkozztam és nemm egy..


    thx
  • Balumann
    #795
    Nagyon jó!
    /csak kicsit nehéz :D/
  • Kiskomtyi
    #794
    Hi milyen a játék?
  • grimm13
    #793
    Hello mindenki
    Hogy lehet a pukákhoz távcsövet késziteni?
  • Balumann
    #792
    asszem tartani kell egy kicsit
  • Requiem88
    #791
    hogyan lehet instant lehasalni? próbálgattam hogy nyomogatom a z-t, de csak feláll meg leguggol, néha ha olyan kedve van (így random) lehasal.
  • Halálmadár
    #790
    tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a sniperhez online pályákat?

    privire írjatok köszi