3509
Progressive House
  • SCHCS
    #1359
    Szia!
    Annie Lennox - Pavement cracks (Scumfrog remix)
  • Mayday
    #1358
    Ma jelent meg elvileg a 10 eves GU 3CD-s valogatasa. Letezik mar RETAIL valtozat? (Nekem meg csak promo van)
  • VinylToy #1357
    Sumo-Do_Me_Like_(MG054-6)-Promo_Vinyl-2006-BF
  • prezi
    #1356
    de mit keres tehcno floor-on james holden ? ez szívfájdalmat okoz :\
  • franc0
    #1355
    mostanában mindenre ráteszik a mancsukat, PvD-t is ők szervezik
  • prezi
    #1354



    ezt nemértem :\
  • prezi
    #1353
    egyikse az enyém :C
  • OPM
    #1352
    Delirium - Silence (Trentemoller 2006 Remix)
  • Elusive
    #1351
    Vector 13 - Hearus
  • prezi
    #1350
    haliho... találtam egy nagyon fincsi zenét és keresem az előadót, track címét...

    http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=1IHGTCSWXSSL61AIXFWNE0K82N

    nagyooonnnn zsííír
  • soharobi
    #1349
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek
    A kedvesem nagyon szereti az alábbi zenét, de sajnos nem tudom beszerezni sehol, mert se az előadót, se a szám címét nem tudom. És azt sem honnan lehetne letölteni. Azt hiszem erre indult el a hajó 2003-ban a BALATONON. (BOAT BARTY)

    A befutóképen elindul magától a zene, ott a 2song-ot kellene kiválasztani, arról a zenéről lenne szó....
    A segítségeteket előre is köszönöm.
  • OPM
    #1348
  • VinylToy #1347
    CHRISS & KÜHL B2B - ILLEGAL PARTY II /LIVE/

    Jó kis buli lett volna, csak korán eljöttem :C
  • Mayday
    #1346
    Renaissance pres. 3D: Faithless

    A megjelenés pontos dátuma még titok...


    Bizonyára sokakban felmerült már a kérdés, hogy a Renaissance 3D szériájának igen erős kezdése (Satoshi Tomiie zseniális tripla CD-nyi válogatása) után ki az, aki méltóan folytathatja a megkezdett utat. A kiadó nem hagyott sok időt a kétkedésre és a találgatásra: a minap pattant ki a hír, hogy az új sorozat második darabját nem kisebb név fogja összeállítani, mint a Faithless.

    Nem vitás, hogy a Faithless hogyan és miért is lett a világ legismertebb és legelismertebb bandája, csakúgy, mint számtalan, hozzá hasonlóan tehetséges zenész esetében. Bárhol is jelenjen meg a földgolyón egy plakát vagy flyer, mely a Faithless fellépését hirdeti, mindenki pontosan tudja, kiről s miről van szó. A rajongók ezrei rendre megtöltik a legnagyobb arénákat és fesztiválhelyszíneket mindenütt, ahol fellép a banda.

    A Greatest Hits albumuk tripla platina lett, több mint 1 millió eladott példányszámmal – csak Nagy-Britanniában! Ezek után persze nem csoda, hogy rájuk esett a választás a Renaissance-nál, amikor a 3D széria méltó folytatásának elkészítője után kutattak. A Faithless kétségkívül a lehető legjobb döntés volt, amit csak hozhattak.

    Maxi Jazz és Sister Bliss folyton megújuló zenei világa hihetetlenül izgalmas tracklistával kecsegtet. A 3 CD-nyi zenei összeállításban ők is ugyanazt a vezérelvet követik majd, mint az első 3D-s anyagnál Satoshi Tomiie: az első lemezre a klubslágerekként ismert kedvenceik (Club), a másodikra a stúdiómunkák saját legjobb remixeik és szerzeményeik (Studio), és végül a harmadik CD-re a chillesebb hangvételű, hamisítatlan „szobazenék” kerülnek majd fel (Home).

    A Renaissance Presents 3D – Faithless tehát újabb bombabiztos sikerdarab, mely kétségtelenül az idei év egyik legnagyobb érdeklődésre számot tartó kiadványa lesz a labelnek. S jóllehet, ezzel megintcsak a biztos profitnövelő megjelenések sora bővül, de azért – lássuk be – közülünk is bárki örömmel megveszi majd ezt a különleges triplát, mert ugye a Faithless az Faithless. Nincs mit tenni…

    Murvai Magdi
    (justmusic.fm)
  • robotnyk
    #1345
    de durva video :D
  • desigo
    #1344
    A busz az nagyon keményen csapatja
    Zsír a végén a lada:)
  • OPM
    #1343
    juliet - avalon (jacques lu cont's white duke mix)
  • Matthew Prosac
    #1342
    video track
    nem jut eszembe a címe,+ még keverem is szerintem valamelyik számmal.
    szóval címet plz
  • OPM
    #1341
    hátő szerintem ő is fórumokból szedegeti össze...
  • rucinho
    #1340
    van egy két érdekesség
  • rucinho
    #1339
    1330:nem onnan!innen
  • king13
    #1338
    itt amúgy a bevételt valami alapítványnak adományozták asszem (mármint a Sashasnál :) )
  • desigo
    #1337
    Jah! Azt hittem kis magán jacht
  • OPM
    #1336
    őő asszem 7e volt a natúr és 10 a vip jegy, miért ne lett volna? hívtak engem is de nem volt rá zsém
  • desigo
    #1335
    Gondolom volt rá esély feljutni...
  • OPM
    #1334
    tavaly is volt mettyú dikéj valami yachton a balcsin
  • desigo
    #1333
    part 4
  • desigo
    #1332
    Nálunk mikor lesz ilyen buli? Sasha - Yacht Party 1
  • king13
    #1331
    ez elvileg amúgy = Zabiela @ Sing Sing
  • VinylToy #1330
    nem én szedtem, de szerintem a freee fórumáról linkelte be a srác
  • OPM
    #1329
    Ez zene: moonbootica - listen
  • OPM
    #1328
    loál :D te honnnan szedted a linket?
  • VinylToy #1327
    #1303?!
  • OPM
    #1326
    James Zabiela April 2006 Promo
    http://www.sendspace.com/file/t0ecia
  • rucinho
    #1325
    Paul Oakenfold Essential mix
  • matthew85
    #1324
    Hello!
    Megtudná valaki mondani, hogy a Tone Depth - Cloud Nine 2 Year Anniversary Show (April 06) mixen a 14:30-tól kezdődő Bumm Pappy számnak ill. a legutolsó számnak mi a címe?!
    Előre is köszi!!!
    Innen letudod tölteni a mixet:
    http://www.megaupload.com/nl/?d=1Q46PH85
  • JAST
    #1323
    nálam is
  • franc0
    #1322
    nálam a remy mix visz mindent
  • king13
    #1321
    Phonique - For The Time Being (Funkagenda & Trophy Twins FATT Remix)
  • king13
    #1320
    a remix szvsz nagyon gyenge, a dub viszont ütős nagyon
    nálam nagyjából egy szinten van a Sky Was Pink-kel