908
FAQ
mi az a VIP?
Mitől függnek a csillagok -> regisztráltan itt töltött megkezdett évek száma
  • Borg
    #788
    A személyes beállításaidnál tudod beixelni, hogy akarod e őket, vagy sem.
    Ha legalább 1 éve regisztráltál, akkor 1 csillagod van, és így tovább.
  • alph4
    #787
    Csillagokat hogy tudok berakni a VIP fejlécbe??
  • nemcsakfeel
    #786
    a vip tagságot beteszem a fa alá, ok?
  • WiLDoR
    #785
    ja, de a privát üzeneteid között is van egy levél erről :)
  • hen-tes
    #784
    igen
  • balintka
    #783
    Kaptam karácsony alkalmából egy hónap VIP jogot ilyet mindenki kapott?
  • Punkerwork
    #782
    UP!

    Na akkor VIP-es ötleteket ide írjátok pl ikon és hasonlók (én birodalmi SG logo-t kérek )
  • szacsi
    #781
    hehe...tök fasza visszaolvasni a régi baromságaidat
  • CSOCSO
    #780
    nekem nincs kezdolapom mer nem szeressem
    vip vagyok:)
    polo nincs sajna nem is lesz
  • szacsi
    #779
    hm. nekem is kezdőlap. meg van VIP is. meg reklámozom. pólóm viszont még nincs...majd talán a LOÁLos
  • CSOCSO
    #778
    ari koszike:)))

    amugy tudnek mondani par embert akivel naponta beszeleket MSN en.. oket kene megkerdezni, hogy mit gondoltak rolam mig csak forumoztunk es miota jobban ismernek...
  • Sir Quno Jedi
    #777
    Hja, lassan egy korosztály leszünk (bár ahhoz még gyúrnia kell) :DDD !
  • Lteebee
    #776
    Én meg most csak melóból netezek.
  • Punkerwork
    #775
    nekem még melóhelyen is kezdőoldal :)))
  • St
    #774
    hibátlan SG olvasó, klónozni kéne :)
  • PResident Evil
    #773
    végigolvastam :)
  • Lteebee
    #772
    Azt azért nem.
    Én jó gyerek vagyok, pólót is rendeltem, meg fizetem a vip-t is, meg kezdőoldal, meg minden.
  • Lteebee
    #771
    Engem is lefaszparasztozott már párszor, de nem gondolja m indig komolyan, meg szvsz el is felejti valszeg.

    Csak mondjuk ha mások úgy kezelnék, mint ő másokat, vajon bírná-e?
  • St
    #770
    Az sg fórum több mint 5 éve létezik, így a 4-5 éve csatlakozott gyerekekből felnőttek lettek. Csocsoval is ez történt, kamaszból felnőtt lett, ezért tudják többen elfogadni.
  • Sir Quno Jedi
    #769
    Nekem is meg kellett érte küzdenem, küzdj és bízzál ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #768
    Igen. Így már okés. Jó tudni, hogy saját nyájatokként gondoltok az itt ficergőkre. És a nyáj pásztorokra szorul ám, akik megbecsülik az öregebb, fifikásabb jószágokat, akikkel már jópár telet átvészeltek ! :DDD

    TsoTso-t magam is megkedveltem az idők folyamán, pedig elsőre igen negatív véleményt lehetett csak róla kialakítani. Aztán idővel én is beincludeoltam az adaptív fordítóprogramot hozzá és azóta háváj ! :DDD Ő jó gyerek, nem bannolni pls. !
  • St
    #767
    Régieket, akik már itt vannak 4-5 éve nyilván nem szívesen raknék ki. Ezért is tűrjük el pl. mike sorozatos pimaszságait, meg még néhány embert említhetnék. De ilyen régi fórumozókkal egyébként sem szokott baj lenni. Látod, csocsóval sem volt baj, csak én voltam figyelmetlen.
  • Dzsini
    #766
    max azért, mert túl békés vagy :D
  • Lteebee
    #765
    Aki mindig puncis képeket rakott a veszettbe, hogy legyen dolgom?

    Én is kapok majd figyelmeztetést egyszer valamiért?
  • Sir Quno Jedi
    #764
    Nem ismertem túlzottan.

    De a kérdésem eredetileg inkább a lelki folyamatokra vonatkozott. Az oké, hogy bannolod őket, de csak más elbírálás alá esik egy véntag ?!! Nem ??? Akit már rég ismersz és voltak pozitív (meg néha negatív) húzásai is, azt nem jó érzés taccsra tenni !
  • St
    #763
    frankie
  • Sir Quno Jedi
    #762
    Ki volt az, ha nem titok ?!!
  • St
    #761
    tegnap este raktunk banra egy 99 óta itt lévő tagot, mert már nagyon nem bírt magával.
  • Sir Quno Jedi
    #760
    Őőő, St-től én is kaptam figyelmeztető privit már... Nagyon helyesnek is tartottam, jó tudni, hogy vannak akik fáradtságot nem kímélve figyelnek és lecsapnak mint a nyúl (a vérnyúl term.) ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #759
    Vagy úgy 60 hozzászólás óta, de nem ez a kérdés !
  • CSOCSO
    #758
    ha jol emlexem valami okoska felhuzot en meg nagyon kikeltem magambol, St meg nem birta tovabb :)
  • Cat #757
    ez itt elég OFF
  • Sir Quno Jedi
    #756
    Jó, néha fegyelmezni kell, ezt én magam is így tartom, én inkább a végleges bannról beszélek !
  • Punkerwork
    #755
    emlékezetem szerint CSOCSO is volt már ban-olva :)
  • Sir Quno Jedi
    #754
    Őőőő, bocs nem kukacoskodni akarok, szimplán kíván(ts)i vagyok !

    Szal. tényleg éppolyan könnyedén, szívfájdalom nékül bannolnál egy sokéves, aktív fórumbradát, mint a többi friss húst a darálóban ?!! Semmi nosztalgia, semmi kegyelet, semmi testvériesség ??? Számomra ez fura. Nekem a szívemhez nőttek még a leghülyébbek is, még azok is akik amúgy rühellnek, vagy nekem vannak a begyemben, mert végül is ilyen, vagy olyan formában ez egy közösség és nem survivor, ahol csak egy maradhat. Ezek itt a mi csőcselékünk, a mi hülyéink, de a mi "nóbeldíjas"aink is. :D Mondjuk lehet csak én vagyok túl szentimentális és baziöreg...
  • CSOCSO
    #753
    :))))))))))))

    lehet en vaok a hulye de ehez azert nem kell csocso translator...
  • Laalee
    #752
    olyan izék vagytok szegény bobot szivatjátok
  • VinylToy #751
    Nadeee most már tényleg :D
  • St
    #750
    ja bocs, ki volt kapcsolva a csocso-magyar translator :)

    csocso: sorry, visszavonom amit írtam.
  • VinylToy #749
    Most meg kell védjem Csocso-t

    Olvassuk el mit ír:

    Válasz ST-nek: Köszönöm...

    Többieknek: Tehát nem neked írta ST!