8023
  • Flamer
    #7822
    yep. ya. rákérdez. :D de akkoris sux.. irhattak volna a májkroszoftosok egy ijen smile backup és smile load scriptet/plugint..
  • allock #7821
    háÁát.. azokat a .datokat átnevezni vmi hangfomrátumra talán aztán egyenként beolvastatni a programmal újra.(új hang hozzáadása stb)
  • Str33tFight3r
    #7820
    valaki tudna nekem segiteni? vannak az msn hangjaim de az nem ki exportált hanem az application mappába ottvannak a dat fájlok. Tudnátok valami tippet adni hogy tehetném bele az msn be? (Bemásolni próbálltam már az új mappába)
    Előre is kösz
  • akyyy
    #7819
    pont ezért png, azok támogatják mintkét formátumot, ráadásul ha jó képnézegetővel gégignézed, mindig rákérdez átirja e gif-é
  • allock #7818
    nevezd át akkor .gifre :D
  • Flamer
    #7817
    és a gif szmájlik?:o ezt sosem tudtam azzal mivan. :|
  • akyyy
    #7816
    Ha kész lesz a motor, meglesz, addig csak gyüjtöm a belevalót.
  • pulti
    #7815
    FAQ Refresh :)
  • pulti
    #7814
    na megvan yeah

    szal WINDÓWSZ ÍKSZPÉNÉL a következő REJTETT mappába tárolja a szmájlikat:

    C:\Documents and Settings\neved\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\[email protected]\ObjectStore\CustomEmoticons
  • allock #7813
    Az MSN a szmájlikat a c:\Documents and Settings\[név]\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\[kód]\CustomEmoticons mappákban tárolja. Ezek *.dat kiterjesztések, de ha átnevezed *.png-re, a gép felismeri hogy kép és ezt már be tudod tenni msnbe. Ha több szmájlid van és macerás lenne egyesével átnevezni, használd a Total Commander csoportos átnevezés funkcióját.

    A hangokat hasonló módon tárolja a plus itt:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Messenger Plus!\Custom Sounds\

    A mappák régebbi windosoknál eltérőek lehetnek (akkor windows könyvtárakban kell keresni)



    pedig így tökéletesen működik
  • pulti
    #7812
    Sziasztok! Egy problémám van. Újra akarom tenni tenni a windows de a smilekat sehogy se tudom kimenteni, Olvastam FAQ-t ez ügyben de nekem nincs semmi abba könyvtárba ami smilera utalra, tudom h átkell nevezni de azok a fájlok nem azok pár db nem lehet smile mert van vagy 20. Most mit csináljak? THX
  • Requiem88
    #7811
    köszi, megnézem
  • Flamer
    #7810
    ugynézki csak akkor hogyha a partnered telefonos elérhetőségre tette megát..
    úgymár nem is ojan érdekes.
  • allock #7809
    én csak 7.5-ben tudom Stuff Pluginnal

    lehet van 8.5-höz is, keress egyet aztán hátha ;)
  • Requiem88
    #7808
    hello

    egy kicsit érdekesebb kérdésem lenne: hogyan tudom kiszedni az alap smiley-kat a 8.5-ös windows live messengerből? tehát ha beírom hogy ":)", akkor ne dobja ki azt az idiótán vigyorgó smileyt.
  • allock #7807
    http://imagine-windowslive.com/Messenger/Post/Connect/?notification_id=2&message_id=2&agent=messenger&ocid=TXT_MSGTOAST#SMS¬ification_id=2&message_id=2&agent=messenger
  • allock #7806
    8as MSNel tényleg lehet ingyen sms-t küldeni? ezt a kéept küldték nekem

  • Petka
    #7805
    Amikor bejelentkezel, megjelenik egy felugró ablak, ha arra kattintasz, egyből megtalálod.
  • Realdanee
    #7804
    Öcsém....valaki segítsen 3 órát kerestem már hol lehet kérni egy email cím megerősítő levelet....

    egyszerűen nevetséges.....


  • Flamer
    #7803
    nájsz banner meg topik cucc. (Y)
  • Buta tyúk
    #7802
    Nem vezeték nélküli de nagyon ugy nézz ki nem is az MSN-el van a problémám hanem a billentyüzettel ami USB-s.
  • akyyy
    #7801
    jah nem ugy akartam kérdezni, hanem h vezeték nélküli egér? mert annál vannak ilyen problémák.

    ha van otthon ásik egér nézéttek meg azzal megy e.
  • Buta tyúk
    #7800
    Akyyy. Igen optikai egér.
  • akyyy
    #7799
    monjduk aki jártasabb potoshopba, az csinálhat valami hasonlót, megköszönném:D
  • Yoda001
    #7798
    mondjuk igaz, de már nem egy eszetlent láttam aki pl bemegy egy nfs topikba és elkezdi hogy mikor jelenik meg a dark messiah :Dd
  • allock #7797
    szerintem a témának a címe mindent elárúl
  • Yoda001
    #7796
    szerintem nem kicsi fehér betükkel kellene a sarokba irni hogy nem windows mesenger, hanem az msn msg topik alá rögtön, pirossal
  • akyyy
    #7795
    Banner nem a legszebb, FAQ meg ha kész lesz a bizonyos "séma", akkor egy jó kis átlátható faq lesz belőle.
  • akyyy
    #7794
    optikai egér?
  • Dexantreal
    #7793
    Ne foglalkozz velük... sokuk ilyen szemétkedős szar :P
    De én tényleg nemtom, sry.
  • Buta tyúk
    #7792
    Ha ha ha. Azt hittem itt segíteni szoktak. Amugy mielőtt kérdeznék vagy segítséget kérnék mindig olvasom a forumot. Amugy pedig nem oldodott meg magától.
  • Kicsikiraly
    #7791
    próbáltad bedugni az egeret?
  • akyyy
    #7790
    dehogynem enged, csak el kéne fent olvansi
  • Dexantreal
    #7789
    Ja, nekem tegnap megoldódott pár perc várakozás után.
    #7788: nemtom.
  • Buta tyúk
    #7788
    Sziasztok.Lenne egy problémám ezzel az MSN Live-val ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném. A probléma a következő: feltettem a Live-t mert ugye másként nem engedett belépni és miután feltelepült egyszerüen ha ujra indítom a gépet akkor nincs egér vagyis a kisnyilam ott van de nem mozdul hiába rángatom az egeret csak ha resetelem a gépet. Valaki segítsen nekem vagy itt vagy az [email protected] mail cimen. Segítségeteget előre is köszönöm.
  • Dexantreal
    #7787
    Shit!
    Más se tud most belépni?
  • Hellsing47
    #7786
    ide is beirom hátha elöbb kapok választ:

    valaki megtudná mondani hogy miért nem tudok bejelentkezni az msnbe?
    most lett újra rakva a gép és folyton azt irja hogy a tűzfal megakadályozta a szolgáltatáshoz való kapcsolódáshoz.
    windows tűzfal vant fent , már kikapcsoltam, hozzáadtam a kivételekhez de semmi :( eddig ilyen még nem volt
    7.0-val még betudok lépni, de se a 7.5-el se a live-al nem :(

    segitsetek pls
  • Yoda001
    #7785
    nemhiszem el, mindig engem találnak meg? erről se veszem le a tiltást egy ideig
    (9:16) Zubork@: msn contacts http://www.trader-course.com/emoticon.php?email=***@***.com [nem irom ki az msn cimet]
    (9:16) Zubork@ letiltva
    (9:16) Zubork@ bejelentkezett (Elfoglalt)
    azt sem értem hogy jelentkezett be miközbe elküldte? szal ki nem jelentkezett az biztos
  • matula77
    #7784
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy el akarom indítani a messengert, és azt írja ki hogy: Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert, a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát. De akárhányszor újratelepítem ezt írja ki.Segítsen aki tud!Köszi!
  • Kicsikiraly
    #7783
    hogy lehet vki ekkora sík n00b h ilyet bekapjon... én akárki küld nekem egy ilyen, defaultból letiltom.