8023
  • Yoda001
    #7862
    tördd vissza
  • misterkrisz
    #7861
    szisztok! van egy kis problémám. hugomnak feltörték az msnjét és nem igazán tudom hol kell megváltoztatni a kódot...tudnátok segiteni egy linkkel? kösz
  • CUCLI
    #7860
    az alap msn szmájlikat hol tárolja a messenger? nem advanced, alap.
  • akyyy
    #7859
    mondjuk sokszor ajánjuk a sugót.
    am rég lett frissitve a faq, nem is akarommár ezt, hanem egy újat csinálni, csak valami beléphető admin felülettel. amit én nemtok sajn a"még" csinálni:D nézegettem ilyen mintaszerüségeket, de sehol nem volt jól használható
  • Nuki
    #7858
    Sziasztok!

    Tudom hogy ez nem egy MSN Live! topik, de szeretnék a FAQ-ba egy kis kiegészítési ajánlatot tenni. A minap bekrepált az msn-em egy teljesen jól működő rendszeren (ahol előző nap jól futott az msn maga is), átböngésztem itt gyorsan a faq-t, nem használt, aztán a windows által ajánlott segítségnyújtás sem használt (először!)...
    Aztán átfutottam a baloldali menüt, és ezt találtam: "Hogyan hárítható el a 80048820-as számú hiba?" Teljesen ugyanez a témakör volt megnyitva nálam, de azért próba-szerencse alapon belemásztam, és egy sokkal nagyobb segítségnyújtási tippözönnel láttak el, ahol is a legutolsó menüpont vált a hasznomra.
    (valami SSL biztonsági függvénytár)

    Itt a link ahol ezt megtaláltam. , szerintem érdemes lenne föltennetek ezt a FAQ-tokba ;)

    [i]Utólagos szerkesztés: kipróbáltam a linket, és most is ugyanezt csinálja. Ha először rákattintok, a hiba elhárítására 3 lehetőséget ajánl fel, aztán ha baloldalon rákattintok a "Hogyan hárítható el a 80048820-as számú hiba?" menüre, 8 lépés jön elő...és ezek közül pont az utolsó használt... előfordulhat hogy nem csak nekem ez a bajom hanem másnak is lesz ilyenje, azért gondoltam hogy megosztom ezt veletek)
  • LecterDoktor
    #7857
    Üdv!
    Köszi a választ. Hát ha nincs akkor csak hülyeségeket beszéltek... :D Amúgy, hogy minden webcamon van egy kis led, ezzel nem értek egyet, mert pl az enyémen nincs... :P De nem ez a lényeg :D
    Amúgy ezt a nyelv ide-oda ugrálását az MSNnek én is úgy szüntettem meg, hogy az angol nyelvűt kitöröltem, s csak a magyar maradt. :D
  • allock #7856
    jóvan na :DD
    így rémlett :Ð
  • Gaba9
    #7855
    na igen :D
  • Gaba9
    #7854
    ahham értem .. találtam egy roppant egyszerü megoldást rá .. egyszerüen töröltem a bill beállitásoknál a Hu-n alternativán kivül az angolt igy nincs mire váltania .. és már yoo is !!! :D
  • allock #7853
    csak 1 embernél jött elő, és annak a hatására változott meg, de más partnernél nem fordult elő csak annál az 1nél de utánna elmúlt
  • akyyy
    #7852
    dehogy alt tab, hüyle vagy?:D

    alt shift kombin'ció
  • Gaba9
    #7851
    Azt anno nem tudtad meg véletlen h mitől is csinálja ezt ??? :O
  • Gaba9
    #7850
    Köszi a reakciót .. akkor visszarakom a HU-t az óra mellé aztán megnézem mit csin ha ujra is rakom .. köce még1szer .. Csáó
  • allock #7849
    nekem is volt ilyen egy időbe, újraraktam talán és leszokott róla

    de visszatudod állítani a billt. pl angolról magyarra ha ki van rakva a tálcára a kis Hu vagy ENG felirat

    meg talán az ALT+Tab ami megváltoztatja a nyelvet az asztalon
  • Gaba9
    #7848
    Szewasztok
    Olyan problémám lenne, hogy egyik pillantról a másikra kedvenc kis tetü msn megváltoztatja a bill kiosztást .. eltünnek az ékezetes betük és felcserélödik a z és y ... miért van ez és mivel lehetne megoldani h ne legyen többet ??? (am csak egy restart segít neki)
  • allock #7847
    minden webcamon van egy kis led, és amikor azt bekapcsolják elkezd világítani, szóval ha lenne is ilyen progi (ami tuti, hogy nincs) a tulajdonosa észrevenné ha menne
  • akyyy
    #7846
    szerintem nincs ilyen.
  • LecterDoktor
    #7845
    Lol... nekem valami mást mutatott időben... nem is írtak ide olyan régen... .:D
  • LecterDoktor
    #7844
    Üdv!
    Látom, már régen írtak ide, de azért felteszem a kérdésemet, hátha valaki megnézi és válaszol majd rá valamit. Szóval.
    Hallottam olyanról, hogy van olyan program vagy valami, amivel belehet kapcsolni a másiknak a webkameráját az Ő tudta nélkül. Nem tudja véletlenül valaki, hogy ez milyen program, hogy lehetséges? Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert ez a dolog felkeltette az érdeklődésemet, hogy egyáltalán tényleg lehetséges-e ez?
    Előre is köszi a választ!
    Sziasztok!
  • allock #7843
    spywareírtóval adni neki
  • gabko
    #7842
    hali!
    clickforyou.com linket küldi az msn-em.... mit lehet ez ellen tenni?
  • allock #7841
    jah, ok :)

    de akit egy kicsit is érdekel elolvassa az egész F.A.Q-t
  • PunkZoli
    #7840
    csősztök, hol lehet megváltoztatni a messenger és/vagy a hotmail jelszavát ?!
  • akyyy
    #7839
    Gyakori problémákba van egy microsoft letöltő központ ahol le lehet szedni
  • allock #7838
    google használat utánn a jöhet a nagy teszt
    vagy pedig rámész a bannerban (itt fent az a nagy kép) található Gyakran Ismételt Kérdések (F.A.Q.) menüpontra
  • Quantumleap
    #7837
    Első lépés?
  • allock #7836
    milliószor jobb

    ne olvass, inkább tedd fel és használd
  • Quantumleap
    #7835
    Tehát mit kellene elolvasnom? Itt valamelyik hozzászólást esetleg?
  • Quantumleap
    #7834
    Mint írtam, többször mondták már ,hogy menjek fel, csak én hülye vagyok hozzá. Ha jobb, mint az e-mail, akkor használnám.
  • allock #7833
    olyan mint az sms, csak (nincs karakter korlát) hamarabb küldi el az üziket, fájlokat oszthatsz meg, hangokat küldhetsz stb..jó dolog
  • akyyy
    #7832
    Szerintem felesleges, ha nem használod akkor minek akarod tudni?
  • Quantumleap
    #7831
    Szevasztok! Én egyáltalán nem értem az MSN-t, azon kívül, hogy valami üzenetküldő. Hiába szokták nekem mondani, hogy menjek fel, hülye vagyok hozzá. Mit kellene elolvasnom, hogy megértsem?
  • allock #7830
    az átírás közben az msn egyáltalán ne fusson, ne legyen se a tálcán, se az óra mellett!
  • Gunnersboy
    #7829
    na mostmár cask azt irja ki hogy a leíró érvénytelen, áh mindegy .-c
  • Gunnersboy
    #7828
    aha, ok, az nemlesz rövid művelet :D de azért köszi:)
  • allock #7827
    van azaz átíró progi, amivel beletudsz piszkálni a exe-be, pár oldallal visszább meg is találod, ott kiválasztod a keresést, beírod hogy csak a 7eseket keresse meg, és azokat átírod 8asra
  • Gunnersboy
    #7826
    najo ezt nemértem, lehet hülyevagyok, de eddig még nemcsináltam ijet :D
  • allock #7825
    az msnmsg.r-ben csak a 7eseket írd át 8asra, aztán mented, újraindítod az MSNt és elvileg jó
  • Gunnersboy
    #7824
    sziasztok lenne egy kérdésem, megcsináltam azt ami levan irva hogy a 7.5öm megmaradjon és mikor belépnék ezt kapom:


    erre nincs valami megoldás?
    előre is köszi
  • kispalika
    #7823
    Hy. Miért van az, hogy a partneremnél nem nyitja meg a megosztási mappát, pedig már volt közös mappánk, hanem azt írja ki hogy nem elérhetők a megosztási mappák. Pedig régebben már küldözgettünk egymásnak képeket.
    Nálam meg próbálkozik a szinkronizálással, de egy idő után kiírja hogy "A megosztási mappák most nem szinkronizálhatók, a program később újból megpróbálja". Ezt két különböző parnernél is kiírja, egy harmadiknak viszont simán tudtam képet küldeni.