8023
  • Flamer
    #7902
    8.5 a legujabb stable.
    amugy nem értek diszkoverihez :D
  • mac100
    #7901
    Hello megin én vok, sajnos nincs .dat kiterjesztésű fájl a mappába csak sqmnoopt00.sgm-ek de ha azokat bármire is átnevezem kiirja a msn hogy nem lehetséges, a windows is átnéztem de nincs ott se semmi, egyébként XP SP2-sem van alap verzió
  • oliwwer
    #7900
    működik
    köszi
  • avp1
    #7899
    Sziasztok. Láttam MSN Discovery fanokkal van teli a topic. na most ilyen problémát még nem láttam..:D
    belépek a legújabb MSN Messenger Live-ommal, valami 8. 1-es vagy mittom + felraktam a Discovery 3-at is.
    A parancsok nem működnek a discoveryben, + a display picture-ra ha rányomok akkor bead 1 ablakot, hogy:

    You are not currently signed into messenger. you must be signed in before you can use this feature.
    na most én pedig bevagyok jelentkezve irok a többieknek is meg minden és a többi opcióját is engedi a discoverynek pl az állapotok megváltoztatását. csak a parancsokat nem, ezt a dsplay picture-t, és a contats-t. segítsetek, jó? :) Köszi
  • akyyy
    #7898
    vagy ha az original szmáljik kellenének, akkor meg google.
  • allock #7897
    itt nézz körül
  • akyyy
    #7896
    A Windowst újra akarom tenni, de sok a szmájlim, és hangjaim.

    Az MSN a szmájlikat a c:\Documents and Settings\[név]\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\[kód]\CustomEmoticons mappákban tárolja. Ezek *.dat kiterjesztések, de ha átnevezed *.png-re, a gép felismeri hogy kép és ezt már be tudod tenni msnbe. Ha több szmájlid van és macerás lenne egyesével átnevezni, használd a Total Commander csoportos átnevezés funkcióját.

    A hangokat hasonló módon tárolja a plus itt:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Messenger Plus!\Custom Sounds\

    A mappák régebbi windosoknál eltérőek lehetnek (akkor windows könyvtárakban kell keresni)
  • mac100
    #7895
    Hello létcci valaki megtudná mondani hogyan kell Smilet kimenteni a MSN 8.5-ből má kérdeztem de nem értem mit akarnak ezzel
  • oliwwer
    #7894
    és azt honnan tudok szerezni?
    mert legújabb winampom van (5.51)
  • allock #7893
    attól függ miben hallgatod

    mediaplayerben tuti kiírja, ha winampozol akkor kell hozzá plugin
  • oliwwer
    #7892
    hi all.
    megint lenne egy kérdésem msn-el kapcsolatban.
    mért van az hogy be van állítva hogy lássák milyen zenét hallgatok, és azt mondják nem lehet látni.
    akkor most mi van??
  • mac100
    #7891
    Ezt most hogyan érted me ehhez hülye vok
  • Yoda001
    #7890
    windows+adathordozó
  • mac100
    #7889
    Hello valaki megtudná mondani hogyan kell Smilet kimenteni a MSN 8.5-ből
  • oliwwer
    #7888
    ok
    köszi
  • allock #7887
    aha, ok

    ma is okosabb lettem :D:F
  • akyyy
    #7886
    ugyanaz, csak nem mikrofonbol veszi fel...
  • allock #7885
    hát én csak ezt ismertem :D

    hangklipp féle vagy miez
  • akyyy
    #7884
    kivétel vista, ott még nem jöttem rá:(
  • akyyy
    #7883
    beállitod a hangszóró ikonnál hogy a hangkimenet legyen a bemenet, és mikrofon se kell.


    birom mikor egyes lámák ugy vesznek fel zenébl részleteket hogy a mikrofonjukat a hangszóróhoz teszik, ahelyett hogy ezt bekapcsolnák.
  • allock #7882
    betenni nem tudsz hosszabbat, maximum csak hangot küldeni ha van a fejhallgatódon mikrofon vagy a webcamodon

    ha bármelyik megvan, nyomsz egy F2-őt a beszélgetési ablakban és lenyomva tartod míg a piros vagy zöld csík végig nem ér, aztán felengeded és elküldi a hangot
  • oliwwer
    #7881
    hello
    nem tudja vki hogy msn-en hogy tudok hosszabb hangot is betenni(nem csak 12mp-et)?
    előre is köszi
  • allock #7880
    totalcomanderban F3
  • akyyy
    #7879
    milyen hibát ír ki explorerben?
  • Realdanee
    #7878
    <Log FirstSessionID="1" LastSessionID="3"><Message Date="2007.12.18." Time="19:34:36" DateTime="2007-12-18T18:34:36.125Z" SessionID="1"><From><User FriendlyName="[c=4]AdA, KicsiLány, Léda, Manócska, Törpike, EgóManó, CsizmásKukac, adél[/c]"/></From><To><User


    hehe kicsit naon xar kibogarászni :S olyan nincs ami megnyitja simán?
  • Flamer
    #7877
    notepad
  • Realdanee
    #7876
    skacok mivel tudom megnyitni más által küldött XML filet? mert valami hibát ír ki ha megnyitom explorereben.....

    PLEASE HELP! naon fontos.....
  • allock #7875
    gyakori problémákra katt a bannerba
  • bauer15
    #7874
    hello eddi 7.5 verziót használtam majd az egyik belépésnél azt mondta hogy szedjem le a Live-t és azzal működni fog.
    Viszont ezzel a Live-val nekem sok a gondom ,mindig lefagy , belassul..
    Nem lehetne valahogy kikerülni és használni a 7.5 -t?
    köszi előre is a segítséget.
  • clio1616v
    #7873
    Hellótok

    Hol keressem a custom szmájlikat a régi rendszeremben? A friss telepítésembe szeretném átrakni őket.

    Kösz
  • Vityuska
    #7872
    sziasztok! hogy lehet a személyes üzenete valakinek színes pls valaki segítsen
  • Yoda001
    #7871
    fél órán belül végülis csak 2 vírust küldtek,örülök a sok eszes magyar embernek,és azoknak,akik kitalálták


  • Norbi5
    #7870
    hello!!volna egy olyan problémám,hogy bejelentkezek elkezdek beszélgetni és egy idő után behülyül elkezd küldözgetni minden féle hülyeséget mindenkinek...ez milyen vírus lehet?!mert már lefutattam vírus írtót és még mindig csinálja!!!Előre is köszönök minden választ!!!
  • allock #7869
    valahogy biztos lehet
  • sopi
    #7868
    Hi all
    Az lenne a kérdésem valahogy nem lehet az MSNhez egyéni SKINt csináln?
    Válaszotokat elöre is köszönöm
  • k roy96
    #7867
    Na szóval, aki az előzővel semmire sem megy, akkor itt a konkrét link, egyből a beállításokba megy és ott lesz középen, h jelszó megváltoztatása, v vmi ilyesmi. ITT VAN:
    link
    Ha mégsem megy akkor:
    [email protected]
  • k roy96
    #7866
    Ha az MSN-be meg akarjátok változtatni a jelszót-->hotmail.com
  • misterkrisz
    #7865
    ok köszi
  • Yoda001
    #7864
    nem tudom,őszintén nem is érdekel figyelj,google a barátod,és azt még érdemes megpróbálni hogy az elfelejtetted jelszavadra mész
  • misterkrisz
    #7863
    elmondod hogy kell? köszi