644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • mohus
    #324
    azt
  • BONO
    #323
    Jó én már regeltem magam de ha megkapom a levelet akkor, mit kell csinálni ahoz, hogy fusson a cuccos? Na és ha rákötöm egyszerűen UTP kábelen a PS2-öt a netes routeremre akkor mennni fog azt mondod?
  • mohus
    #322
    "Akkor meg, hogy fogom megoldani az egészet disk nélkül nem megy tudtommal de ha rosszul informálódtam akkor kérlek világosits fel!"

    regisztrálni kell www.ps2registration.com

    én addig is tudtam neten gémelni ,amíg nem jött meg a netdisk...

    amikor megjött feltoltam magam azon keresztül is, de semmi lényeges különbség nem történt...semelyik gém sem kéri azóta sem a levélben megkapott belépőkódot
  • mohus
    #321
    "szóval mi is ez a "netsetup" ámbár sejtem mi lehet de azért jó lenne ha részleteznéd!"

    nem tudom részletezni...nekem chellom van full automata dhcp stb....gyakorlatilag semmit sem kell beállítani csak az a lányeg hogy toljon egy netbeállítás filet a memóra...
  • mohus
    #320
    csippelt a gépet....azé
  • Coooper
    #319
    Network Access Disc: nekem kb. 3 hét után megjött, örültem, mint majom a farkának. DE szépen beállítottam mindent, ahogy kell, elkezdte tesztelni a kapcsolatot és az utolsó (5.) tesztnél nem zöld volt, hanem piros. 402-es DNAS errort jelez, ami PS2 disc information error. Erre varrjatok gombot! Még kész szerencse, hogy a FIFA06-ot megoldottam ennélkül ;-)
  • RaulDuke
    #318
    hali
    csináltam 1 network konfigurációt a gt4-el,de nem akar csatlakozni az istennek se...ugyanezzel a konfigurációval a wrc4 ben eljut egy darabig de ott azt irja ki hogy dns server nem elérhető vagy valami ilyesmi...
  • BONO
    #317
    Ez nem éppen egy adás vételi topic szerintem huzzatok el inen az ilyen tipusú bejegyzéseitekkel van erre külön topic...!
  • petra5
    #316
    sziasztok bárki aki tudna nekem ps2 -hez fejet privizzen e-mail-ben:[email protected]
  • liverpool fan
    #315
    Sziasztok! Chip-elni szeretném a PS2-met (MODEL NO:SCPH-70004) Miskolciak segítségét várom. E-mailben vagy MSN-en :[email protected]
    Előreis köszönöm
    Bármilyen hozzászólásnak és segítségnek örülök!
    Sziasztok
  • zutyu
    #314
    És másnak nem adnál?Valmi info honnan lehet olcsó gammát?
  • BONO
    #313
    aha anno én is ott akartam ismerem a tulajt (a faterom vele szokot terem focizni) de én is ott akartam chippeltetni de letettem róla már mint a chippelésről nem azért mert szarul csinálják csak ugy döntöttem sehol sem fogom chippeltetni mert tudok eredeti gammákat szerezni kurva olcson...

    Amugy ők megbizhatóak faján csinálják de ha velük akarod akkor személyesen meny be az üzletbe ne emilt írjál nekik mert arra basznak válaszolni (ez tapasztalat a haveromnak is csak akkor vették fel az efajta rendelését mikor személyesen ment be...)
  • zutyu
    #312
    aha.
    Konzolstudióba. Kinizsi utcában csinálják?
  • BONO
    #311
    Az attól füg, hogy milyen chippet tetetsz bele és, hogy hol csináltatod amugy sztem max. olyan 12 őért már chipelnek neked és nem olyan xar chippet kapsz ezért az árért bele!
  • zutyu
    #310
    Tudja valaki, hogy mennyiért chippelik a 70004-es slim ps2-t????
  • Number One
    #309
    ez mostt nem online kerdes...DE valakinek viszi a masolt PS 1 es jatekokat valamilyen trukkel a PS2gepe?
  • RaulDuke
    #308
    Nem értem a sony-t, hogy miért nem tettek a gép mellé 1 network disc-et, hiszen ha gyárilag benne van a network adaptor.Ráadásúl utánaérdeklődtem, és külön nem lehet lemezt kapni sehol. Így most várhatok heteket, sőt nem is biztos hogy kapok, szerintem ez így nem jó...(legalább a kis füzetecskére se írják rá nagybetűvel, hogy"FREE ACCESS DISC")
  • BONO
    #307
    Nah nah avas be ebbe (rájöttem e válasz által, hogy mégsem tudok a témában mindent sőt szinte semmit sem tudok...) szóval mi is ez a "netsetup" ámbár sejtem mi lehet de azért jó lenne ha részleteznéd!
  • mohus
    #306
    pl a Killzone-nal lehet netsetupot csinálni...a memókártyára
  • BONO
    #305
    Akkor meg, hogy fogom megoldani az egészet disk nélkül nem megy tudtommal de ha rosszul informálódtam akkor kérlek világosits fel!
  • mohus
    #304
    3 hét

    de valószínű disket nem fogsz kapni...vagyis 50-50%
  • BONO
    #303
    Oké elolvastam végig a topicot elejétől a végéig mindenre fény derült ezzel kellet volna kezdenem az egészet ugyhogy elnézést szeretnék kérni bocs!
    De amugy kb mikor küldik a levelet a disk-el eggyüt?
  • BONO
    #302
    Meg mikor felakarok menni onlineba játszani a KILLZONE-nal akkor állandóan a memória kártyáról akar vmit de nem talál és nem enged fel ez miért van és mit keres a memókártyán?
  • BONO
    #301
    Kösz de ezt már megoldottam igazából sokkal komolyab problémákkal álok szemben már! A helyzet az, hogy routerem van és ha a hálókábel egyikvégét bekötöm a routerba a másikat a PS2-be akkor feltudok menni online játszani?
  • RaulDuke
    #300
    az alján a gépnek...
  • BONO
    #299
    Most reggelném a PS2-ömet network játékhoz de kér vmi serial kodót azt hol tudnám megnézni, hogy az én gépemnek mi a kódja?
  • musha
    #298
    dejó. és ennek mi köze a ps2-höz?
  • petra5
    #297
    van eladó villanyóra visszapörgetöm ha érdekel valakit van 220-as 15000ft-ért óránként 3kw-ot tud és van 380-as ami óránként 12-14 kw-ot tud ez 30000ft
  • t256
    #296
    Persze hogy megcsinálják ! Ezekben a szervízekben ugyanis chipelnek is. :)
    Haver gépének múlt héten szállt el az olvasófeje. 18ezerért cseréltik ki egy pick up v5-v10-es Sanyora.Az olcsóbbik fej 15000 Ft lett volna. Neki is 50004-es gépe van.
    Az a komoly, hogy 70004-es slim ps2-be csak 12000 egy új olvasófej. Pedig az az újabb.
  • petyka2
    #295
    Sorja?Hogy került az bele???
  • petra5
    #294
    de ha chippelve van akkor is megcsinálják a szervizbe?
  • t256
    #293
    Minek azt rendelni ?
    Szervízekben lazán kicserélik, viszont elég drága. Olyan 15k.
  • petra5
    #292
    meglett a hiba egy sorja összezárta a fejet és azért ment ki de onlinban hol lehet rendelni fejet hozzá?V9-es alaplap 50004-es a gép
  • musha
    #291
    lol
    #268
  • Animefox
    #290
    Szoptad....
    Minek kellett chippelned....
    Ez benne van a pakliban ha warezolsz...
    Jómagam is ezért nem fogok soha az életben egy konzolt se bántani....
  • petra5
    #289
    hi vki megtudná-e mondani hogy a ps2-nek mi lehet a baja mert délelött még játszottam vele és délután amikor bekapcsoltam már nem olvasott 1 lemezt sem 1 honapja lett chippelve és a gép is alig használt MAGIC V50K-s chip van benne a gép pedig 50004-es
  • beigliboy
    #288
    ha elveszett a pin kódom, mi a teendő? úgy, hogy még ki se próbáltam...
  • Animefox
    #287
    Önmagában csak azt akarsz???? mer PsTwo-d van??? Akkor rendelned kell nemtom honnan de megkérdezem havertól ha gondolod...
  • RaulDuke
    #286
    Sziasztok!leirná nekem valaki hogy hol lehet network acces disc-hez jutni?(és mennyibe kerül?)
  • kiskami
    #285
    A csippelt is gyári, csak kicsit módosítva lett miután megvetted...
    Vannak lemezcserélgetős megoldások is, ahhoz nem kell (annyira) módosítani a géped.
    Vagyis módosítás nélkül nem fogsz tudni másolt játékot futtatni.