644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • BONO
    #364
    Oké megvan minden beírtam helyesen mindent eljutottam addig, hogy tesztett készít a network beállítások állapotáról elkezdődött a "vizsgálás" a végeredmény az első rublika piros maradt az összes többi sárga és azt írta, hogy "Chek your PPPOE and user ID + password are correct" (hát ez nem szóról szóra sikeredett de ez volt a lényeg)! Aztán megnéztem egy ilyen lapon a vizsgálat jegyzeteit és vmi Analizing error volt! És írt vmit ott a MAC adress-emmel kapcsolatosan és azt már itt a topicon is halodtam, hogy a MAC adress-t be kell állítani vhogy nah én ahoz egyáltalán nem nyultam hozzá lehet, hogy ez most a problem???
  • BONO
    #363
    Nekem volt benne egy ilyen matricás kártya azon volt a User ID-m de a pasword-ot sehol sem találtam! Az is a kártyán van vagy hol???
  • Max 36
    #362
    Szerintem olvass vissza,volt hozzá pár hasznos hsz.
  • Kindgrind
    #361
    Lehet a Chippel netezni? Hogyan?
  • mohus
    #360
    nekem a levélben volt a kódom meg a passom is...azt irtam be a central stationnak
  • Al Age
    #359
    Véletlenül akadtam rá a neten, ahogy nézem ez egy on-line patch leírás.
  • BONO
    #358
    Válaszoljatok már please itt álok a cuccal tehetetlenül!!!
  • BONO
    #357
    Nah megjött a cuccos 2 disk van a tasakban, egy kis füzetecske meg mi egy más!
    Beraktam a Netwoek Disket és ott áltam, hogy automatikusan álítsa be a netet rajta vagy én álítsam be kézileg értelem szerűen az automatikusra mentem de hát valami ID-t kért meg passwordokat valaki tudja, hogy minek a kódját meg ID-jét kell ott megadni?
  • Dark Prince
    #356
    Egyébként hogy lehet Patchelni a Ps2 másolt játékot?
  • BONO
    #355
    Igön az nagyon szar vegyöl pées3-at a bótban Mucsafalván ahol élsz! Ott mán lehet kápni!!!
  • RaulDuke
    #354
    írhat ide az ember úgylátom,akármit.....
  • Dark Prince
    #353
    Nekem SCPH-39004-es Ps2-őm van.Az naon szar?????
  • BONO
    #352
    #350 <<< please válaszoljatok!!! Nem tudom, hogy számít e a témában vmit de routeres netem van!
  • RaulDuke
    #351
    hali.az mind1 milyen a network kábel?mivel kiirt olyan hibát is hogy nincs bedugva a hálózati kábel,holott bevolt..aztán dns szerver nem elérhető,dns error,és társai stb...nem értem nektek hogy működik ez.
  • BONO
    #350
    Nekem egyébként nem chippes a gépem de leírnátok a folyamatott pontokba szedetten részletesen, hogy mit hogyan kell csinálni? Mert ha végre valahára megkapom a disket meg a "cucosokat hozzá" akkor nem akarok szétet karokkal álni, hogy mit, hogy kell csinálni addigra kiakarom gyurni magam a témában, hogy minden simán mennyen!
  • BONO
    #349
    Akkor még várok január közepéig akkor telik le a 2 hónap nekem! Lehet, hogy a Sony a születésnapomra akarta az érkezését bekalkulálni jan. 20-ra (fő az optimista hozzá állás)!
  • RaulDuke
    #348
    nahát ez nem adja az ívet....meg se nyikkan..
    beírkáltam mindent mindenhová és nem akar csatlakozni..
  • mohus
    #347
    naugye:)
  • RaulDuke
    #346
    ja tényleg és id címet hová kell irni??
  • RaulDuke
    #345
    hali
    ehhe...megjött a disc majdnem 2 hónap volt...:DDDDD
  • John Cena
    #344
    sanyi vok kinek van MSN nye szeretnék vele beszélgetni erről a Ps2őn neten játszani!!MSN: [email protected]
  • maruzst24
    #343
    Utoljára leírom:NEM SZÜKSÉGES A NETWORK ACCESS DISC!!!!
    Keresni kell egy olyan online játékot amiben van netkonfiguráló menü:pl.Medal of honor:rising sun de még van ezer más.Ott beállítod a dolgokat és elmented a memó kártyára és kész.A central stationhöz a jelszó pedig a a füzetecske hátulján van amit a géphez adtak.De ez sem mindig fontos.
    De ha valakinek nagyon kellene a network access disc akkor innen letöltheti:
    www.torrents.to
    Én is innen szedtem le 2 óra alatt és tökéletesen működik!!!!!!
    Remélem hogy segítettem valakinek.
  • RaulDuke
    #342
    hali...énmár beletörődtem hogy nem küldik...le**arom..csak az az érdekes hogy van 1 amerikai jóbarátom és nekik semmiféle disk nem kell ráköti a netet a play-re és játszik...
  • BONO
    #341
    THX de tudod milyen idegesítő...???
  • mohus
    #340
    írj az ombudsmannak vagy vidd az ügyet Hágába...
  • BONO
    #339
    Vazzeg a tököm kivan ezzel a Network diskkel még mindig basztak küldeni!
  • maruzst24
    #338
    Hogyan tudok online másolt játékkal játszani?A windip progi kell hozzá?Hogyan kell használni?
  • BONO
    #337
    Én ugytudom, hogy szinte mindegyikkel (de ha nem igy van akkor javitsatok ki)! Egyébként én nem vagyok egy nagy chippes az én gépemben nincs is!
  • THomas007
    #336
    De nem mindegyik chippel igaz?
  • BONO
    #335
    Nagyon jól tudom, hogy lehet játszani chippelt géppel is online csak nem akartam hangoztatni éppen ezért tettem a hozzászolásomban bizonyos részeket "" alá!

    jocco az a 3 hét egy nagy kamu én special most tartok a 6. hétnél és sehol semmilyen DISC ennyit a sonyról vagy a Magyar Postáról!
  • maruzst24
    #334
    Már akinek megjön 3 hét alatt:)Nem ez a jellemző.De mindegy is mert így felgyorsítható az eljárás.Mégvalami.MINDEN másolt psx 2 játék játszható online csak meg kell kicsit patch-elni az image fájlt.Ennyi!
  • jocco
    #333
    Nem 1év ha nem 3hét és beüzemelés után, küldenek még demo DVD-is.
  • BONO
    #332
    Jó de ha letöltöd és kiíród DVD-re akkor azt nem viszik a nem chipelt gépek márpedig az online játékhoz "elvileg chipelt gép nem jó" (de ez csak elvileg) vmi megoldást nemtudnál ajánlani az olyan embereknek mondjuk mint én akiknek nincs chip a gépükben!
  • maruzst24
    #331
    Akinek psx2 slim gépe van az a géphez adott füzetecske hátoldalán megtalálja a central stationhoz szükséges kódokat.A netwrok access disc pedig letölthető dvd formátumban a torrents.to torrent kereső oldalról.Így nem kell megvárni amíg a sony 1 év múlva kiküldi a lemezt.
  • gammar
    #330
    ez mi ki tudja milyen csipp?
  • Animefox
    #329
    Neeeem itt senki....
  • bertifox
    #328
    sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy játszik e itt valaki közületek a socom 2-vel online?
  • mohus
    #327
    nem

    pc az pc:)

    192.168.1.1 az internet explorerben beírnadó nálam és máris lehet a routert csesztetni mindenféle beállításokkal

  • BONO
    #326
    Nah akkor magyarázd el, hogy hogy kell "clone-ozni" nekem notebookom van ilyen esetben a cloneozási beállítások változnak?
  • mohus
    #325
    de a pcs hálókártyád MAC adress-ét természetesn clone-ozni kell a routerre...