644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • syscoHUN
    #404
    Szerintem elegge szukseges dolog a network adapter,mivel anelkul nemtudom hogy hova tolod be a halozati zsineget a PS-be,de ez az en velemenyem.
  • kgabi01
    #403
    Hello! Muszáj online játékhoz netw adapter? Az egyik ismerősöm azt mondta,hogy nem.Most én vagyok hozzá hülye,vagy ő?
  • kgabi01
    #402
    Köszi szépen
  • sigmavirus1
    #401
    Internetszerződésben vagy Hálózati helyek --> Hálózati kapcsolatok, itt menj a kapcsolatodra jobb egér gombal, aztán tulajdonságok, aztán ott a listán TCP/IP protokoll -> tulajdonságok és ott lesz leírva minden ami kell!

    De a netmaszk ugyis 255.255.255.0...

    Ha a konzl chippes és nem olyan a chipp hogy ki lehet kapcsolni akkor szívás van...
  • sigmavirus1
    #400
    Ha chippes akkor kapcsold ki a chippet a topikban leírt megoldásokkal, ha nem lehet akkor sajna szívás van...
  • kgabi01
    #399
    Hello! Én most vettem ps2-t, és nem tudok online játszani a Fifa06-al,mert nincsenek meg kódjaim(netmask,stb). Tud nekem vki segíteni? A konzol Chipes de a játék eredeti. Előre is köszi!
  • John Cena
    #398
    !!
  • buggyant
    #397
    halihó! 75004-es ps2-őm van, csippelt. online szeretnék játszani, de amikor csatlakoznék a hálózatra, az utolsó tesztnél piros kocka lesz és dnas error 402-vel leáll. visszaolvastam a topikban, úgyhogy azt már tudom, hogy a csip miatt.... de mi a megoldás??
  • MrJ
    #396
    Sziasztok Valaki tud Székesfehérvár vagy környékén olyan embert aki PS2 chip eztetést válal... elöre is köszi a segitséget
  • sigmavirus1
    #395
    Na hali, nekem lenne egy kis problémám ps2 online-al. Már vagy fél éve próbálom belőni a cuccot de sehogy sem akar csatéakozni. Rádiós netem van és sajna ilyen koaxos csavaros szarság van a gépbe dugva külön kártyával. Szal ez mellet van még egy kártyám amivel ugye egy crosskábel segítségével kéne átdugnom a ps2-be. Megvan minden, beállítom a beállítani valót, de a teszteknél csakazért sem megy át a DNS teszten, ill. ha átmegy akkor a traceroute tesztnél tutira megáll. Killzone-ban sikerűlt átjutnom egykétszer a DNAS teszten de utánna meg leállt az Universal list and news letöltésnél. Szal valamiért nem megy át mégse a "cucc" vagyis a net a ps2-be ezek szerint. Utánn anézegettem neten, talán a Mac adress a bibi, vagyis a szolgáltató csak a pc-t engedi használni, ps2-t már nem, illetve lehet hogy nem is tudom ezért megosztani netet..vagy nemtom mival, lassan már télleg semmi ötletem. Cenral station-ös geciség már nem izgat mert regisztrálva vagyok már, havernál ugynailyen nettel játszottunk is már Killzone-t meg Hardware-t is, a különbség csak az volt hogy nála a kábelt egyből bele tudtuk dugni a ps2-be és így nem kellett megosztással vacakolni, csak belőttük az adatokat ami a szerződésben is volt és ment minden, nálam meg hiába van jól megosztva, hiába van belőve gateway meg ip meg minden, nem akar átengedni, szal valami tipp?:(
  • doubleW
    #394
    Nincs network acces discem, de a SWBF 2-n rajta van a network config..meg is csináltam, de a tesztnél acces deniedet ir.vajon miért?
  • Cukros
    #393
  • moralosan
    #392
    "szarakodol"
  • doubleW
    #391
    akkor meg pláne..
  • turho
    #390
    Mégegy velős probléma: Nem usb 2.0 hanem 1.1 sebesség az elméleti maximum. Lassabb mint a saját dvd-romja...
  • doubleW
    #389
    ja itt lehet nem is volt róla szó.
    bocs
    nézz el ide vagy ide
  • doubleW
    #388
    :)
    Csak azért mondom el, mert nekem is elmondták, mikor csak lejjebb kéne olvasni egy pöppet..szóval igen, van az a megoldás, h usb külső winyó+ usbextreme, csak az a helyzi, h a játékok kb 30%a sem támogatja, ráadásul a többletsebesség, ami a winyó miatt létrejönne, az usb miatt el is veszik..tehát ez nem érdemes megcsinálni.
    Neked ez vagy ez kell, én az elsőt ajánlom.Nemrég rendeltem én is, majd később tapasztalatokat is tok irni.És ez csak a slimhez jó.
  • stirlic
    #387
    Hello !
    Azt hallottam, hogy a SCPH75004-es tipushoz az USB csatlakozón keresztül lehet vinyót csatlakoztatni. Kell hozzá egy USB-s mobilrack meg valami USB Extreme (?) program. Tud erről valaki valami konkrétat?
    Thx
  • Cukros
    #386
    sztem jobban rársz ha nem szarakodol mert nekem is ez a tipusom van de azt mondták rá hogy nem érdemes kilodni vele ez az én véleményem de nem azt mondtam hogy nem lehet meg csinálni a dolgot
  • stirlic
    #385
    Hello !
    A SCPH75004-es tipushoz lehet vinyót csatlakoztatni ? Ha lehet akkor hogyan?
    Thx.
  • John Cena
    #384
    én csak Budapesten tudok 2-3at!!
  • puma1
    #383
    Hello! Most vettem PS2-t,és azt szeretném megtudni Keszthely környékén vagy Zalamegyében hol lehet Kichippeltetni a gépet? Ha lehet megbízható szervízeket mondjatok! Előre is köszönöm a válaszokat!



  • BONO
    #382
    #364-re adjatok választ please...
  • dinomano
    #381
    Sziasztok!
    Ismerösömnek keresek PS2-gém forrast; chippelt ps-2eséhez; légyszi dobjatok meg 1 privivel; ha vki érdekelt a témaban...
  • zsolt2800
    #380
    Hello!
    segitséget szeretnék kérni abban,hogy lehet másolt játékkal online játszani. Aki tud segiteni kérem írjon, msn cimem:[email protected]. Elöre is köszi.
  • BONO
    #379
    #364 válaszolna vki?
  • John Cena
    #378
    Hellosztok PS2őn Network apadort kell vennem???ha neten akarok játszani nem?? a szélessávú chellom van az jó az online módhoz?SCPH-30004(leg régibb asszem)szóval mit kell hozzá venni kábelt cd-t stb.??és chipes! és Másolt Játékom is van ami támogatja az onlinet pl: Smack Down! vs. Raw 2006
  • maruzst24
    #377
    Sikerült beszerelnem a network adapterbe a modemes kábelt. De eredeti játék hálós konfigjánál nem tud csatlakozni a hálózatra. Valami PPPoE hibát ír ki.Network access discnél szintén.Az nem baj ha a pécémben csak egy hálókártya van és nincs crosskábeles megosztás.Vagy az online játékhoz mindenképpen kell internet megosztás?Mert én csak simán kikaptam a hálókártyából a modemes kábelt és beraktam a network adapterbe
  • maruzst24
    #376
    Tudna nekem segíteni valaki. Vastag PS2-őm van. Vettem hozzá egy network adaptert. Az adapter hátulján egy nyílás van:network line néven.

    Amikor kihúzom a számítógép hálókártyájából a modemes kábelt és próbálom rádugni akkor nem megy bele. A forma ugyanaz de a nyílás kisebb mint a modemes kábelen lévő. Hogyan tudom a modemet rákötni az adapterre? Tudna valaki segíteni?
  • maruzst24
    #375
    Ha van egy pal network adapterem és kihúzom a hálókártyából a modem kábelét és átdugnám a ps2 network adapterébe akkor nem megy bele.Nagyobb a kábel végén az a valami mint az adapteré.Hogyan tudom megoldani illetve mit kell vennem hozzá?
  • tomijee
    #374
    segícsetek mert nem tudok jáccani másolt játékkal online mert mindig megáll a 864 es hibánál ami a CD/DVD eredetiségének a vizsgálata ha jól vettem ki ebből:.-864 Invalid media, e.g. using CD-R and DVD-R discs against the production server, or using manufactured discs against the development server
    de eredeti játékkal meg megy a dolog, szóval hogy is kell másolt játékkal?
  • BONO
    #373
    Nem feltétlenül azt kértem, hogy te válaszold meg nekem bárki megválaszolhatja aki szokott jáccani online (azért olyan aki szokott neten játszani mert gondolom az már egyszer ezeket a beállításokat végre hajtotta és sztem mindezek ezáltal kicsit konyít a témához már)!
  • maruzst24
    #372
    megoldva a gond.
    melyik a legjobb,legkompatibilisebb HDloader progi?Melyiket használjam?
  • maruzst24
    #371
    Légyszi segítsen valaki. Most szereltem be a network adaptert. Viszont a network adapteren egy kimeneti hely van(line network néven). Szóval ha veszek hozzá egy vinyót akkor azt hova csatlakoztassam?Venni kell a vinyóhoz valamilyen kábelt csatlakozót?
  • Simi 18
    #370
    Vágom hogy kellene neked egy válasz de erer nem tudok válaszolni mivel nem értek ehhez a részéhez csak tudom hogy kell a pc-s belső hálózat neki is mert egy konzolos főmufti mondta hogy ez így van
  • BONO
    #369
    Válaszolna nekem vki?
  • BONO
    #368
    Nah kérlek ezt részletezd! Akkor eddig mindent jól csináltam ezek szerint?
  • Simi 18
    #367
    Nem rontottál el semmit csak azt elfelejtették neked mondani hogy kell egy számítógépes belső hálózat a Ps2 online játszásához-- Szóval komoly dolog ez
  • Al Age
    #366
    #359 ?
  • tomijee
    #365
    szevasztok hogy is lehet akkor jáccani online-n nem eredeti játékokkal, régen olvastam hogy kikell cserélni a gép ID jét meg a másolt játéknak a ID jét is és akkor menni fog. szal , hogy is van ez ?