16
Lehetőleg DVD-n
  • JonasSandor
    #16
    Konzolon tolja valaki.
  • zola2000
    #15
    Tenisz ott a wiisports tenisz. Ott Szinte tökéletes a mozgáskövetés. Sajna még nincs wiim, egy haveromnál játszottam vele.
  • PlayStation2
    #14
    PS2-re nem jelent meg valami tenisz mostanság?
  • raymond01
    #13
    tudom hogy régi téma de azért megkérdezném nem e tud valaki új tennis játékról?
    lessz e még vagy ugyan úgy eltűnik ez a játék pcről mint a forma 1-es játékok?

  • KopaX
    #12
    Hali!
    Top Spin, de azért a VTennis-t nem éri utol.
  • Maxxx
    #11
    Es XBOX-ra yo teniszes gamek ?
  • musha
    #10
    szerintem kurva jó.
    van egyszerű (?) arcade módja meg van ilyen karrier mód is, ami nem kicsit részletes. csinálhatsz karakert, aki játszmák / gyakorlás útján fejlődik, tulajdonságai közt pontok oszthatók el. elég nehéz megtanulni JÓL játszani, de a kihívás nem rossz dolog.

    a jó öreg Namco...
  • Sugam
    #9
    most jött ki ez mien játék?:D
  • musha
    #8
    köszi :)
  • musha
    #7
    á, mondjuk Smash Court Tennis 2.
    ez jó.
  • Sephi
    #6
    Nekem is Cd-en van meg :) De nekem meg nem baszta el remelem nem is fogja.
  • musha
    #5
    tényleg király, csak nekem amikor megvettem a ps-t eléggé kerregett a cd-knél, tönkre is ment, a garanciális szervízben 17000 Ft-ért meg is csinálták, azóta nem szeretek cd-t belerakni. ezért érdekelne dvd-n.
    próbáltam egy olyan verziót, hogy a cd-t kiírtam dvd-re, de azt rohadtul nem ismeri fel.

    sajna túl sok infót nem tudok róla adni, én csak egy szettet nyomtam le egy haverommal, az nagyon tetszett, de aztán kiszedtem, mert nem akarom kísérteni a sorsot.
  • Sephi
    #4
    Virtua Tennis 2 az egyik leges legjobb Ps2 Tennis jatek amit eddig lattam! Eszmeletlen elethu es kurva jo!
  • Sugam
    #3
    Engem is érdekelnének teniszes játékok!
    Musha milyen ez a Virtua Tennis 2
    mert már rég kiváncsi vagyok rá egy kis infót ha tudnál adni róla megköszönném.
  • ricsi1
    #2
    TENNIS for Playstation 2 2004
  • musha
    #1
    sziasztok!

    ha tud valaki említésre méltó tenisz játékot PS2-n, az írjon! lehetőleg olyan játékok érdekelnek, amik dvd-n is kijöttek. cd-n van egy Virtua Tennis 2-m, csak rossz tapasztalataim vannak a cd-s játékokról.