1192
  • Dytia
    #1112
    Tud valaki segíteni végigjátszásban?
  • SG
    #1111
    Ok ! Azért kösz a választ.
  • Prince23
    #1110
    Tavaly nyáron játszottam vele legutoljára... szal, de már nem nagyon emléxem rá... az is lehet, h megse szerzetm a 3. köteget, amivel már megkapom ezt a stylt.
  • SG
    #1109
    És jó a vastenyér ? A fehér démonom az bika, de lassú és nem látványos.
  • Prince23
    #1108
    Persze h lesz időd, ha már végigvitted egy karakterrel, akkor ugyanazzal a karakterrel folytathattod tovább 2. végigjátszásként:) Történeted második neki futásra úgy kezdődik, ahogy elsőre befejezted(élet, lélek, fókusz beállítás). és tk fullra felfejlődhetsz már...
  • SG
    #1107
    Sziasztok !

    Megvan a vastenyér mindhárom tekercse, érdemes kimaxolni ? A fehér démonom már maxon van, mennyivel erősebb a vastenyér ? És lesz időm kigyúrni, a nekropoliszban vagyok éppen.
  • TomDantes
    #1106
    Lenne egy kis problémám a játékkal, ha jól sejtem szerintem ez másnál si elő-elő fordul.

    Szóval, van hogy harc közben belassul, szaggat, ha lerakom a játékot majd vissza , akkor meg jó.
    Nem nagy gond, de zavaró, nincs erre valami jobb megoldás?
    A grafikát hiába vettem le minden maradt a régiben.
  • Atkamon
    #1105
    wow... hát akkor nem hiszem hogy végig fogom vinni valaha is Jade MAsteren:P
  • Beni521
    #1104
    no, ajade mestert inkább hagyom a francba... még először küzdök kis gao-val, az oké h legalább 100x kell megütni, de h én 8 ütéstől meghalok (merthogy azzal a karakterel vinném amivel végigtoltam már 1x) elvette az életkedvem. A chi-m fele-háromnegyede híleléssel ment el, aztán kínlódhattam a Lélektolvajjal. Elvileg Gao-val egy szinten vagyok akkor az a minimum h neki is 100x kell megütnie. vagy 50x... végül 1óra múlva vörös fejjel és villámló szemekkel megcsináltam de még kérdéses h letörlöm vagy megpróbálom nagymesterrel
  • Beni521
    #1103
    végig vittem másodszor 22 óra alatt. most végig viszem harmadszor Jade Mester szinten :D
  • Beni521
    #1102
    köszi, már megvan
  • Atkamon
    #1101
    öh... valami olyan, hogy "Ha a PC verziója van meg a Jade Emipre-nek, megtalálod ezt a stílust egy két csonthalomban egy nemtommilyen ágyú közelében a Spirit Plain-ben.
  • Beni521
    #1100
    ja és még vmi, a játék a screenshotokat hova menti?
  • Beni521
    #1099
    másodszor viszem végig a játékot, ezúttal rosszfiúval. lenne pár kérdésem, első: hol találom meg a démon kardot, merthogy a démonbot v mi már megvan (találtam ilyet is ha vki lefordítaná :D : If you have the PC version of Jade Empire, you can acquire this style from some bones near an overturned cannon on the Spirit Plain.) következő h lehet azt megcsinálni h Hóhér is követő legyen? ELőre is köszi a választ
  • laci792
    #1098
    Na végigvittem én is teljesen jó volt nem csalódtam, nekem 22óra játékidő lett :)
  • rotator
    #1097
    A magyar változat nem tartalmazza.
  • Voltan
    #1096
    Nem találtam angol dialog filet :(
    Hol kéne lennie?
  • csgj
    #1095
    Hát, a 3. fejezettől egészen a végéig (8 fejezet van, ugye? -faxa a memóriám ám :D) egyhuzamban. Előtte viszont nem túl sűrűn, mert mindig más dolgom volt :S... Tegnap volt az, hogy 11-től este fél 9-ig toltam, kaja, vécé és kutyasétáltatás szünettel :P
  • Atkamon
    #1094
    Mennyi volt a leghosszabb idő amit a játékkal töltötél egyszerre?:D Csak mert n 2x vittem végig mindkétszer kábé 2szer indítottam el a játékot:D Iszonyat sokat játszottam vele:D nem tuttam megállni soha xD
  • laci792
    #1093
    Van valami módja hogy a billentyüzetbeállításokat megtartsa a játék? mert nekem 2 dolog mindig visszaáll gyárira és mindig állítani kell.
  • csgj
    #1092
    Nah, most játszottam ki :) Fú, hát lenyűgöző volt! Már várom a PC-s Mass Effect-et, a BioWare mindig jó gammákat alkot :)
  • Zóanagyvarázsló
    #1091
    Van, a dialog.tlk-t (néhány MB) kell kicserélni az angolra. Ez a videókra nem vonatkozik, de állítólag azokon nemigen van felirat.
  • Voltan
    #1090
    Van valami módja, hogy a feliratokat angolra váltsuk?
  • Voltan
    #1089
    Igen, valami nem stimmelt benne. Az első részt kétszer is végignyomtam, jóval is, gonosszal is, sőt, még harmadszor is elkezdtem.
    De a kettőt csak a háromnegyedéig vittem el. Eluntam.
  • laci792
    #1088
    A nyanya tényleg idegesítő volt, meg én a sok értelmetlen mellékküldetésen törtem meg, nem mintha a fő szál érdekesebb lett volna :( Ennek ellenére minden tiszteletem a fordítóké, nagyon sok munkával járt...
  • laci792
    #1087
    Mind2 igaz ;)
  • rotator
    #1086
    Pöttyet gyengébb a története, mint az első résznek, és az a vén nyanya is rohadt idegesítő.
  • totya4
    #1085
    Attól hogy neked tetszik nem kell hogy mindenkinek tetsszen. :) Egyszer végig lehet nyomni csak kicsit sok benne a pofázás.
  • laci792
    #1084
    Nekem a kotor2 csalódás volt, még az elején csak-csak eljátszadoztam de utánna szarráuntam magam vagy 8-10 órát játszhattam vele mire feladtam, az 1-nek nyomába sem ér ott nem unatkoztam. Nadehogy témánál maradjunk egyenlőre nekem is teccik ez a játék, meglepően kevés a hozzászólás ez kicsit furcsa.
  • Atkamon
    #1083
    Én is el vagyok tőle ájulva:D Egyszerűen imádom:D
  • Voltan
    #1082
    A legmélyebb egyetértésem :)
  • Voltan
    #1081
    Anno elég sokáig toltam, de aztán kellett a hely, letöröltem. De aztán a napokban hallottam a főcímzenéjét valahol, és újra beleszerettem. Ma megvettem, és alig várom, hogy újra játszak vele.
    Nagyszerű, csodás játék. Én a KOTOR 1-2-t is imádtam, és ez is az a stílus, de valami fantasztikus! H-A-N-G-U-L-A-T!!!!!
    És ráadásul nem is drága már, 4 ropi, és egész csinos kivitel.
  • Atkamon
    #1080
    Összegzés? Ha érdekel a kínai kultúra, harcművészet, szereted a szép, kicsit fantasy-s grafikát, az RPG-ket és a szép, néhol megható történetet, akkor neked épp annyira fog tetszeni a játék mint nekem:) Eszméletlenül:D
  • Bulykin
    #1079
    császtok, most teszem fel ezt a gamet, remélem tetszeni fog....
    Tud mondani nekem valami jó összegzést a játékról? XD
  • elm0
    #1078
    hy! Valaki tudna nekem küldeni ,egy mentést az után a rész után ,mikor a játék elején a hajónál elverjük a banditákat ,ugyanis mikor legyőzöm őket magyaráz valamit a kapitány ,utána pedig elsőtétül a játék és sekép-sehang.
    Címem: [email protected]
    előre is köszi!
  • adamprof
    #1077
    Rájöttem a hibára: egy pár file-om sérült.
    A lemez data mappájából ezek a fájlok, vagy maga a rar is jó lenne:
    movies4.rar-->movies\j08_final_03_G.bik
    sound12_en.rar-->sound\vo\j00\j00_ho\j00_ho00408.ogg
    sound13_en.rar-->sound\vo\j00\j00_prncs\j00_prncs00526.ogg
    sound14_en.rar-->teljes
    sound15_en.rar-->sound\vo\j00\j00_sky\j00_sky00259.ogg
    sound17_en.rar-->sound\vo\j01\j01_ming_01\j01_ming_0100029.ogg
    sound19_en.rar-->sound\vo\j02\j02_3sheet01\j02_3sheet0100019.ogg
    sound22_en.rar-->sound\vo\j04\j04_are_breeze\j04_are_breeze00036.ogg
    sound24_en.rar-->sound\vo\j04\j04_imp_jinlin\j04_imp_jinlin00030.ogg
    Valaki akinek működik a játék, nem töltené fel nekem valahova, vagy küldené el az [email protected]? Nagyon megköszönném!
  • Atkamon
    #1076
    Akkor ne csodálkozz a problémákon:) azzal nem sokat lehet tenni.
  • adamprof
    #1075
    Hát tudod az a helyzet, h nem egészen legálisan van meg... :S
  • rotator
    #1074
    Próbáld másik meghajtóban (másnál), ha ott se megy, akkor hibás lehet a lemez, cseréltesd vissza.
  • adamprof
    #1073
    Heló!
    Megszereztem ezt a játékot, de telepítés közben Data error-t ír ki. Már próbáltom felmásolni gépre, meg mindent, de nem megy. Valakinek vmi ötlet?
    Köszönöm: Ádám