1192
  • NiGhTM4R3
    #1152
    Hi
    Elakadtam, sehol sem találom a sárkányport :/
    A gát közelében vagyok, itt van 2 gyerek szelleme akik segítséget kértek. Az árvaház előtt van egy robbanószerkezet, amivel a falat tudom ledönteni, de kell hozzá a sárkánypor

    Sehol sem találom! Hol a 'csába van??
  • MerlinW
    #1151
    2000-ért hegedűt is adnak hozzá :D
  • zsotesz
    #1150
    az mit jelent, hogy tokkal vonóval? Csak azért kérdezem mert a media markt-ban 990 Ft-ért árulják.
  • kisAKOSH
    #1149
    eladó jade empire tokkal-vonóval 2000Ft

    [email protected]
  • Calver
    #1148
    tárgytalan, teszteltem, csak martial stílusok sebzését növeli 25%-al. így sem rossz, mondjuk maxolt chi strike damage mellett alig észrevehető (16 helyett 15 ütés volt a tesztalany, chi használata nélkül 31-32 helyett 25-26)
  • Calver
    #1147
    kérdés: nem tudja-e valaki h Strength of the Bull fegyveres stílusok (pl. Crimson Tears) sebzését is növeli, vagy csak martial stílusokét (Leaping Tiger jelen esetben)? mintha azt olvastam volna valahol h mindkettőét, egyesek meg azt írják csak martial-ét... mondjuk úgy is kifejezetten kellemes
  • zsotesz
    #1146
    Szinte biztos, hogy a VGA a ludas.
  • DarkS
    #1145
    sziasztok nem tom nekem remekül megy 1 problémám van az arcok és némeik rész a játékban teljesen árnyékossá válik nem tom lehet h nem bírja el a videokártya?? Readon 9200 SE :D
    PLS help előre is téháiksz.
  • szaboi
    #1144
    itt megtalálható a magyarosítás:
    http://jadeempire.uw.hu/
  • saxicola
    #1143
    Helló!

    Ha van valakinek az utolsó előtti pályáról elmentése (amikor a klónjaink ellen kell harcolni) az küldje el a fájl a [email protected] e-mail címre. Előre is köszönöm!
  • KaszaN
    #1142
    Jee! Végigvittem:D
  • KaszaN
    #1141
    Attól még nemtudom megölni:(. Má volt egyszer majdnem megöltem csak amikor az utolsó ütést bevittem volna hátrébb ütött vagy "1000méterre" és feltöltötte félig az életét nekem meg má elfogyott a chím a fókuszom és az élet is kevés volt.
  • totya4
    #1140
    Mivel végigvittem a játékot... e szerint nem lehetetlen :) Nem tudom keverem-e valamivel de ne menj rögtön az arénába mihelyst bejutsz a városba, hanem erősödj előbb. Általános taktika azt hiszem itt az volt hogy inkább kevés harci készséget fejlessz ki, de azt jól. Néhány pedig a kifejlesztés ellenére kevéssé hatékony.
  • KaszaN
    #1139
    Sziasztok!
    Megmondaná valaki hogy az arénában hogyan győzzem le a pusztítót??
    Szinte lehetetlen alig lehet hozzá érni és ha leveszem az életét visszatölti! Kérlek segítsetek!
  • Beni521
    #1138
    táblákon a piros torony jelzést követed.
  • Dzsí Pí
    #1137
    Hy, vki help, elakadtam a Nekropoliszban, az érdekelne, hogy ho ltudok bejutni a lotus assassin-okhoz? pls help
  • zsotesz
    #1136
    Én valahogy úgy csináltam, hogy átváltoztam jade golem-be (asszem ez a neve). Egyiket így fullra lecsaptam, kettőt meg elég szépen lesebeztem, a többit meg már megoldottam valahogy.
  • Beni521
    #1135
    te is vedd le a nehézséget legkönnyebbre :)
  • Atkamon
    #1134
    Ez fura, nekem az a rész mindig elsőre sikerült...
  • saxicola
    #1133
    Elég nehéz kivitelezni, mert az irányítás nem valami fényesre sikeredett ennél a játéknál. Már vagy 10-szer próbálkoztam, de nem sikerül. Mindenesetre köszönöm a tanácsot. Inkább félrerakom a gamet egy időre.
  • totya4
    #1132
    Nem könnyű az tény :) Azt hiszem az a trükk ami az összes létező játékban is "trükk", tehát hogy igyekszel hogy egyszerre csak egy ellenféllel harcoljál.
  • saxicola
    #1131
    helló!

    A játék végén tartok, amikor 3 saját klón jön ellenem (tűz, jég ...). Már csomószor próbáltam legyűrni őket, de nem megy. Tudtok valami taktikát adni?

  • royaltom
    #1130
    köszi
  • Beni521
    #1129
    állítsd legkönnyebbre a nehézséget
  • royaltom
    #1128
    Sziasztok!
    most az arénában vagyok arany fokozaton de az amikor minden ellenfél egyszerre jön azt egyszerűen nem bírom megcsinálni,van valami tippetek hogy hogy csináljam meg?
    Előre is kösz!
  • Örült kutya
    #1127
    Köszi,most már jó lett.
  • raja
    #1126
    magyarítás:
    http://jadeempire.uw.hu/
  • Örült kutya
    #1125
    Sziasztok,az a gondom hogy az egész játék angol.(1.0.0.1 verzió)Nem tud valaki kimásolni a magyar játékból olyan mappákat vagy fájlokat amivel bemásolás után magyar lesz a játék?
  • MerlinW
    #1124
    igazán nincs mit...
  • Dimitrii
    #1123
    köszi
  • totya4
    #1122
    intézőből jobb klikk a program könyvtárán, majd itt a felhasználó csoportnak teljes jogot adsz.
  • Dimitrii
    #1121
    ezer köszi de ebből csak az első mondatot értem ami a 2. pontban van nem lehetne magyarul köszi
  • Atkamon
    #1120
    Nme is kerestem tény, csak kipróbáltam hogy megy-e vistán:)
  • MerlinW
    #1119
    Nem is nagyon kereshettétek, mert google első oldala tele van megoldásokkal.

    1. Right click on the shortcut to Jade Empire, select Properties, select the Compatibility tab, and tick Run this program as an administrator. Then click OK.

    2. Open File Explorer and navigate to the Jade Empire folder (C:\Program Files\Jade Empire\ by default). Right click on the save folder, select the Security tab, click on the Users line in the Group or user names: box, then tick the Allow box next to Full control. Click OK. This relaxes Vista's strict security rules and lets Jade Empire write save files to this folder.
  • Atkamon
    #1118
    Aha nekem is ez volt, nem találtam rá megoldást:(
  • Dimitrii
    #1117
    lenyomom a mentést ki írja ment de nincs mit betölteni.
  • Atkamon
    #1116
    Nem tudom nekem ment Vistán, csak a mentéssel voltak gondok.
  • Dimitrii
    #1115
    hello kérdezném vista alatt miért nem ment a játék? van valami megoldás rá köszi
  • Amiga
    #1114
    A magyar verzió nyelvi patch-ében van egy teljes végigjátszás-guide.
  • Atkamon
    #1113
    igen...