74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Cat 02 #72796
    Amúgy kint vagy az udvaron ott meg hideg van. Behoztam melegedni erre felugrik ölembe és "sétál" ami annyit tesz, hogy szétkarmolja a combom gatyán át is >.>
  • byzhouse
    #72795
    Mr.Bean vág ilyen képeket
  • N o N a m e
    #72794
    cicus nagyon élvezi látom :D
  • tigeroo
    #72793
    macskánál az a buzi gyilkos fej mindent visz:D
  • byzhouse
    #72792
    "idióta egomi és a gyilkos macsek"
  • Cat 02 #72791
    Pózolj macskával. Mehet képtárba :D

  • kakaoskalacs
    #72790
    Kedves moderátor ur kérem tessék törölni a képemet a képtárböl. Köszöntem ohai bye
  • F1re
    #72789
    szerintem tök jó flémet csináltam, nem tom mit izéltek :D
  • byzhouse
    #72788
    true story
  • Piloss
    #72787
    ezt igen vicces pont tőled hallani
  • tigeroo
    #72786
    most temeg mér bántod a medvém :(
  • byzhouse
    #72785
    tits or gtfo
  • Sir Quno Jedi
    #72784
    Nem szeretem az amatőr videókat, annyira rossz a bevilágítás, az operatőri munka, a rendezés stb.-stb., hogy többségük totál élvezhetetlen. Még a hang is pocsék általában, ehhh...

    Legyen profi munka, ami ÚGY TŰNIK, hogy lelkes amatőröket láthatunk. :D
  • SötétBarom
    #72783
    and videotape it.
  • Sir Quno Jedi
    #72782
    No ez mán olyan fokon buzis volt, hogy a budapestparádésok is krokodilkönnyekbe fulladnának össznépileg...
  • piros mogyi
    #72781
    mi van idt

    mék láv dont var
  • extramagascsaj
    #72780
    én képtelen vagyok direkt elrontani mások napját...szóval nincs kép, nincs sírás
  • VRSDM
    #72779
    rakjál képet te ;)
  • extramagascsaj
    #72778
    Khm. Na én naiv, meg benézek a topikba, hogy milyen képek vannak ma?! Erre csak egy rusnya dögöt látok vmi lófütyivel a szájába meg egy halom "a te anyádat" stílusú hsz-t. Remek. :/
  • VRSDM
    #72777
    most a végén még én leszek a ludas :)
    amúgy Katával befelyeztük privátban a diskurzust (ill. folytattuk) mielőtt még bárki is úgy gondolná hogy személyes támadást indítottam tegnap este ellen.

    nyílván és nemes egyszerűséggel csak a sok évem (évünk) alatt ezekre a kérdésekre kiváncsi voltam, válaszolt, sosem beszéltem még vele (max egykét reply) és ennyi az egész történet.

    egészség és béke. :)

    a szívkirályevolúsönt meg szerintem bátran átruházhatjuk F1re-re ;)
  • immovable
    #72776
    Ha nem kaphatnak meg, hát megpróbálnak megpofozni, sok ilyet látni. Az emberek egy része ezt kinövi középiskoláig, a többi meg... :)
  • Fbn Lx
    #72775
    látom itt mindenkinek saját, komoly és működőképes filozófiai rendszere van, szóval akár túl is léphetünk a dolgon.
  • Lacika 79
    #72774
    én mint csendes olvasó, csak 1 dolgot nem értek....egy ilyen fórumon-egy ilyen topicban miért is különböztetünk meg férfi és nőnemű fórumozókat akkor, ha elhangzik egy anyázás, vagy egy akármilyen káromkodás?
    egyik bájos nagyonvidéki ismerősöm erre azt mondaná, hogy ugyanolyan büdöset sz.rik ő is, mint a többi.... (bocs)
    ugye ahogy a régi beidegződés is tartja: ha megdugod az összes utadba kerülő csajt, te vagy a megamájer, de ha csaj vagy, és rácsimpaszkodsz minden előtted elvonuló f.szra, akkor meg qrva.
    aki meg egy análintrúderezést magára vesz, és majdhogynem elsírja magát, az meg is érdemli (no offense)

    jóccakát!
    de majd biztos jön valaki okosabb, aki ezt az ősember mentalitást megmagyarázza valami frappáns kis monológgal...
  • csuszi
    #72773
    elég egy baszdmeg is ;)

    VR
    1 oldalt kellett visszamennem, ahol airpenist emlegettek a képed alatt
    előtte kis homok poénkodás ment 2 ember között
    előtte beszóltak a képfeltöltőnek hogy szarul öltözködik hogy emos hogy tököm tudja
    sose lett belőle fight
    jött a lány, a fiúkák rögtön húzogatták a haját
    (nem, nem nyalom a seggét az egyetlen nőnek a fórumon, még csak meghúzni se akarom se a haját, se őt magát se, lásd első mondatom az anyázásról) csak én már ilyen igazságérzetes mindenbe beleszólós gyökér maradok...

    amúgy ettől függetlenül ha kérhetném a félmeztelen pozőr raj képem törölni tessék, köszönöm
  • IXEMGabeo
    #72772
    kemény karcok vannak itt:) miért nem fájtoltok fotóval egyet?
  • Kata
    #72771
    Értem én hogy fel vagy háborodva ezen, de sokszor már nincs türelmem és egy anyázással zárom rövidre a témát. Majd legközelebb azt mondom helyette, hogy rózsabimbó.
  • csuszi
    #72770
    hát én már olyan kétszer beszóltam Katának mert anyázott és az tényleg alpári akár megérdemli az illető, akár nem, egy lány szájából pláne

    DE

    mi a fasz bajotok van baszdmeg?
    ennél durvább poénok is hagyták már itt el a szájacskátok, nem egyszer, nem kétszer, linkeljem?
    hadd ne kelljen, kibaszott lusta vagyok ilyen faszságokra, pedig a topicból a lábam se kellene kitennem.
  • Kata
    #72769
    Már úgyis rég alszik szerintem, most végeztem a levélkével, igencsak hosszú lett. Majd holnap folyik ki a szeme mikor elolvassa. :)
  • bardocz
    #72768
    Kifolyik a szeme, hagyjad már aludni!
  • Kata
    #72767
    Pedig tök egyszerű, de azt priviben írom meg, nehogy abból is flém legyen.
  • bardocz
    #72766
    Egy ilyen komoly szakmai fórumon van pofád komolytalankodni?! Na húzzál aludni te is, és álmodban ezen gondolkozz el!
  • VRSDM
    #72765
    off.
    [apro]az hogy miért kér mindenki számon azt nemtudom... bizton véletlen egybeesés.
  • bardocz
    #72764
    Nyomás aludni büdöskölke!
  • VRSDM
    #72763
    köszönöm mégegyszer a beszélgetést.
    az angyalok vigyázzák a lelked, hogy míg álmodsz mosolyogj, ahogy csak a gyermekek ragyognak. :)
  • Kata
    #72762
    de hát ő kezdte! :DDD

    Viccet félretéve. Nem másokkal példálózok, hanem rávilágítani igyekszek arra, hogy azokat amiket itt most hibámként elemzel, gyakorlatilag mindenkiben ott van. Csak rajtuk mégsincs számonkérve. Azt nem vágom, miért engem kér számon mindig mindenki? (Nem te vagy az első analizátor. Bocs. Elemző.)
  • Kata
    #72761
    Nem tudom én sem milyen az elektromos análintrúder, itt hallottam a fórumon. Nagy vonalakban azért persze van róla elképzelésem.

    Egyáltalán nem vagyok etalon néni, soha nem is akartam lenni, talán inkább rácáfolni hogy sem etalon sem tökéletes nem vagyok. És nem csak havonta. ;) Nem a semmim védem, hanem az igazam. Mert miért szabad JózsinakPistinekMisinekGerzsonnak azt, amit nekem nem. Ő miben különb? Érted.

    Értem mit akarsz mondani, de nem csak az én billentyűzetemből csúszik ki csúnya szó nő létemre. Van ez így.

    Nem kell rólam ecsetelni semmit, vagyok aki vagyok, van aki szeret, van aki utál. Ezzel más is így van szerintem. Még mindig nem értem miért kéne nekem bárkinek, vagy bárki elvárásainak megfelelnem, akármilyen szinten is. Ezt tényleg nem értem.

    Engem itt a fórumon pont hogy nem kell komolyan venni, az esetek 99%-ban komolytalankodok akár a többiek.
  • VRSDM
    #72760
    na megyek aludni előtte még néhány gondolat aztán írhatsz akármit nemazért mert nem, szóval elolvasom majd szépen de pihennem kell és nem is szeretnék hatalmas poszt áradatot a többieknek reggelre. szóval...

    -folyamatosan másokkal példálózol
    -a kérdésekre nyíltan nem válaszolsz, terelsz, menekülsz
    -ha valaki akkor te aztánd mindent megtehetsz, érdemes gondolnod a végtelen troll háborúkra amiket sokszor nem te kezdeményezel, de te indítasz el, ok-okozat
    -de nem is folytatom tényleg kifolyik a szemem de ez most ...
    " ... dolgot ő kezdte "
    hát 21vagyok tényleg de azért kérem... ráadásul egy fórumon? :'D
    és beszélsz nekem lazításról mikor a naptárban mérhetnéd hány éve volt hogy utoljára felbosszantottak / ideges / mérges / feszült voltam. ;)
  • VRSDM
    #72759
    világért félre ne érts én tényleg nem ellened vagyok.
    az én seggemről sem most pottyant le a tojáshéj, már ha az itteni pályafutást vesszük alapul. ámbár valamiért rólad mindenhol mindenkiben kialakult " az etalon néni " (merem mondani íly fiatalon) kép. talán mert ezt te képezed (tul.kép. írod magad) ráadásul erősítesz folyamatosan, időnként meg (tán havonta, ezt még nem figyeltem) teljességgel rácáfolsz, aztán meg makacsul véded a semmit, a semmid.

    és most tőled független, lehet megvan ahogy én mondtam hosszan, ahogy te elintézted egy " csí " -vel, de lehet ennek ellenére tényleg lazítanom kéne ha úgy gondolom hogy egy hölgy, egy nő (nem kell magadra venni, most mint írtam általánosítok) ne viccelődjön már elektromos análintrúderrel. milyen kifezés ez?! :/ namindegy.

    és most még rólad egy picit. és mindezek mellet elvárod hogy komolyan vegyünk, mikor néha teljességgel rácáfolsz erre az egészre amit itt ecsetelni próbálok rólad.
  • Kata
    #72758
    Ja, majd' elfelejtettem. Másrészről a sráccal már rég bimbózó "szerelmünk", ezért ez a kölcsönös adok-kapok már eleve kemény nyitányú, nincs vacakolás in medias res. A külső szemlélőt megtévesztheti. :) Szóval már régóta utáljuk egymás pofáját kölcsönösen. Az már csak mellékzönge, hogy a dolgot *és most ovis leszek* ő kezdte. :)
  • Kata
    #72757
    Nem vagyok tökéletes én sem, nekem is lehetnek szar poénjaim *vállat von* de ettől azt hiszem nem kéne még a fejemet venni.
    Vagy netán meg kell felelni valaminek/valakinek? Néha úgy tűnik nekem itt mindenki által elképzelt kliséknek kell megfelelnem. Én viszont nem szeretek megfelelni a kliséknek, lázadó típus vagyok. :)