74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Sir Quno Jedi
    #53417
    Ja, te azé modej vaty, nem tucathásztesz, dögöjjön a satnyája a betonba, igaza' ! Képzeld mi is süllyedtünk a zaszfaltba a kábrióva, arréb kellett mennünk folyamatosan !!!
  • Sir Quno Jedi
    #53416
    A szerény búrádat bírom a legjobban ! Mer ugye szép nő akad, meg cserfes is, meg agresszív is, meg tanult is, meg ..., na de egyben ritkaazé ! :D
  • Kata
    #53415
    Mit gondolsz, miért nem mentem ki idén én se?... ;) Olyan bagókat fizetnek, és ott fonnyadozik az ember a forró betonon... Akkor már inkább egy reklámfilm egy légkondícionált studióban 600ezerért. :)
  • Kata
    #53414
    De-de, jól írtam. Tavaly a többiek is szebbek voltak mint az ideiek. Rólam nem is beszélve, az egyértelmű. :DDDDDDDDDDD [szerény]
  • Sir Quno Jedi
    #53413
    Indokolatlan a többesszám használata, nem TI voltatok szebbek, hanem Te voltál az, hacsak nem királyi többes, mert ez esetben megkövetem önöket felség !
  • Sir Quno Jedi
    #53412
    Ebben mondjuk egyetértek...
  • Sir Quno Jedi
    #53411
    De a francia divatot nézd egy francia ótóhoz !

    Amúgy meg egyik kolleganőm (jóbőr) kint volt a McLaren standján 3 napig kint "gürizett" szegény egy kis plusz mánié ! Lehet te jobban jártál a hátsóbarnítássa' !!!
  • Kata
    #53410
    Nem, a fejüket és az alakjukat is. Ezért mondtam, hogy mi tavaly szebbek voltunk. :P
  • IMYke2.0.0.0
    #53409
    És Te csak a ruháikat nézegetted cicuskám?
  • Kata
    #53408
    végignéztem drágám
  • IMYke2.0.0.0
    #53407
    Drágám, nézd végig a képeket...
  • Kata
    #53406
    tavaly mi szebbek voltunk :PPP
  • IMYke2.0.0.0
    #53405
    Voltak helyette mások, merészebbek: Klikk

  • Kata
    #53404
    84 körül a magyar ruhakombinátok által sorozatgyártott hosszú kosztümök voltak rakott szoknyával kis hazánkban a divat, ami nem éppen volt szexinek nevezhető. :)

    F1-re nem mentem ki idén, nem kerestek hostesseket. Így strandon barnítottam a hátsó felem inkább. :)
  • Random work
    #53403
    Francia autóktól inkább távol tartom magam.
    Lehet, hogy még kárt tennék bennük. :)
  • Kata
    #53402
    84-ben én még undorító cicanadrágban jártam oviba. :D
  • Random work
    #53401
    83-99 között ha jól tudom :)
  • Sir Quno Jedi
    #53400
    Peugeot 205 GTi - 1984: At launch in 1984 the 205 GTi was the undisputed 'best hot hatchback in the world.' Truth is that, twenty years on, it still is.
  • Sir Quno Jedi
    #53399
    Nem mindenki engedheti meg magának az új autót, legalábbis olyat amibe szívesen beülne.
  • Sir Quno Jedi
    #53398
    Ő, azt inkább nem ecsetelném milyen ruhára gondoltam [szemérmeső]. DE ha már a korhűnél tartunk, nézd meg mikori kiadás a 205 GTI első verziója (1984), vesd össze az akkori legpolgárpukkasztóbb frencs fessünnel (te lenni a szkértő ingyiánjány) és máris képben vagy asszem-e !

    Amúgy a Forma 1-en, meg a GP2-n hiányoltalak a kocsik oldaláról, nem ültél ott kecsesrózsaszínben az izzó vasakon... (szomorú)
  • Kata
    #53397
    mikori gyártmány az a kocsi?
  • Random work
    #53396
    Ez valóban jó kérdés. :D Abban a korban milyen ruhát viseltél? :)
  • Kata
    #53395
    mire gondoltál korhű ruhában? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #53394
  • Random work
    #53393
    És?
    Az engem nem izgat az autó azért van, hogy elvigyen A-ból B-be minél gyorsabban és kényelmesebben.
  • Sir Quno Jedi
    #53392
    gyárilag előkorrodált, ultravékonyított bádogkarosszériával... :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #53391
    Tény, hogy annak idején még fémből + üvegből [a szélvédőknél a kilencvenes évektől van nem szilánkosra törő plexi] készítették az "ótókat", manapság meg már a felük szintetikus műanyag + aluminium, illetve hajtogatott plexi...

  • Sir Quno Jedi
    #53390
    A te 2 évesedet tízévesen megnézheted hogy fog kinézni. Ám egy 15-20 évvel ezelőtti típus még ma is használható, ha karbantartották. A mai tömegkocsik jó ha a garanciájuk végéig húzzák komolyabb hibák nélkül (na vajon miért).
  • Sir Quno Jedi
    #53389
    Itten most brabusokról volt szó, az nem kisember autója, de még a 607-es sem az.
  • IMYke2.0.0.0
    #53388
    Azért egy pözsó 607-es "fos"-t elfogadnál te is, valld be... :))))
  • Random work
    #53387
    Nekem jó a 2 éves klímás elektromos ablakemelős sok légzsákos 97 lovas kocsim még ha szegényke új is engem nem zavar szerintem nem fos. :D
  • Sir Quno Jedi
    #53386
    De épp ez a lényeg, hogy egy 3 éves modern FOS sosem fogja azt az érzést nyújtani, mint egy ilyen békebeli autócsoda ! Na !

    Ami meg azt nyújtaná, azt nem nekünk 1xi embereknek találták ki, főleg nem a pénztárcánknak, mert én pl. nem adok 50milkót egy kocsiér vaze !
  • IMYke2.0.0.0
    #53385
    Én nem azt mondtam, hogy a Peugeot szar autómárka, egyszerűen csak arra utaltam, hogy bizony, sokszor többe kerül egy régi típus felújítása, mint egy újabb típus használt verziója...
    Ettől még érthető a ragaszkodása
  • Sir Quno Jedi
    #53384
    Van egy másik GT-je is, az nem cabrio, hanem sedan, az a téli kocsija. Ha egyszer ő ezt szereti és 205-ös rendezvényekre jár (most is ott volt vasárnap) és a haverjai is 205 fanok stb. akkor mi van ?! Én nem vagyok oda a francia kocsikért (sőt), de megértem őt !
  • akos
    #53383
    Ha te mondod...

  • IMYke2.0.0.0
    #53382
    Na, szavakkal is fejezd ki magad, mert ezek a képi dadogások nem érthetők...

    A Porsche vs Ferrari forma: nehogy már azt mondd, hogy össze lehet őket keverni, mert befosok!
    A két Peugeot pedig azért érdekes, mert egy gyártó azonos típusának verzióiról van szó - nem egy kategória a Porsche-s dologgal!

  • akos
    #53381


    VS





    VAGY...



    VS





    Hátőőőőő...
  • akos
    #53380
  • IMYke2.0.0.0
    #53379
    Laci: Közel sem olyan nagy tévedés, mint egy Porsche-t Ferrari-nak nézni!
  • IMYke2.0.0.0
    #53378
    Hú de nagy poén...