74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • IMYke2.0.0.0
    #53458
    Ennek fényében már mindent értek...
  • Sir Quno Jedi
    #53457
    Tudod, van már némi tapasztalatom Giovanni-val és a Cosa Nostra-val...
  • IMYke2.0.0.0
    #53456
    Hínye, de könnyen megadtad magad - na szólok is a Bankomnak: - Srácok, hozzátok az arany hitelkártyámat!
  • Sir Quno Jedi
    #53455
    Na, ha maj lesz PCGT-d, meg jachtod, szójjá, s én félreállok ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #53454
    Megvárom sleepmode-ban míg kihaltok, aztán utána kiolvaszt Kata és indul hancúr !!!
  • IMYke2.0.0.0
    #53453
    De mi van, ha az én Katám csak a földi élet szépségeire vágyik: erdők hűvösében sétafikálni, hegyek magasába hágni, repülőről csodálni a kies tájat, megmártózni a hűvös ámde mégis kellemes óceánban... egy Porsche Carrera GT anyósülésén velem száguldani Nevada kihalt utjain 310 km/h sebességgel, vagy Monte Carlo-ban, egy jacht fedélzetén elnézni a Földközi-tengeri naplamentét...
    Ehhez csak is én vagyok igazi partner, egy fémből készült jedi lovag csak rontaná Kata rezüméjét...
  • MacrosTheBlack
    #53452
    Vagy lefagyaszthatod mint a Solo kapitányt, de akkor kivel fogunk fórumozni? :)
  • Sir Quno Jedi
    #53451
    VAGY elvihetem megnézni a Jupiternél állomásozó fekete monolitot, úszhatunk a Gamma Eridani 2-es hidrogénfolyóiban, vagy elfoghatok neki egy koréliai cirkálót, mely épp diplomáciai küldetésben van...ugye...
  • IMYke2.0.0.0
    #53450
    De én legalább elkísérhetem bárhová... egy kivénhedt fém jedivel csak a MÉH-telepen lehet sétálgatni...
  • Sir Quno Jedi
    #53449
    DE neked szép új kocsid van legalább ! HÁHÁ !
  • Sir Quno Jedi
    #53448
    Tuttam, hogy erre fogsz játszani ! A védelmi ösztönre építesz, de szerencsére KATA képzett pszichomókus és átlát rajtad teee, te kis álPOMPOM !
  • Random work
    #53447
    Kik közé keveredtem úgy Isten!
  • MacrosTheBlack
    #53446
    /me belehajítja Katát egy kényelmes égyba. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #53445
    Jujj, Kata gyere mán oszt végggyé meg! [összekucorodik Kata ágya szélén... ]
  • Sir Quno Jedi
    #53444
    DE TE IGEN ! [üvölt mint Batmanbegins]
  • IMYke2.0.0.0
    #53443
    De ugye én most nem vótam rossz?! [reménykedik]
  • Sir Quno Jedi
    #53442
    De nyugtass meg, hogy nem miattam ?!!!!!!! (márha tényleg nem)
  • Random work
    #53441
    papucs 2! :)
  • Kata
    #53440
    kezdem kényelmetlenül érezni magam itt :P
  • Random work
    #53439
    paputs!
  • Sir Quno Jedi
    #53437
    Most megsértődhetnék, de ez olyan lenne, mikor az egyszeri ministránsfiú felhúzza az orrát, ha az Úristen személyesen lebaxa imája közben az oltárnál a tegnapi kisjányszorongatás miatt! Én inkább elgondolkozok az ÚRNŐ szavain és magamévá teszem mérhetetlen bölcsességét !

    1xű kazaldarabka vagyok csupán...
  • IMYke2.0.0.0
    #53436
    Én-e? Én jó kisfiú vagyok, ott ülök a szoknyád szélén és dorombolok neked - hogy lehetnék én olyan széltoló, mint a többiek?
  • Random work
    #53435
    és te is benne vagy! :)
  • Kata
    #53434
    asziszed te nem vagy benne?
  • IMYke2.0.0.0
    #53433
    Ja, most már csak egy öngyújtó kell nekik... égnének jól!
  • Kata
    #53432
    ennyi lököttet egy kazalban! :D
  • Sir Quno Jedi
    #53431
    Mármint hogy őt kéne elvennem ?!! Te megvagy húzatva !!! Egy ilyen tökéletes nőt sosem kényszerítenék arra, hogy tönkretegye az életét egy olyan fickóval, mint én ! Ő így szép, szabadon, boldogan, mint a kecses őzgidák az erdő lágy ölén (khmmm) !
  • Random work
    #53430
    Ha igazán eszes lennél azt érnéd el, hogy pont Kata ne mehessen el a legénybúcsúdra csakis.

    Ha érted érted ha nem akkó nem. :D
  • Sir Quno Jedi
    #53429
    Még nincs, de már jó előre el kell kezdeni spórolni, ha Katát akarom a legénybúcsúztatómra (sosenem lehet elég korán kezdeni) !
  • Sir Quno Jedi
    #53428
    DEHÁT ki KELLETT ezt mondanom, dulcísima Dulcinea del Toboso ! Különben szétrobbantam volna, mint egy puffadt kis rózsaszín TCom léggömb, Géza a pitbull állkapcsában egy nyári partin a Grankanyonba'...
  • IMYke2.0.0.0
    #53427
    [...] "legénybúcsúztatómra"...
    Akkó, mostan neked nem is vagyon mennyaszonyod?...
  • Sir Quno Jedi
    #53426
    Mék hölgyről ?!!
  • Sir Quno Jedi
    #53425
    Nofiacskám, ÉN aztán merek nagyot álmodni, mer azér vagyunk emberek ! Van aki arról álmodott és eljutotta Hódra, ki tudja az én álmaim nem telejsülnek-e egy szép napon... Ha meg nem, legalább szép álmok voltak azok...
  • Kata
    #53424
    Ó ne mondd ezt, don alehandro rodrigez de la vega!
  • IMYke2.0.0.0
    #53423
    Hú bazz, na egy képet a hölgyről, de izibe...
  • Kata
    #53422
    jaja :) idétlen :D
  • IMYke2.0.0.0
    #53421
    Inkább lógasd a bilibe, mint eddig is, és ébresztő!
  • Sir Quno Jedi
    #53420
    Most erről az jut eszembe amúgy, hogy meg merjelek-e majd hívni a legénybúcsúztatómra, de ha te ilyen drága portéka vagyol, nagyon meg kell maj húznia derékszíjat, ha veled akarok táncolni a zasztaltetején !
  • Sir Quno Jedi
    #53419
    Tenném én, de messze vagy és álomszerű (nekem)... [mos szomorú, mer hiányzikakatanekije]
  • Kata
    #53418
    kabbe! :D