74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • MacrosTheBlack
    #54241
  • peet69
    #54240
    itt marhára flreértettél valamit katababa..egyszerűen aróól vanszó hogy amit cisnál az már nevettséges...én érzem magam hülyén az ő helyében is vazzzz
  • Kata
    #54239
    Az a nagy büdös helyzet, hogy itt bárki hozzámszól bármit, akár hülyéskedve, vagy árnyaltabban utalva, mindig jön valamelyikőtök és beleköt, hogy mert udvarol nekem. Egy kicsit nevetséges, lassan odáig jutunk, hogy aki köszön nekem, már az is csöpög, meg ilyenek. Azt javaslom, mindegyikőtök baxxon a pofájára kötőféket, mert kezd megtelni a hócipőm azzal, hogy itt megy a veszekedés azok között, akik hozzámszólnak. Sokan már ezért nem mernek hozzám szólni, mert kapásból lehurrogja valaki őket. Fejezzétek be ezt a feszültség-generátorosdit, de qrva gyorsan... Azé má közröhej amit itt csináltok. És ez vonatkozik az egybeszólásos feszültség-generátorokra is...

    Javaslat: akinek nem tetszik a jelenlétem, vagy az itteni ökörködés, az itteni kicsit bizalmasabb stílus, az húzzon el a picsbe másik topikba, nem kötelező ide írni és/vagy ezt olvasni csak azért, hogy egymás és ezáltal az én agyam is felhúzzátok.

    UNOM MÁR!
  • MacrosTheBlack
    #54238
    Azt tenném ha nem szövegelne be mindig vmi megmondóember, de nincs jobb dolguk, megtalálnak.
  • ÁjjLe BoBBi
    #54237
    hihetetlen másfél órája nincs flém :o
  • Dichter
    #54236
    Tanács: Itt most nem lesz igazad, akármit érvelsz. Nyugodj le, és fórumozz.
  • MacrosTheBlack
    #54235
    Volt egy miss balaton cikk az indexen, mivel kata is volt ilyenen megkérdeztem _tőle_ - nem imikétől - miért nem volt ott. Ebben mi volt az "és újdonsült lovagja"?
  • MacrosTheBlack
    #54234
    És az én hibám? A maiban pl. mi róható fel nekem azon kívül hogy semmi?
  • Takezó
    #54233
    nyah, sztem ez legyen a végszó (y)
  • PResident Evil
    #54232
    sztem az lenne a legjobb ha Kata és újdonsült lovagja msn-en folytatnák az eszmecserét mert itt nem sok mindenkit érdekel :|
  • Punker
    #54231
    X ideje megy ez a topic és nyugi volt, megjelentél te és minden nap megy a b@szakodás, amit kezdek unni.
  • reaper4
    #54230
  • reaper4
    #54229
    nem várok rá választ
  • MacrosTheBlack
    #54228
    Mert nekem mi közöm ahhoz hogy imike belémkötött?
  • reaper4
    #54227
    Te 1 fasza korrekt ember lennél (a munkáid alapján amiért respect), ha nem néznél le másokat...
    de nem vagyok az anyád, hogy neveljelek.
  • Punker
    #54226
    amiért te is kapni fogod ha nagyon gyorsan nem állsz le!
  • PResident Evil
    #54225
    két Hot-Top-Lover :D
  • akos
    #54224
    Vihar a biliben? Vicces hogy épp a két legantiszociálisabb figura osztja egymásnak az ívet, hogy melyikük ment jobban az agyára a fórumozóknak.

    Hát LOÁL!!
  • Takezó
    #54223
  • MacrosTheBlack
    #54222
    Ja, és a bűntetőpontot is miért kaptad, ugye...
  • MacrosTheBlack
    #54221
    Ne csodálkozz hogy vannak ellenségeid, ha mindenkinek beszólogatsz! "unalmas, túlzásba eső nyálcsorgató hozzászólásaid" neked is van bőven, elég csak ebben a topicban visszalapozni. Ki nyomta itt a nagy romantika dumát Katának? Nem te voltál véletlenül? És ezekután még te akarod osztani az észt másnak? Gondolkozzál már el egy picit! LOÁL vagy wazze, nem fogod fel?
  • IMYke2.0.0.0
    #54220
    Tudod, nem meglepő, hogy vannak irígyeim és ellenségeim. S nem vagyok naív, nem hiszem, hogy engem csak szeretni lehet - gondolom, Te azonban azt hiszed magadról, hogy jófej vagy, amikor már unalmas, túlzásba eső nyálcsorgató hozzászólásaid után jogosan megkapod és még sem fogod be... Tudod, értelem kell ahhoz is, hogy felfogd, hogy mikor kell(ene) abbahagynod a nagyarcoskodást... S mos nehogy megpróbáld visszafordítani a mondataimat, mert azzal csak azt bizonyítod/anád, hogy még épkézláb gondolataid sincsenek, csak mások szövegébe tudsz kapaszkodni és úgy "érvelsz"... ami elég szánalmas ahhoz, hogy semmibe vegyelek.

  • MacrosTheBlack
    #54219
    Ez mondjuk nem meglepő, egyik haverom zenekara azért lett 2. egy országos versenyen, mert az 1.nek már le volt zsírozva a lemezfelvételi lehetőség, ami épp a fődíj volt.
  • Aspyrin
    #54218
    baltaarcú
  • MacrosTheBlack
    #54217
    Ahhoz elég vagy te is, mint láttuk tegnap sokaknak tele van veled a töke, szal pont te ne nagyon magyarázz!
  • Kata
    #54216
    lol...
    Az összes rémségverseny bunda, a miss balaton az egyik legbundább. Kapcsolatok kérdése az egész, személyes tapasztalatból mondom. Először akkor döbbentem rá erre, hogy nem urban legend, amikor egy ismerősöm mondta, hogy egy szépségversenyt szerveznek, mit szólnék egy 3. helyhez. Mondom köszi nem. Aszongya az első kettő már le van zsírozva. Mondtam, hogy nem kellene így helyezés, és nem is indultam a versenyen. Most már nekem is vannak olyan munkakapcsolataim, hogy akár bent lehetnék az fhm 100 lányának első 10-ébe, vagy akár kaphatnék dobogós helyet a miss balcsin. De így nem kell, meg nem is vagyok már ráutalva, hogy ilyen versennyel fussak be. Idén egy barátnőm kint volt a miss balcsin, persze csak heccből, mert ő is tudja miként mennek a dolgok, és úgyis ott nyaralt. Most mesélte, hogy a képen látható 3 lány egyike olyan bájcsacsogást folytatott a verseny főszervezőjével a háta mögött, mielőtt még bármi is történt volna a versennyel kapcsolatosan, hogy csak lesett.
    Szal magyar rémségversenyek mind száksz, és bunda. Evvan. Ezért van, hogy gyakran hiába vannak szebbek a mezőnyben, a győztes baltaarcú lesz...
  • IMYke2.0.0.0
    #54215
    Nem veszi észre magát, nyugi - hamarosan flame jön ezerrel. Uncsi már.

  • PResident Evil
    #54214
    elég lesz -.-
  • MacrosTheBlack
    #54213
    Kéjti, hagytad hogy megfosszanak a koronádtól? :)


  • peet69
    #54212
    de gonosz is vagy :D
  • Aspyrin
    #54211
    Amilyen világban élünk mindig lesz vállalkozó aki levegye
  • Kata
    #54210
    most ha gonosz lennék azt kívánnám sose láss bundánál lejjebb vetkőzözz nőt soha az életben :P
  • Aspyrin
    #54209
    bizony, ők is
  • [Walaki]D`Lair
    #54208
    Sajna csak bikinis lányokat...:PP
  • Kata
    #54207
    bikinis lányokat látsz a strandon is dögivel, akkor ők is?...
  • Aspyrin
    #54206
    az utóbbit jól álcázod a weboldaladon
  • akos
    #54205
    Huáuá!!
  • geri15
    #54204
    szpemmertékerpöjj -_-
  • Dani20
    #54203
    :o
  • MacrosTheBlack
    #54202
    Hallgatlak fiam. :)