74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • franco
    #54280
    /ignore esetleg?
  • franco
    #54279
    ...még mielőtt te mész el...
  • ÁjjLe BoBBi
    #54278
    hi!4
  • MacrosTheBlack
    #54277
    Elég ha magukba szállnak kicsit és abbahagyják a flémelést. Nekem egy bajom van csak, hogy egyesek azért mutogatnak rám, amit saját maguk is csinálnak. Jó lenne ha elgondolkodnának a dolgon, és mehetne normálisan tovább a fórum.
  • Punker
    #54276
    én most eltünök ha tovább balhézik vágd ki a pics@ba.....
  • GAthersw
    #54275
    Qrvára nem szóltam eddig hozzád, talán 1szer mikor Kata írta, hogy ebben a topicban lehet offogni és még nemvágtam a témát utána szerintem rohadtul nem foglalkoztam veled, legalább olyat ne mondj ami nem igaz. Nekem kéne gondolkodni, poén... Mindenesetre én nem írok neked többet az biztos, mert nincs értelme...
  • PResident Evil
    #54274
    mit vársz? bocsánatot kérjenek ? :D
  • MacrosTheBlack
    #54273
    Az enyémet mindenki gyújti, mást se csináltatok eddig, a szánalmas az hogy neked is volt jópár ilyen hozzászólásod, és te akarsz ugyanezért lecseszni engem. Ezen kéne elgondolkodni.
  • MacrosTheBlack
    #54272
    Nemcsak vele, de a megmondóemberek csak azon vannak kiakadva. Katával _lehet_ poénkodni, talán ezért is csinálja mindenki.
  • GAthersw
    #54271
    Mostmár tényleg szánalmas vagy öreg, gyűjtöd itt a hszeket mikor már rég meg lett mondva, hogy elég legyen. Most gyűjtsük ki a te szarságaidat is? Én biztos nem fogom mert nem 1 a szint. Egyébként meg egy hülyeségben aminek ott van a végén a qrva smiley mi a nyálas, kuuuurva unalmas, qrva ciki, és most azt ne mondd, hogy a tieidben is ott van mert most éppen ha jól látom nekem nem volt hozzád egy qrva szavam sem...
  • MacrosTheBlack
    #54270
    Az [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075253906#54261]#54261[/URL]-re semmi reakció?
  • Punker
    #54269
    el vagy tévedve nagyon, itt nem Katával van a baj, itt mindig is poénkodtak az emberek te viszont csak vele foglalkozol és ezzel megölöd a topic-ot.....
  • PResident Evil
    #54268
    akkor nézz körbe és ajánlom, hogy nézz be más topicokba is :)
  • MacrosTheBlack
    #54267
    Lehetne mással is poénkodni, tessék olyat írni amire lehet poénosat válaszolni. Kata tud, és hasonlóképp válaszol, nincs sértődés meg miegymás, ő se veszi komolyan, ezért volt eddig szinte mindig ő a "céltábla". De lehet másnak is, senki nincs kizárva.
  • gnar killer
    #54266
    hi, szeretném ha ez a kép felkerülne hozzám, köszönöm(O:
  • MacrosTheBlack
    #54265
    Nem is azért kerültek ide, hanem hogy a tulajdonosaik (és az állandóan nyálat emlegetők) felfogják már végre hogy ugyanezt csinálják ők si, aztán meg nekik áll feljebb. Vagy mindenki csinálja, vagy senki, olyan nincs hogy egyiknek szabad, másiknak nem.
  • rolcsi01
    #54264
  • MacrosTheBlack
    #54263
    :)
  • Kata
    #54262
    Én ezeken speciel nagyokat derültem akkor, és egyiket sem vettem vérkomolyan. Az íróik sem... Tehát ebből télleg ne legyen már szélmalomharc.
  • MacrosTheBlack
    #54261
    Összeszedtem pár "nyálas", "kuuurva unalmas", "qrva ciki" dumát. Milyen meglep hogy nem én írtam egyiket se, ugye?

    Gathersw #53819: "Csak félreérted, szerintem neked nem mernek logót csinálni mert olyat nem tudnak ami méltó lenne hozzád. :D"

    peet69 #53496: "bocsáss meg hercegnőm de nem a shiften jár az eszem ha reád gondolok"

    imyke2000 #53477: "Katán fekve bármiről tudok csevegni [persze, ha éppen beszélni kell...] ..."

    imyke2000 #53453: "De mi van, ha az én Katám csak a földi élet szépségeire vágyik: erdők hűvösében sétafikálni, hegyek magasába hágni, repülőről csodálni a kies tájat, megmártózni a hűvös ámde mégis kellemes óceánban... egy Porsche Carrera GT anyósülésén velem száguldani Nevada kihalt utjain 310 km/h sebességgel, vagy Monte Carlo-ban, egy jacht fedélzetén elnézni a Földközi-tengeri naplamentét...
    Ehhez csak is én vagyok igazi partner, egy fémből készült jedi lovag csak rontaná Kata rezüméjét..."

    imyke2000 #53436: "Én-e? Én jó kisfiú vagyok, ott ülök a szoknyád szélén és dorombolok neked - hogy lehetnék én olyan széltoló, mint a többiek?"
  • Kata
    #54260
    Na mindegy... Próbáljatok meg lehiggadni, és ha valaki olyan, vagy nagyon nevetségessé teszi magát, akkor ne legyen már non-stop flém belőle, röhögtök egyet és kész, nem nektek fáj az, ha valakit kiröhögnek. Pláne azt is vegyétek figyelembe, ha valaki direkt játszik, játssza meg a hülyét, még ha azt hülyén is teszi. Ne mérgezze meg már az egész topik eleddig jó hangulatát az ilyen faxságokon való felesleges anyázás (ez mindkét oldalnak szól).

    Akkor szüneteltetem kicsit az irkálást ide, mert ezzel csak ezt értétek el. Majd ha lenyugodtak a kedélyek, akkor visszajövök.

  • PResident Evil
    #54259
    most ez olyan dolog, hogy szerintem biztosan el tudnánk röhögni Macros-szal is (bocs hogy rövidítek) ha nem mindig oda lyukadnánk ki, hogy a Kata... semmi bajom ezzel, főleg Katával nem, csak mindennek megvan a határa és helye.
  • rolcsi01
    #54258
    Sose tudom...
  • Kata
    #54257
    muszály -> muszáj :P
  • rolcsi01
    #54256
    Jól haladtok, már megint bennevan a topik a top10-ben!
    Bocsi... ezt még muszály volt
  • Takezó
    #54255
    még ezzel kapcsolatban: engedtessék meg, hogy jobban ismerjük az ilyenfajtát, mint te ;)
  • Kata
    #54254
    Lehet hangot adni véleménynek. Egyszer. De ha hússzor leírod ugyanazt minden egyes hozzászólás után, az már baxtatás és feszkó generálás. Nézzé má objektíven a cuccra...
  • Takezó
    #54253
    Kb. #54252-t tudom mondani...
  • peet69
    #54252
    jó bocvs hogy véletlenül hangot adtam valaminek ami nem teccik...

    egyszer ebben a kurva életben
  • Kata
    #54251
    Nem kell észrevenni. Át kell ugrani a két szép szemeddel a hozzászólását, mintha ott se lenne. Ha nem megy, akkor nyerítesz rajta egyet és csevegsz tovább mintha mi sem történt volna. De már napok óta csak baxtatjátok egymást.
  • Kata
    #54250
    Úgy látom, nem igazán vágod az eddig leírtakat, mert csak rugdalod tovább a kaksit...
  • Takezó
    #54249
    He? Féltékenységi jelenetet? :Ð Te valamit nagyon félreértesz... Arra kértük Mr. Lúzert, h fejezze abba ezt a szánalmas viselkedést, hogy minden második hozzászólásában benyal egyet... Ennyi.
  • Kata
    #54248
    Javaslom a figyelmedbe az 54244-et. Egyikünk sem veszi és gondolja komolyan. Én aztán pláne csak röhögök az ilyesmiken. Ti csináltok ebből szinte féltékenységi jelenetet. Nem kéne. Dumáljunk, hülyéskedjünk, érezzük jól magunkat, és vevő vagyok a sikamlósabb poénokra is. Ennyi.
  • peet69
    #54248
    másrészt meg priviben is lehet nyálato csorgatni vagy akkor írjuk át a topik nevét kata fényezés topik-ra

    azér remélem nem sértődsz meg ez nem ellened irányul!!1
  • Takezó
    #54247
    Az csak az előzmények ismeretében volt az... De nézzétek (Te, és Kata): ha minden itteni azt gondolja, h ez a csöpögés már uncsi, akkor kiben van a hiba? ;)
  • peet69
    #54246
    megsem próbáltam kivonni magam alóla..
  • MacrosTheBlack
    #54245
    Akkor pontosítsunk: a #54213-ban mi volt a "nyálas"?
  • MacrosTheBlack
    #54244
    Aki nem ismeri a szmájlikat, azt tudom sajnálni, de a saját problémája. Mint látod Kata se veszi komolyan - mert ugye nem is lehet -, akkor más miért érzi úgy hogy neki kell? Ja tudom, mert így lehet flémelni...
  • Takezó
    #54243
    Ez nem így van :) Nem az itteni "bizalmasabb stílussal" van gond, csak eccerűen kuuurva unalmas volt már Macros nyálas, és mellesleg qrva ciki dumája...
  • Kata
    #54242
    Mindenkire vonatkozik, amit írtam. Rád is, rájuk is. Próbáld meg nem tovább szítani a feszkót...