74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • IMYke2.0.0.0
    #54362
    Meg reggel kell lemenni a pincébe - s mivel a borisszák okosak, csak - este kell feljönni, hűvös időben...

  • franco
    #54361
    ezt jól gondolod

    bár sztem benéznél te azokba az abasári meg tokaji pincékbe ahol jártam ^^

    3szor költöztem már np
  • Punkerwork
    #54360
    kivét mikor besötétedik? akkor te is lerakod az ásványvizet és előkerülnek egyéb itókák :)
  • Punkerwork
    #54359
    hát gondolom Pesten nem sok boros pince van.
  • Sir Quno Jedi
    #54358
    De amúgy józanéletű vagyok én, jó ideje már semmi alkesz, csak víz. Persze vannak kivételek... :DDD
  • franco
    #54357
    hmm, engem sose fogott meg annyira a pince-feeling
    lehet mer városi gyerek vagyok :)
  • Sir Quno Jedi
    #54356
    Snapsz, ágyaspályinka, sörök, fehér/vörös bor, miegymás, ami akad, főleg ami megterem ócsóér ! Mit gondolsz pl. mit szívnak vajon a marcsiültetvényen ténykedő önkéntesek...
  • Punkerwork
    #54355
    ez csak 1x fordult elő (akkor se dőltem ki) amúgy meg inni kell nem vedelni :)
  • Sir Quno Jedi
    #54354
    Van ahol ez a mindennapos rutin és a főerdésztől, a fővadászon át a zsarukig mindenki folyamatos alkoholkúrán van. Általában az vezet, aki a legtöbbet ivott addig. Ezér jó a terepjáró !
  • Dichter
    #54353
    de!
    söröcskét inni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #54352
    Aztán felgyalogolsz a napfényre, ájulsz is el annak rendje-módja szerint...
  • Punkerwork
    #54351
    nincs jobb mint a 30 fok helyett egy 14 fokos pincében meginni egy kis borocskát :)
  • Sir Quno Jedi
    #54350
    Nohát hidd el, vannak helyzetek amikor maszívan inni kell folyamatosan éjjel-nappal, hogy életben maradj. Én sem értettem meg azelőtt, aztán átéltem, nem is 1x.
  • franco
    #54349
    nincs is jobb mint 30 fokban strandon egy jéghideg párás oldalú korsó sör
    mégha vizezett is :D
  • franco
    #54348
    szombaton volt egy kis buli
  • franco
    #54347
  • Punkerwork
    #54346
    szóval nem mondtam hogy a sör gyenge, egyszerűen utálom, különbne is Eger a szőlő és a bor városa :)
  • Dichter
    #54345

    Jól szóltál tezsvírem!
  • franco
    #54344
    figyelitek mennyit beszélek a fényképekről? :P
  • franco
    #54343
    ja és másnapos még életemben nem voltam, viszont ha reggel ránézek az üres üvegekre, rögtön összeugrik a gyomrom....
    méghogy reggeli snapsz :D
  • franco
    #54342
    punyó
  • franco
    #54341
    #54329 már itt megfogalmazódott bennem hogy egy alkesz állat vagy, de #54334-mal betetted a kaput:D

    másrészt jön itt pölö Punker a sörleszóló dumájával, merhogy az gyenge, ehelyett nyomatja a divatpiákat....aszittem ebben a korban már kezdik az emberek kinőni az ilyen hóbortokat...mint a tinik komolyan mondom...

    egyébként dichternek igaza volt a sörös füstös cuccal kapcsolatban SZERINTEM
    kocsmában borozni meg a vén alkeszek szoktak, pezsgőzni meg senki
  • Dichter
    #54340
    Háát, ha nem mondja :)
  • Sir Quno Jedi
    #54339
    Üssük meg ?!
  • Dichter
    #54338
    Monddcsak, itt már úgysem lesz soha nyugalom :)
  • Sir Quno Jedi
    #54337
    Flémelj, mi a hülyeség !?
  • Sir Quno Jedi
    #54336
    Vazeg, múltkor haverommal "versenyeztünk" és én 7 literes korsó Stella Artois önkezű bevágása után még elmentem haverokkal RPG-zni ! Sazlé !
  • franco
    #54335
    [ennyi hülyeséget rég hallott, de nem akar flémelni]
  • Sir Quno Jedi
    #54334
    Hidd el, vidéki vadászatok során tanultam meg, hogy ha masszívan alkoholizálsz napokon/heteken át, aktív mozgással egybekötve, egy idő után szinten tart és még csak másnapos sem leszel, sőt ! Egy kis snapsz hajnalban minden gondot megold ! Csak nem szabad abbahagyni, folyamatosan tölteni kell rá, ami akad...
  • Dichter
    #54333
    Áhhh, mindjárt elsírom magam... Ennyi férfi, és megijednek egy korsó sörtől :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #54332
    nem iszok tunningolt likőröket sry... ;)
  • G_ArchAngel #54331
    másnaposan levezetésnek? :P
  • Sir Quno Jedi
    #54330
    Füstöt kihagynám, így is könnyen kimúlhatok türőrákban thx my femili.
  • Sir Quno Jedi
    #54329
    Hüle vagyol ! Ki iszik 20-30%-os lónyálat ?!! 75-85% a bemelegítés tisztán !
  • Takezó
    #54328
    (y) így is van, mindennek megvan a maga ideje és helye:)
  • G_ArchAngel #54327
    sok válogatós...:P
  • akos
    #54326
    Borozni... minimum. Vagy pezsgőzni...
  • Dichter
    #54325
    Bahh, milyen emberek vagytok? Nem szeretitek a sört? Inkább isszátok azt a sok 20-30%-os lónyálat? Egyébként sincs jobb kikapcsolódás a világon, mint a haverokkal sörözni egy füstös kocsmában.
  • Sir Quno Jedi
    #54324
    Igya a halál ! Mondjuk azér egy pofa hideg Kronenbourg-ot én senem utasítok vissza...(soha)
  • Punkerwork
    #54323
    akkor igyad.....