74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #54762
    jah, Ő az idei Miss Balaton... (Gombos Adrienn)
  • Sir Quno Jedi
    #54761
    Izé,nekem 1ik sem jön be... hásztesznek jóak.

    bár a választásod kissé baltarcú (gyanús hogy milyen smink nélkül), mondjuk mind1ik az, kivéve talán a 2.-ikat, de annak meg buta feje van...
  • G_ArchAngel #54760
    Most

    1.
    2.
    3.
    4. - Ő az én választottam, bár nem kellett győzködni a kollégákat...

    a négyből 2 lány a befutó - a 4. számú biztos mellé jön még 1-3. versenyző...
  • Sir Quno Jedi
    #54759
    MIKOR ?!!!
  • Punkerwork
    #54758
    egyetlen extra szabály van, próbálj úgy fórumozni hogy az ne zavarja a többieket.....
  • G_ArchAngel #54757
    ...most válogatunk hostesseket a BNV-re, király...:P
    majd linkelem az eredményt:)
  • jihad
    #54756
    Én pl. elolvastam, szerintem másról is feltételezhetsz ennyit. Vagy akkor már egyszerűbb lenne mindenkit kickelni, mert feltételzhetjük hogy valamit úgyis csinálni fog majd valamikor, egyszer. Téket is láttam már jópárat szanaszéjjel a fórumon, én legalább nem spammeltem hozzá 30 hozzászólást hogy meglegyen, simán csak ott volt mellette. Káoszt se csinálok sztem, ha csak azt nem számítod annak hogy megkérdeztem milyen extra szabályok léteznek amiről tudni kéne látatlanba.
  • Punkerwork
    #54755
    1 nem olvassák el
    2 értelmes embernek eszébe se jut tékelni a hardware-ben

    szal hiába magyarázol tökéletesen igaz a van azoknak akik újregeznek, nem ismered még a fórumot de vagdalkozol csinálod a káoszt azt hiszed így gyorsabban megismernek majd.
  • jihad
    #54754
    Azt tanyának hívják. :)
  • jihad
    #54753
    Ezt is meg lehetett fogalmazni. :) A lényeg hogy mindenki előre tudja mi a helyzet, ne utólag legyen hivatkozva ilyen-olyan senki által nem ismert szabályokra. Szerintem mindenki jobban jár vele. Sok eset meg se történne ha ki lenne írva, így meg azt hiszi az ember nem csinál semmi rosszat, aztán meg ban.
  • Sir Quno Jedi
    #54752
    nemigazán van így vele...
  • IMYke2.0.0.0
    #54751
    Van olyan település?!
    Akkor az az ország leggazdagabb települése: Az az egy személy a
    - polgármester
    - körjegyző
    - helyi orvos
    - iskolaigazgató... stb.
    Az éves fizetése sok-sok milliárd Ft...
  • Sir Quno Jedi
    #54750
    Ó, dehát van olyan település aminek 1 lakosa van, akkor már egyetlen bűnös lélek feláldozásával is szenzáció lehetsz-e ?!
  • Punkerwork
    #54749
    nem lehet előre leírni, más elbírálás ha valaki véletlenül elb@sz valamit és más az ha folyamatosan csinálja hogy másokat szivasson.
  • G_ArchAngel #54748
    kivéve, ha az az 1000 ember egy kisebb település teljes lakossága, mert az ismét címlapot jelenthet a bulvársajtóban...
  • Punkerwork
    #54747
    aszem ez lesz az utolsó szög a májam koporsójába.
  • IMYke2.0.0.0
    #54746
    Így van... Mengele is így gondolkodhatott
  • Sir Quno Jedi
    #54745
    Igaz, igaz, hiszen ha Punkre hazajön, akkor is csak egyszer tud végleg kibanolni, töbször nem... Szal. nyugodtan halmozhatod a büntetendő tetteket, mert egy szint felettt már édesmind1 ! :DDD Ha megöltél 100 embert különös kegyetlenséggel, akkor az 1000 már nem egy nagy ugrás...
  • IMYke2.0.0.0
    #54744
    Na ez jó hír... Akkor most előveszem az összes előre gyártott spam írásomat és fél percenként nyomatom mindenhová...
  • G_ArchAngel #54743
    kezd összeesni a májad? mész rehabilitálni? :P
  • Sir Quno Jedi
    #54742
    Ajánlom figyelmedbe az #54740-es pontot... :DDD
  • jihad
    #54741
    Akkor minek van moderálási szabályzat? Nem azért hogy tudja az ember mit lehet és mit nem? Ha betartja oké, ha nem, akkor nemoké. Most akkor pofára kapjuk a büntipontokat, vagy azért van köze valamilyen szabályokhoz? Inkább előre kéne szólni az embereknek hogy ezt ne csináld, nem utólag hogy ezt nem kellett volna.
  • Punker
    #54740
    a büntipont osztásra való jogokat stb külön közölte velünk St és a Főszerkesztő úr.
  • Sir Quno Jedi
    #54739
    Ennyi erővel a Magyar alkotmányt is lobogtathatnád, mégse lesenemszarná senki ! :DDD
  • Punker
    #54738
    indulni kéne melóba, amúgy meg ne izguljatok holnap elhúzok a bükkbe zülleni, Hykao + Prezi nem oszt büntikat túl sűrűn tudtok majd garázdálkodni.
  • jihad
    #54737
    A szabályok betartása mindenkire nézve kötelezőek, nem láttam olyat hogy van kivétel.
  • Sir Quno Jedi
    #54736
    Jaaa, hogy tudományos magyarázat kell. Nos:

    Az elmlített alfórumokban vérszigor vanik, mivel ezek az SG törzsét jelképezik, publikusan is felvállalhatók. A többi szenny, mint pl. ez az alfórum, vagy a saját pedig szubjektív tisztogatás tárgyát képezik-e !
  • Punker
    #54735
    az első pillanattól meg lett mondva hogy a régebbi tagokra más szabály vonatkozik, ez lehet negatív és pozitív, ha újreg nyit topic-ot és nem keres és látom hogy első 1-2 hozzászólása van akkor figyelmeztetést kap, ha ugyenezt régi tag csinálja akkor bünti, h aújreg elkezdi szétb@szni a fórumot mert unatkozik megy a bünti, de pl Bobby részegen garázdálkodik F1 topic-ban az csak takarítás, hogy miért? mert nincs 2 ugyanolyan ember és helyzet.
  • Sir Quno Jedi
    #54734
    Mer' ez itt nem demokrácia, azért ! Teljesen szubjektív elbírálás alá esik mindeki, olyannyira, hogy az bizonyos szemszögből megközelítve már-már sziklaszilárdan objektív !

    [örülök hogy segíthettem !]
  • Punker
    #54733
    Megkérném a "Rendszer hangját" hogy magyarázza el vallási fanatista barátunknak, hogy miért vonatkoznak más szabályok az általános/tudományos/hardware alfórumokra :)
  • akos
    #54732
    Néha erősen az az érzésem, hogy kettős mércével mérik az embereket. Alig egy hete, hogy két "régreg" olyan műsort levágott itt, ami miatt egy újreget már az első percben kivágtak volna a francba... Félórán át ment az ovi, aztán amikor szóvá tettem, hogy sokkal többet megengednek maguknak, mint az ujregek, pedig pont nekik sokkal jobban be kéne tartaniuk a szabályokat, akkor mezei egyszerűséggel kitörölték a hozzászólásom. (Bár asszem az épp nem te voltál... csak úgy megjegyeztem.)
  • Sir Quno Jedi
    #54731
    Na EZ már harci szellem katona !
  • jihad
    #54730
    Van olyan amiért nem?
  • Punker
    #54729
    simán ban-ra teszlek érte.
  • jihad
    #54728
    Nem volt semmi garázdálkodás, egy topicban pont a 4999. hozzászóló voltam, hozzáírtam 5000.nek egy téket, ennyi.
  • Punker
    #54727
    katt a nevére és meglátod, ha én veszem észre hogy a hardware-ben garázdálkodik nem csak 1 büntit kapott volna az biztos.
  • akos
    #54726
    Az azért érdekelne - ha már a normális viselkedést emlegetted - hogy jihad miben nem volt normális, amivel kiérdemelte az ujreg jelzőt. Mert szerintem nem nagyon volt ilyen...
  • jihad
    #54725
    1 év múlva se arra fogom verni magam hogy már 1 éve regisztráltam. Nem ettől kap tiszteletet az ember.
  • Punker
    #54724
    az újreg jelző nem az eltelt időtől függ, a sulinetes vérpistikékre kezdték használni ha normálisan viselkedsz senki nem fog újregezni.....
  • IMYke2.0.0.0
    #54723
    Majd 1 év múlva Te is nyomatod ezeket a hülyeségeket...